Príbehy Ingi Lindströmovej. Páčia sa vám?

mirka414
22. júl 2009

pacia sa Vam taketo romanticke filmy?mne strasne ja ich sledujem vo Svajciarsku.raz davali jeden nadherny odohraval sa v Afrike a ta priroda a romantika juj to bolo nadherne.

flamenga
22. júl 2009

mne prídu všetky ako jeden 😅 ale proti gustu.... každá sledujeme rada niečo iné 🙂

leniciatko
22. júl 2009

tiež toto nemusím,stačí raz.

mikalove
22. júl 2009

ani ja nepozerávam

lyongirl
22. júl 2009

ak si mám vybrať, tak si pozriem radšej niečo iné, ale niekedy som ich pozerávala veľmi rada a občas si ich pozriem aj teraz...
sú na jedno kopyto, ale predsa len sú milé...

mirka414
autor
22. júl 2009

od tejto autorky bezia teraz vo Svajciarsku a tie su nadherne a ja ich milijem aj preto,ze su v nemcine a ten jazyk aj ked ho neovladam dokonale zboznujem. ROSAMUNDE PILCHER

titkovamiriam
22. júl 2009

tak toto ozaj nie ani ona ani podobne brrrr 😝 😝 😝 😝

lyongirl
22. júl 2009

aj od Rosamunde sú fajn...ale teda v nemčine si to neviem vôbec predstaviť, napriek tomu, že som sa ju učila 8 rokov, asi by som sa už ani predstaviť nevedela 😅

titkovamiriam
22. júl 2009

rec mi nevadi ale zaner vela filmov pozeram origos v anglictine lebo nase preklady hroza!

lyongirl
22. júl 2009

nuž, každá máme rada niečo iné, že?

mirka414
autor
22. júl 2009

ja mam rada aj Stellovu rada citam aj jej knihy.

leniciatko
22. júl 2009

sladká romatika-nič pre mňa.....bŕŕŕŕ..... 😵

mikalove
22. júl 2009

steelovú čítam niekdy aj ja,ked mam na to náladu tak mi to dobre padne,také oddychové a sladké 😵

diddi
22. júl 2009

alebo doktor z hor 😀

miroslava89
23. júl 2009

ja a romanticke filmy...nehrozii 😝 🙂

majka0106
23. júl 2009

ja si to niekedy pozriem ked nie je nic v tv 🙂

pink_lady
23. júl 2009

no ...keby su neni tie filmy a aj spominany serial doktor z hor /albo aj v 7.nebi 😅/ take sladke a vsetko na jedno kopyto ☹ priroda je tam vzdy krasna.../v tych prvych dvoch/
Ale kazdy ma rad daco ine, ja zas nevyneccham Housa a to uz mam prezrete aj serie co este na slovensku neboli a nemozem sa dockat premiery dalsej co bude v septembri len dufam ze nebudem akurat vtedy rodit 😀 😀 😀

majka0106
23. júl 2009

pink_lady mozno ze keby vtedy rodis tak daju pred teba tv a mozno budes mat tym lahsi porod 😀 😀 😀

pink_lady
23. júl 2009

tiez som rozmyslala ze si vypytam potom telku na salu 😀 😀 😀

majka0106
23. júl 2009

pink_lady ved to je normalne 😀 😀

wighy
23. júl 2009

brrrr neeee ciste vymyvanie mozgov 😀 😀 😀

lyongirl
24. júl 2009

podľa mňa to nie je také hrozné ako píšete, aspoň 2 hodky pri Tv a človek si myslí, aké to všetko môže byť dokonalé 😉 , no realita je bohužiaľ o inom...
House je fajn, tiež si ho rada pozriem, takisto mám rada komédie, ale asi vedú krimi a akčné...
No tak ma napadlo, že tie romantické som pozerávala v období, keď som mala okolo 16 a nikto ma nechcel 😀 😀 😀 a predstavovala som si, že aj ja tak raz dopadnem, no a dopadla som, mám skvelého muža, ktorého milujem, len potom vo filme už človek ďalej nedovidí, že čo sa stane a aká je realita, že to nie je len o tom zaľúbiť sa a koniec, ale aj o starostiach...