Priateľky a manželky zaneprázdnených mužov. Ozvite sa

francesca26
10. dec 2007

Caute vsetky, ktoré trapi to co mna...pridate sa a popisete so mnou??? Problem spociva v tom, ze moj priatel je jednym z tych workoholikov"ktorí pracuju 16 hodin denne aj cez vikendy ☹ 😠 😒
Lubime sa a v podstate vsetko klape ako ma. Hadky vsak vznikaju prave kvoli jeho nenormalnemu pracovnemu nasadeniu! Je podnikatel, takze si sefuje sam,ale nie je chopny si naoordinovat volny cas takmer ziadny! Vsetko je na mne! Ja ked chcem nekam ist, tak bud bez neho a on na rychlo za mnou pride alebo ani to nie! zijeme spolu uz cca 1,5 a takmer kazdy vecer travim sama doma a citam si konika 😅 😢 ...domov pride okolo pol noci utahany ako kon a rano odchadza ked ja som uz davno v praci ☹ . vikend je takmer podobny, dospava co cez tyzden nestihol a na vecer odchadza "vybavovat"...
Kocky rada by som popisala s niekym kto ma tiez takehoto pracanta doma...ozvite sa, tesim sa moc 😉

karkulka55
10. jan 2008

sloboda 😀 😀 😀 😀 , tri roky neveriiiiiim maxiii 😉 tak akurat ti teraz vlasy narastli tak mas o dkg viac nie? 😅

sloboda4
10. jan 2008

karkul jeden doktor ti povie že nemožu a mna jedna krava doktorka presviecala že ho mam porodit že co je na tom, že nemožem byt citlivka a fajnovka a že som neni jedina ktora by tak rodila, že je to bežne..................že sa hovori že tie deti su mudrejsie 😕 a že aj jej priatel sa tak narodil.........................som jej povedala že ked bude cakat ona s priatelom dieta a nahodou bude KP tak nech si ho tak porodi, ja idem na cisara a basta.............taka mlada krava to bola 😠

neboj nevystrasis 😵 a preco sa volas karkulka??

maxii
10. jan 2008

karkuuuul, cakame 😅 😅

a nespolcujte sa tu proti mne 😀 😀 😀

karkulka55
10. jan 2008

dobre si jej dala moja 😉 nech si presne ona odrodi KP...ja som pocula ze kvoli im krehkym muzskym pycham sa nemozu KP 😅

a co ja viem preco karkulka, lebo som bola sprosta 😝 akoze inkognito zas...lebo ludia co ma poznaju by si v zivote netipli ze by som si dala take infantilne meno 😀 😀 a potom sa mi to uz nechcelo menit 😅

jooj, chuda, navik, ja som mala iba jednu na bruchu zatial, dufam ze poslednu, pruch 😒 no ale na kolene uz tri 😖

sloboda4
10. jan 2008

navik ako si to dieta može dovolit otravovat maminu!!!!! 😀 😀 😀 ked mamina pracuje, že 😀 😀
aj moj stale chce pozerat krtka na notb. a ja furt že pracujem pracujem, nechaj ma milacik este chvilku, mamina zaraba peniazky 😎 😅 😅

karkulka55
10. jan 2008

sloboda 😀 😀 😀 dukaty zhrnas tu s nami??? a dieta si ani krtka nemoze pozriet??? 😀 a ty si si preco dala ze sloboda?

maxii proti tebe, nikdy! 😅 😀

karkulka55
10. jan 2008

ja sa musim najprv k mojmu compu dostat aby som aspon tu jednu sem stuchla...

maxii
10. jan 2008

sloboda - skveleeee, ze zaraba peniazky 😀 😀 😀 no to je pravda, ak by nam za to kecanie platili, mali by sme uz pekny balik peniazkov 😀 😀 😀

karkul - no dufam kocky 😀 😀

navik - tak snad uz mas vsetky operacie za sebou, uff 😖

inak ani ja neviem preco nick maxii, ma to tak napadlo a bolo 😅 😅

sloboda4
10. jan 2008

karkul, ten nick zacal na inej net. stranke a to v case ked prvý chlap z mojho života odchadzal /a ja som sa zaprisahala, že už nikdy sa nevydam/ a druhy sa pomaly plížil ku mne ................... som si povedala, že aka je ta sloboda krasna, tak som sloboda.....................ale už s obojkom!!!!!!!!

