Priateľky a manželky zaneprázdnených mužov. Ozvite sa

francesca26
10. dec 2007

Caute vsetky, ktoré trapi to co mna...pridate sa a popisete so mnou??? Problem spociva v tom, ze moj priatel je jednym z tych workoholikov"ktorí pracuju 16 hodin denne aj cez vikendy ☹ 😠 😒
Lubime sa a v podstate vsetko klape ako ma. Hadky vsak vznikaju prave kvoli jeho nenormalnemu pracovnemu nasadeniu! Je podnikatel, takze si sefuje sam,ale nie je chopny si naoordinovat volny cas takmer ziadny! Vsetko je na mne! Ja ked chcem nekam ist, tak bud bez neho a on na rychlo za mnou pride alebo ani to nie! zijeme spolu uz cca 1,5 a takmer kazdy vecer travim sama doma a citam si konika 😅 😢 ...domov pride okolo pol noci utahany ako kon a rano odchadza ked ja som uz davno v praci ☹ . vikend je takmer podobny, dospava co cez tyzden nestihol a na vecer odchadza "vybavovat"...
Kocky rada by som popisala s niekym kto ma tiez takehoto pracanta doma...ozvite sa, tesim sa moc 😉

karkulka55
10. jan 2008

ale neee tety, mlade kocky 😉 😅 😀 😀

jezis, ja som si uvedomila ze som stara ked ma pubertalny haranti zdravia dobry den teta, ja ti dam tety, kokoooos, este ten dobry den prezijem, ale TETA??? 😲 😀

karkulka55
10. jan 2008

navik, mazeeeem, mozem??? 😅

navik
10. jan 2008

karkul stihla co kocica si riadna 😉 😉 😉

sloboda4
10. jan 2008

karkul musim aby som nevysla z cviku..........pri jednom dietati sa to este da, a aspon to mam tak na preskacku cez den, aj dieta aj praca a nechyba mi ani jedno ani druhe 😉

navik sikulka je bystra, no dockaj ked ta prekukne zajac 😀

karkulka55
10. jan 2008

😅 😅 .... tak zmazany dokaz 😀

to by som aj tak asi chcela, ale nie prvy rok 😀 ja uz by som isla na MD aby som makat nemusela 😀

navik
10. jan 2008

karkul o styri roky mladsii 😵 😵 😵

sloboda to je fajn aspom kus odreagujes 🙂 😉 😉
tak dufam ze ma zajac neprekukne bo potom neviem 😝 😝 😝 😀

maxii
10. jan 2008

navik - chytreeee dievcatko 😀 😀 pochval ju a ze ked aj nadalej taka bystra bude ze aj ona sa k nam prida, ked uz pismenka bude vediet vsetky 😀 😀 😀

a tomu svojmu dobre vravis, ja nieco obdobne furt tvrdim mojmu 😅 😀 😅

karkul - pridas sa ku mne a ku asketickemu zivotu bez alkacu a cig???? 😀 😀

sloboda - tak ty si sikulaaaa tedaaaaa, inak aj ja mam take plany ze ked budem na MD tak neskor uz chcem aspon z domu robit aby som uplne z cviku nevypadla 😅 😅

sloboda4
10. jan 2008

ale maxii to je OK v poho 😉 🙂

navik mna prekukol už moj, sa usmial, že v pohode 🙂 ......neboj jaky je štastny že sedim doma s computerovymi /neurazte sa/kamoskami a netulam sa s malym po vonku s inymi maminami

maly sa zobudil s placom jak svet......som mu zabudla zapnut svetlo, sa lakol asi 😲 😲 😕 😅
sa mu idem venovat, potom docitam...................

maxii a necvic vela, budu ta boliet kosti 😅 😉 😉 /sa neuraz, akože vtipne/

maxii
10. jan 2008

jasne ze sa neurazim 😀 😀 ale zajtra asi budem aj tak jajkat a knucat, aku mam svalovicu 😅 😅
ale budem sa setrit, po dlhom case pohyb, aby sa moje telo nezlaklo, ze co mu to robim 😀 😅

moni1412
10. jan 2008

ahojte 🙂 prave sme prisli z utz 🙂 a.....budeme mat chlapceka 🙂 Tak sa tesime 🙂 🙂 🙂 🙂

maxii
10. jan 2008

gratulujem moni 😅 😅

navik
10. jan 2008

oki babule moje koncim bo ide domov zajac a potrebujemna dnes priepustku na vecer 😀 😀 😀

tak xytro prcem bo kvoli netu nejako nestiham 😀 😀 😀

maxiii tak pekne cvis aby som si mohla brat z teba priklad bo ja lenox som 😀 😀

navik
10. jan 2008

moni gratulujem 😉 😉

moj vie ze som len na skype a icq a konovi estig neee...ale ked zisti tak sa bude zo mna rehotat bo ked nieco nestiham tak sa vyhovorim na deti 😀 😀 😀
uff ja som ale mamula 😅

maxii
10. jan 2008

caute kocky aj ja uz pojdem za chvilku het...

moni1412
10. jan 2008

🙂vdaka...

