Priateľky a manželky zaneprázdnených mužov. Ozvite sa

francesca26
10. dec 2007

Caute vsetky, ktoré trapi to co mna...pridate sa a popisete so mnou??? Problem spociva v tom, ze moj priatel je jednym z tych workoholikov"ktorí pracuju 16 hodin denne aj cez vikendy ☹ 😠 😒
Lubime sa a v podstate vsetko klape ako ma. Hadky vsak vznikaju prave kvoli jeho nenormalnemu pracovnemu nasadeniu! Je podnikatel, takze si sefuje sam,ale nie je chopny si naoordinovat volny cas takmer ziadny! Vsetko je na mne! Ja ked chcem nekam ist, tak bud bez neho a on na rychlo za mnou pride alebo ani to nie! zijeme spolu uz cca 1,5 a takmer kazdy vecer travim sama doma a citam si konika 😅 😢 ...domov pride okolo pol noci utahany ako kon a rano odchadza ked ja som uz davno v praci ☹ . vikend je takmer podobny, dospava co cez tyzden nestihol a na vecer odchadza "vybavovat"...
Kocky rada by som popisala s niekym kto ma tiez takehoto pracanta doma...ozvite sa, tesim sa moc 😉

sloboda4
12. dec 2007

no to hej, vie byt važny......naposledy ked som mu zavolala že idem rodit 😉 ....ste mali pocut to koktanie do telefonu, skoda že som ho vtedy nevidela naživo 😉

ale on aj ked mu pohrozim rozvodom zostane vyplaseny..ale potom hodi na balkone jednu cigu a vyleze odtial akoby sa nic nestalo....cicka sem cicka tam 🙂

katika1
12. dec 2007

ahojte 🙂
karkulka 😀 u nás to nezaberá.. viete čo ma najviac štve? že ten môj ma aj posiela nech idem niekam von a tak 😠
keby aspoň trochu žiarlil..ale nič 😝
asi tiež niečo budem musieť vymyslieť 😀
fran.. dobre pozde 😝

ale počujte, mne môj starý včera bez príčiny doniesol dezert a správal sa podozrivo milo 😕 😕 😕
podozrivé... 😀

karkulka55
12. dec 2007

😀 chudak, si to viem zivo predstavit, tak ale pri jeho rychlosti musel byt pri tebe cubi dup 😅

ti chlapi maju strasnu kratkodobu pamat, sa im nieco ulozi do pamate na 5 minut a potom to vysumi, konec, reset...

katika1
12. dec 2007

karkulka 😀 svätá pravda...
a majú schopnosť zapamätať si len tri veci naraz 😀

sloboda aj ja keď som volala, že rodím, to bola rýchlosť 😀 prvý aj poslednýkrát v živote 😝 😀

karkulka55
12. dec 2007

katika: 😀, ani ten moj vooobec neziarli...vcera sa iba nalakal ze som asi iba nerobila bububu, lebo den predtym som mu povedala ze rozmyslam ze ho opustim, a mna zrazu nikde...sa zlakol ale za normalnych okolnosti by ma veru nenahanal...

na mna ked bol takto mily, ked som cokoladu dostala len tak, ja hned co si spravil? ty si ma podviedol? 😀 😀 ale to bolo daaavno...sa nasral ze mi ani cokoladu len tak nemoze dat 😅 😀

sloboda4
12. dec 2007

iha katika co mužik od teba chce???

karkulka55
12. dec 2007

katika, tri??? 😀 😀 a naraz?? tak ten tvoj je dobry!!! moj si zapamata jednu a aj to po nekonecnom opakovani 😀

sloboda4
12. dec 2007

no baby a ja som sa fakt uprimne važne bala že ten moj ma sklerozu 😕 a to su iba vypadky...... 🙂

francesca26
autor
12. dec 2007

karkulka katika: s tou pamatou, to maju chlapi ako moj hafan...ked ho pristhnem ze robi neco zle a vynadam tak aj vie ze zaco...ale ak to nestihnem a urobim o pat minut neskor kuka na pma ako puk, ze o com hovorim 😀

karkulka55
12. dec 2007

😀 😀 😀 😀

a tak isto je to aj s odmenou, ked psa za nieco pochvalis a odmenis, tak si to zapamata a bude sa o to snazit aj druhy krat aby bol odmeneny 😅

sloboda4
12. dec 2007

karkulka to fakt...........tak ja mom potom doma asi nejaku divnu rasu...........mojho pochvalim a on spokojny že som spokajna aj ja a snaha už potom veškera žadna....... 😅 😅 .....

