Priateľky a manželky zaneprázdnených mužov. Ozvite sa

francesca26
10. dec 2007

Caute vsetky, ktoré trapi to co mna...pridate sa a popisete so mnou??? Problem spociva v tom, ze moj priatel je jednym z tych workoholikov"ktorí pracuju 16 hodin denne aj cez vikendy ☹ 😠 😒
Lubime sa a v podstate vsetko klape ako ma. Hadky vsak vznikaju prave kvoli jeho nenormalnemu pracovnemu nasadeniu! Je podnikatel, takze si sefuje sam,ale nie je chopny si naoordinovat volny cas takmer ziadny! Vsetko je na mne! Ja ked chcem nekam ist, tak bud bez neho a on na rychlo za mnou pride alebo ani to nie! zijeme spolu uz cca 1,5 a takmer kazdy vecer travim sama doma a citam si konika 😅 😢 ...domov pride okolo pol noci utahany ako kon a rano odchadza ked ja som uz davno v praci ☹ . vikend je takmer podobny, dospava co cez tyzden nestihol a na vecer odchadza "vybavovat"...
Kocky rada by som popisala s niekym kto ma tiez takehoto pracanta doma...ozvite sa, tesim sa moc 😉

smejko1
11. dec 2007

katika - asi si pomylil hodinkovu rucicku s minutovou 😀

katika1
11. dec 2007

asi 😀

sloboda4
11. dec 2007

katika........na chlapa spolahnut....to nejde....nas maly si vcera vydupal že ho ma tato okupat, tak ho tato kupal prvy raz v živote a ....samozrejme v ponožkach........no spolahni sa 😀

smejko1
11. dec 2007

😀 v ponozkach?? tak to je ako v stebou mne bavi svet v backurkach 😀 😀

papa

sloboda4
11. dec 2007

katika kupil digitalky 🙂

katika1
11. dec 2007

sloboda 😀 😀 😀
no môj aspoň kúpe každý večer malého 🙂
ale keď mu dám strážiť malého, tak ho dá do lehátka a otočí k telke.. a malý kuká telku s ním 🙄

sloboda4
11. dec 2007

kupuj 😅 so chcela napisat 😅

katika1
11. dec 2007

sloboda, dík.. už viem darček na vianoce 😀

sloboda4
11. dec 2007

no fasa.....moj akurat tak naleje vodu malumu do flase 😀
plienky mu nic nehovoria /tvrdi, že on na ne zaraba a ja ich mam aplikovat/
a tiež by najradsej na maleho kupil obojok, priviazal ho k TV a nech dieta cumi a cumi 😔 😔

on ho zaberie vsade kde maly chce ale venovat sa mu musim povedsine ja.....ale neriesim to už....aspon sa nehadame vo vych. veciach

katika1
11. dec 2007

tak ten môj musí aj prebaľovať, aj krmiť občas! som na neho zlá 😀
ale me vie naštvať, že malý keď je unavený začne vrešťať a môj chlap to nevníma, kuká ďalej telku miesto toho, aby ho šiel uložiť..
musím po ňom zhúknuť, že dieťa mu vreští, aby sa pohol 😝

sloboda4
11. dec 2007

katika to su asi vsetci muži prikovani k TV 😠

katika1
11. dec 2007

asi 😝

sun6
11. dec 2007

Aj ja mam takeho doma... 🙂

sloboda4
11. dec 2007

sun6...myslela si...že ho nemas doma 😀 😀 😅

sun6
11. dec 2007

tak to si ma dostala... 😲

sloboda4
11. dec 2007

😀

francesca26
autor
11. dec 2007

Ahojte kocky, taak k tomu casu: moj je znamy aj medzi jeho klientami, ze 5 min znamena hodina minimalne! 😅 Napriklad v nedelu: vrave, ze dojde po mna o 18:00, bolo 20:15 a pise ze zavola kedy dojde za chvilu! Videla som ho az v pondelok rano! 😠 😒

luciferova
11. dec 2007

aha, tema ako pre mna vysita 😀

sloboda4
12. dec 2007

iha ale sa nas tu zbiera 🙂

karkulka55
12. dec 2007

ahojcek 😀

vcera bola u nas zase pohotovost najvyssieho stupna...som isla von a nic som nepovedala, nezdvihala som telefony (asi 10 telefonatov za sebou, som bola v soku) a na sms, ktora bola ze velmi pekna 😲 som odpisala asi po hodine, velmi strucne, ze som vonku a pridem za chvilu...moja chvila bola hodina, takze dalsi telefonat ze kedy je ta chvilka, tak som povedala za chvilku...dosla som az o hodnu chvilku...moj priatel bol v uplnom strese ze som ho chcela opustit 😲 na vsetko mi prikyvoval a prvy krat ma pocuval bez toho aby sa urazal a pajedil a ja som rozpravala a rozpravala, plakala a zas rozpravala..no show uz potom, kedze som si trosku vonku hrkla vinka 😅 , tak sa mi jazyk motal ako motylik 😅 😀 normalne mi to vytyka, ale teraz nepovedal ani pol slova na to...

a teraz som unavena, vyrevana a mam opicu...ale aj trosku spokojna, no len aby to vydrzalo a malo nejaky efekt 😔

sloboda4
12. dec 2007

ahoj karkulka
nooooo super ale neže teraz bude z teba alkačka 😀
ale som rada, hadam ho to bude drzat hodnu chvilu

karkulka55
12. dec 2007

😀 😀 😀 no to dufam aj ja ze nie...zatial to mam pod kontrolou 😎

no dufam, lebo uz nebudem robit bububu...

a ty sa ako mas?? co nove?

sloboda4
12. dec 2007

ale v poho.......teraz chodi nejak zniceny z prace, ale v celku sa snaží aj on aj ja-komunikacia zatial funguje trosku vyssie nad bodom mrazu 😀

francesca26
autor
12. dec 2007

Ahojte!!!!!!! 😎 😉 🙂
karkulka. no super, to vyskusam aj ja niekedy 😉
viete kedy dorail ten moj??? O stvrt na jednu!!!! Ani som ho do postele nepustila!

karkulka55
12. dec 2007

😀 ty mi prides uuuplne v klidku a nad vecou, ze ta nic nerozhadze a ze mate doma s muzom strasnu srandu 😅 😀

sloboda4
12. dec 2007

eeeeeeee francesca a to tak dlho pracoval??? fiha ten ma vydrž 🙂

karkulka moj muž berie max vsetko v poho a so srandou, to ma vždy ma nom uputalo a pacilo sa mi to........ale teraz by som ho niekedy ovalila niecim, lebo jeho srandy mi idu niekedy na nervy ...... on sa este aj o važnych veciach baví so srandou.....ale co nech sa ma chlapec 😝

francesca26
autor
12. dec 2007

no vraj hej pracoval...ja uz radsej nerozmyslam kde bol lebo by om nahodou neco vymyslela 😀

sloboda4
12. dec 2007

iha tak to nevymyslaj.....nono 😨
hlavne že sa vratil a nesiel cestu domov 😉

karkulka55
12. dec 2007

brdo, dobre neskoro...
myslenie boli 😎 😀

sloboda, sa neda nezasmiat 😀 ake tak urcite ked uplne hori, tak vie byt vazny..

francesca26
autor
12. dec 2007

no ja uz neviem co si amm myslet v poslednej dobe...al ja mu to zrátam nebojte 😠 baby a co kupujete tym vasim pod stromcek??? Ja som rozmyslala na dbatarkou do hodiniek lebo mu zastali, asi preto dosiel tak neskoro, chudatko a ja sa na neho hnevam ☹