navik
10. jan 2008

mala mi restartla comp tak este pobudnem 😀 😀 kus

sloboda4
10. jan 2008

jeeeej moni gratulujem!!!!!!velmi velmi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ta hor sa do vybavicky 😉

navik, dobra vyhovorka aj ja ju casto použivam.............ale ved upratane a navarene je vždy takže co!!!!!!!!! 😀

baby som cvicila 😝 😝 😝 .........sice mi maly 2x treskol od nervou že sa mu nevenujem dostatosne auticko o hlavu ale nech.................somnormalne zjedla ina jogurt už a ovocicko........................no uvidime ked dojde rodinna hlava domov 😉 že aka budem statocna a ci nezjem aj tie nerezove hrnce 😅

ale musim sa držat.........zase som si vysnivala scenar na dnes, takže uvidime 😎

navik
11. jan 2008

..bre ranko kocice

sloboda ako aky bol scenar ? realizovali ste? 😎 😀

dnes budme mat A tu bi idem so zajacom k zubarke 😖 ......drzte palceky nebojim sa velmi ale predsa..hmmm zubarka je zubarka 😅

pekny dnik prajem moje krasne 😀 😀 😀 😀

navik
11. jan 2008

jemini co to pisem 😲 " dnes budem mat A bo idem" 😀

sloboda4
11. jan 2008

no caves.......
scenar som dobry napisala a aj zrealizovala 😎 😵 😵 😵

tato bol vcera cely den v BA, vybavoval a kupoval projekt domu..........baby konecne sme sa definitivne rozhodli, teraz iba skresavat ceny a hor sa do prace 😵 😅

navik.....tak držim palce u zubarky 😲 neboj, ked si prežila cisarske, tak ost je malina!

maxii ako?? svalova horucka?? 😵

a karkulka maka a maka 🤐

maxii
11. jan 2008

dobre ranko hlasim prichod 😅 😅

navik - ok Acko prijate a ospravedlnene 😅

sloboda - takze vedies vedies s romantikou ty, kazdy den tu mame jednu vyherkynu 😀 😀

karkul - nepracuj tolko a pridaj sa k nam 😀

Takze, vcera som si poctivo odmakala hodinku vo fitku, svalovica za tial neprisla, mozno som taka vycvicena ze ani nepride 😀 😀 ale skor myslim ze zajtra nieco ucitim.....ale, zatial nic 😅

A este sme sa vcera aj pochytili s drahym ☹ 😠 lebo on ocakaval svaty pokoj kedze bol unaveny a zniceny z celeho dna a aja som ocakavala romantikus a tutuli mutuli, no hadajte ako to skoncilo... 😠 ☹

az rano sme sa udobrili 😖 😝

sloboda4
11. jan 2008

maxii no supik s tou svalovicou, tak si asi dlhu pausu nemala od cvika 😉
no a hlavne že ste sa udobrili............taaaaaaaaaaakže dnes vecer budes možno vyherkyna ty!!! 😵

maxii
11. jan 2008

slobo - praveze mala, minimalne 4 mesiace som v posilke ani nepachla, cize skor to bude tym ze som to vcera moc neprehnala 😅 😀 😀

a teda dufam ze dnes vecer bude ina atmoska lebo inak sa zo mna stane fuuuria 😅

sloboda4
11. jan 2008

4 mesiace?????? ved to nie je tak vela
ja som naposledy tak poctivo cvicievala pred 3-4 rokmi.................ale teraz som sa uplne važne nasr..a a idem do toho natvrdo, do leta musim zmeniť telo, lebo bleeeeeeeee 😒

ale maxii prevalcuj ho dnes cakom pak a bude spokojny neboj 😉

karkulka55
11. jan 2008

Ahoj ahoj krasky moje 😀 😀

no ja a pracovat??? som len teraz dosla do prace a musim si kavicku spravit, poklabosit a taaaak a teraz som uz vasa 😉 😅 😀 😀 😀

slobo a o ste spravili s davidkom vecer???dala si mu nejake uspavadlo? 😅 😎

jooj navik zubaaar, ja tiez nemam rada, drz as 😖 😉

ja som vcera cvicila zas len s ustami, mala som pizzu, ach jaj, na veceru...co uz....

babyyyy, kukala som taky serial na jojke, kriminalka san francisco, ja som sa zalubila 😵 😀 teda stale je u mna naj naj dr. gregor 😀 sa mi o nom aj snivalo ale tento mu veeeelmi konkuruje 😀

maxii
11. jan 2008

moj byvaly bol v posilke skoro akzdy den, tak to som mala motivaciu a cvicila som naozaj poctivo, aj to bolo vidno, bola som pevna totalne...tie fotky su inak z tej doby 😅
no a tento moj macik cviceniu moc nedava, a teda ma nemotivuje a potom na to kaslem, ale idem sa motivovat uz sama, a aj jeho, som ho vcera nahovarala ze budeme chodievat spolu...takze uvidme 😀

a dnes ho prevalcujem, to je jasne, sak tento tyzden nist nebolo 😨 😨

karkulka55
11. jan 2008

maxii: sak aj ranna rozcvicka je gooooooooooooooood 😉 😅

karkulka55
11. jan 2008

nic nebolo??? ja som si myslela ze ste sa rano udobrovali tuli tuli 😅

maxii
11. jan 2008

karkul - ale coby, tutul mutul nebol, nebol na to ani cas 😖 😒

maxii
11. jan 2008

inak dr gregora aj ja moooooozem 😀 ako si ho podelime?? 😀