francesca26
autor
12. dec 2007

presne!!! 😀 😀 a este co mi urobil minule, tolko som dobiedzala, ze chem byt snim, ze ma zobral na nejake jednanie, teda mala som sedet v aute ze ked mi bude zima mam si zakurit! Tak ja miesto kurenia som si aj jazdila do kolecka ved nech si aspon uzijem to jeho autisko a dosiel mi beznin 😀 😀

sloboda4
12. dec 2007

😀 😀 😀 😀 😀

karkulka55
12. dec 2007

😀 😀 😀 😀

ale tak pochvalis a potom to zas urobi aby si zase pochvalila, nie? 😅
som raz citala taky clanok, uz neviem v akom casopise, strsne som sa nasmiala, a tam jedna zenska pisala ze svojho muza pochvalila aj za to ze si vedel vybrat spravne ponozky a ten bol potom poslusny ako psik 😀

francesca26
autor
12. dec 2007

a este ma napadlo, na haloween (ma taku masku z filmu vreskot) ja doma pecem kura v domnení ze on zas dojde o pol noci a prave ked som ho vytahovala z truby tak sa zjavil za mnou on v tej maske...kura skoncilo skoro na plafone a ja malem na psychiatrii 😀 😅

sloboda4
12. dec 2007

😀 😀 no co sa tyka ponožiek tak ja toho mojho pochvalim vždy ked sa mu podari hodit ich priamo do kosa so špinavou bieliznou 🙂

francesca26
autor
12. dec 2007

akoze ked do toho kosa trafi???

karkulka55
12. dec 2007

fancesca: 😀 😀 😀

sloboda: u nas povacsine skoncia tesne pod kosom, lebo uz chudiatka nevladzu doskocit 😅

citali ste ten mail, ze preskolovaci kurz pre muzov?? som sa smiala 😀

karkulka55
12. dec 2007

PREŠKOLOVACÍ KURZ PRE MUŽOV

Cieľ kurzu:

Školenie, ktoré by umožnilo mužom využívať tú časť mozgu, o ktorej nemajú poňatia, že vôbec existuje.

Časť 1: Povinná

1. Naučiť sa žiť bez svojej mamičky (2000 hodín).

2. "Moja žena NIE JE moja matka" (350 hodín).

3. Pochopiť, že futbal nie je viac než šport, že byť vyradený z Majstrovstiev sveta nie je úmrtie (500 hodín).

Časť 2: Život vo dvojici

1. Mať deti a nežiarliť (50 hodín).

2. Nehovoriť kraviny, keď manželka má na návšteve kamarátky (500 hodín).

3. Prekonať Syndróm vlastníctva diaľkového ovládania (550 hodín).

4. Nemočiť mimo misu (100 hodín). Praktické cvičenia na videu.

5. Pochopiť, že topánky nechodia nikdy samé do botníku (800 hodín).

6. Ako dôjsť ku košu so špinavým prádlom a nestratiť sa (500 hodín).

7. Ako prežiť nachladenie bez agónie.

Časť 3: Voľný čas

1. Vyžehliť košeľu vo dvoch etapách za menej než dve hodiny (praktické cvičenie).

2. Tráviť pivo, malinovku alebo akékoľvek iné pitie bez grgania pri stole (praktické cvičenie).

Časť 4: Kurz varenia

Úroveň 1- začiatočníci: Elektrospotrebiče: ON= zapnuté, OFF= vypnuté

Úroveň 2- pokročilí: Moja prvá polievka zo sáčku bez pripálenia hrnca.

Praktické cvičenie: Priviesť vodu do varu pred vložením cestovín.

INT E NZÍVNY KURZ

Pre zložitosť pochopenia tém budú mať kurzy maximálne 8 účastníkov.

Téma 1: Žehlička: od pračky až do prádeľníku, ten záhadný proces.