karkulka55
10. jan 2008

navik, ty mas tiez riadneho dlhana doma 😉 a ze zajac 😅 😀

karkulka55
10. jan 2008

jaaaaaj 😉 😀 ti to ale dlho nevydrzalo....a obojok je len taky sperk, nie? 😅 😀

maxi, ani len nepochybuj! 😀

maxii
10. jan 2008

ja nosim obojok tiez len ako sperk 😀 😀

sloboda4
10. jan 2008

a sak to je zlate že "karkulka" 🙂 ja že si tak zalubena do tej rozpravky 😉

maxii to je moderny nick...............x...teraz letia 🙂

diky karkul za taky sperk...............................inak sa mi zda že už trosku povoluje 😉

navik
10. jan 2008

tak to je riadna krepy doktorka ked ti tak povedala sloboda...ale dobre si jej fukla do tvare

a to moje tenke crevo museli operovat bo sa mi urobili zrasty po tolkyx operaciax a nebolo prexodne a este ked som prisla opolnoci tak si ma prehadzovali ako spinave pradlo na ktore odelenie co pojdem na xirurgiu a abo 😠 😠

sak do sloboda ako si predstavuju nie nase detose..ked mamina pracuje tak pracuje 😀 😀 😀 😎

maxi dobry napad s tou miestnostou 😉 😉

karkulka55
10. jan 2008

aaale, zlate nezlate...ja nie som taka "karkulka" ani nahodou 😅 som si mala dat ze furia, alebo cert, xantipa 😅 😀
ja ti tie tvoje dva krasne obojky mozem len tisko zavidiet 😉

no idem sa pokusit tu fotku sem nastajlovat....

karkulka55
10. jan 2008

no frisko kuk do albumu, to cierne uskerene som ja 😅

maxii
10. jan 2008

vidiiiim, jeeej karkul.....kocka si 😅 😀

sloboda4
10. jan 2008

😉 😀 vidim karkul vidim 🙂 kocanda jak vysita

maxii
10. jan 2008

no, ked to tak zovseobecnim, tak zaneprazdneni muzici maju len same fesandy 😀 😀 😀

karkulka55
10. jan 2008

aaale no sak nooo, sak sa budem cervenat....to som mala asi 10 promile a o 3 rano...to tak aj vyzera... 😅

karkulka55
10. jan 2008

no maxi, vyzera to tak 😀 😀 sa az cudujem ze si nas lepsie nestrazia 😀 😀

navik
10. jan 2008

karkul zajac preto bo som si ulovila mladsieho ako ja 😅 😀 😀

sloboda4
10. jan 2008

karkul tak potom ti pitie prospieva........možes byt rada 😀 😀 a prežurvat cely život

navik, no co ako???? nejak zanedbavas zarabanie peniazkov 😉

maxii
10. jan 2008

navik - dobra praca 😅 😅 aspon ma viac energie 😀

karkul - hej, mali by si nas viac strazit, to rozhodne 😉 😉

slobo - davidko ti to este tak dva roky bude verit ze toto je zarabanie peniazkov, takze mas relativne dost casu 😅 😀 😀

navik
10. jan 2008

do kelu nestiham musim pratat byt bo mala porozhadzovla hracky po celom byte nema nervy tolko dostali hraciek ze sami jezia vlasy 😅 🙄 🙄

karkul nestihla som ☹

karkulka55
10. jan 2008

navik, tak one more time, ale frisko 😅
tak mladsieho cooo, dobreee...a o kolko?

ja si voooobec nepamatam ako a kedy ta fotka vznikla, zrazu bola 😅 bieda so mnou...nechlastam ja uz 😀

sloboda4
10. jan 2008

ale baby ja važne zarabam, ved uctujem jak diva a preklikavam medzi učt. programom a vami 😝 😝

maxii no za rok o tomto case budem už makat v praci...............takže budem tak klikat, len sa musim krotit potom so smiechom lebo tam budem každemu napadna 😎

karkulka55
10. jan 2008

no uuuuuuz.....

ty makenzi aj na materskej??? 😕 no inak aj na mna tak selijak tu kuk ze co ti moja aku veselu pracu mas 😎 😀

navik
10. jan 2008

tak tak maxii ja uz som starsia osobka ktora nemoze az tolko vela poxybov robit 😀 😀

fesandy sme.... ja sovojmu stale vravim ake ma veeeeeeeeeeeeeeeeeeeelke stastie ze ma stretol 😉

maxi natalka uz ma prekukla vie ze si pisem s tetami a ona ce tiez 😀 😀

maxii
10. jan 2008

jaaaj, to som nevedela, potom prepac sloboda 😅

ja tiez pomedzi pisanie makam a prekvapivo mi to celkom fici 😉