Téma 2: Nebezpečie pri plnení zásobníkov na ľad a jeho prenosu do mrazničky (ukážky s pomocou diapozitívov).
Téma 3: Ja a elektrina: ekonomické výhody privolania odborníka opravára i v prípade sebe menš ej závady.

Téma 4: Posledný vedecký objav: variť a vyhadzovať smeti NE vyvoláva impotenciu alebo ochrnutie (praktické cvičenie v laboratóriu).

Téma 5: Galantnosť: prečo nie je zločin darovať kvetiny i keď už si sa s ňou oženil.

Téma 6: Pôvod vecí: Toaletný papier sa nerodí vedľa toalety? (prednáška o spontánnom zrodení vecí).

Téma 7: Fyziologická presnosť: Ako zdvihnúť poklop toalety krok za krokom

(Video konferencia z Harvardskej Univerzity).

Téma 8: Znalosť Ekológie: Nie je potreba trepať s perinou po vypustení črevných plynov (cvičenie reflexov v pároch)

Téma 9: Základné informácie: Môžu muži pri riadení žiadať o informácie, pokiaľ sa stratia, bez ohrozenia, že vypadajú ako impotenti? (Svedecké výpovede)

Téma 10: Čistiace prostriedky: dávkovanie, spotreba, použitie. Praktické cvičenia aby sa predišlo nezvratným škodám v domácnosti.

Téma 11: Pračka: tá veľká záhada v domácnosti.

Téma 12: Zvláštne zariadenie: Základný rozdiel medzi košom na prádlo a podlahou (Cvičenie muzikoterapiou v laboratóriu)

Téma 13: Spolujazdec: Muž na mieste spolujazdca: Je všeobecne možné, aby nehovoril alebo sa prudko nehýbal keď ona riadi alebo parkuje?
Téma 14: Hrnček a tanier od raňajok: levitujú sami do drezu? (cvičenie riadené Davidom Copperfieldom).

Téma 15: Tajomstvo osobnej hygieny: analýza anatomických, fyziologických alebo psychologických príčin, ktoré neumožňujú utrieť po sebe vaňu po kúpeli.

katika1
12. dec 2007

ste to vystihli s tým psom 😀
ja asi aj viem čo chcel s tým dezertom..
sex 😀 😀 😀

katika1
12. dec 2007

karkulka 😀 😀 😀

francesca26
autor
12. dec 2007

😀 😀 😀 je kurz uz plny ci sa da doprihlásit????

katika1
12. dec 2007

idem mu to poslať 😀

karkulka55
12. dec 2007

😀 😀 😀
to by bolo ake perfisne keby fakt fungovali take kurzy!! 😀

katika: tak to bola ta dobra varianta 😅 😀

katika1
12. dec 2007

poslané..
a týmto záväzne prihlasujem aj toho môjho.. prosím o špeciálne sa venovanie v oblasti Naučiť sa žiť bez svojej mamičky 😀

sloboda4
12. dec 2007

karkulka chudence nedoskocia?? 😀 😀 unavene po celom dni 😀
niekedy aj nase postavaju kade tade a opieraju sa o stenu 😀 😀 😀

katika sex......? aky je snaživy? ale milo ti to naznacil nie? 😉

juuuuj kocky idem s malym von, trosku hlavu prevetrat....zatim papa

katika1
12. dec 2007

sloboda ale to je slabý úplatok.. jeden dezert.. pri mojom apetíte treba aspoň tri 😝

sloboda4
12. dec 2007

tak ako sme sa tu stretli my...stretnu sa asi nasi muži v preskolovacom kurze 😀 😀
hlasim aj mojeho 😉

karkulka55
12. dec 2007

katika: poznacujem! 😀
aj my mame tuto stranku trosku slabsiu, chcelo by to praxe trosku...resp. so vsetkym 😀 az na ten sport, kedze ten moj sport vooobec nesleduje, to ja som vacsi maniak a vareni, vari super, ale ten bordel potom

sloboda: sak vies ked tolko chodia cely den, sak bodaj by neboli unavene 😀

karkulka55
12. dec 2007

tak uz mame celkom slusnu skupinku prihlasenych muzov, dobreee 😀