Pridajte sa k vyjadreniu úprimnej sústrasti

larax
2. feb 2008

Chcela by som tymto vyjadrit uprimnu sustrast pribuznym nastavajucej mamicky v 8.mesiaci, ktora vcera tragicky zahynula pri autonehode medzi malackami a sekulami. Ak chcete tak sa pridajte aj ostatni. Som z toho velmi smutna.

katika1
2. feb 2008

nápodobne 😔

janette
2. feb 2008

aj ja sa pridavam 😔 ... uprimnu sustrast......

andreafa
2. feb 2008

to je strasne ☹ 😢

trpezliva
2. feb 2008

Aj ja sa pripajam, akurat som si o tom precitala v novinach... 😔 strasne..

titulienka
2. feb 2008

pridavam sa tiez a verim ze tam kde je teraz je jej urcite dobre.....tam sa o nu postaraju...prajem uprimnu sustrast celej rodinke ☹

januliak
2. feb 2008

Aj my sa pripajame, je to tazke stratit blizku osobu a este tazsie, ked boli dve 😔

misa1
2. feb 2008

aj my sa pripajame,je to smutne. ☹ uprimnu sustrast

franziska
2. feb 2008

boze to je hrozne aj ja sa pridavam, je mi to naozaj luto. 😔

ajkabezka
2. feb 2008

aj my sme z toho boli mimo, upozornil ma na to manžel, je strašné ztratit jednoho milovaného, nie to ešte dva naraz! Je nám to velmi lúto, dúfame, že čas trošku otupí tu strašnú bolest, čo teraz majú... ☹ ☹

nika000
2. feb 2008

pridávam sa.je my to strašne ľúto

pezincanka
2. feb 2008

Pripajam sa k prianu uprimnej sustrasti. Vobec si neviem predstavit taku situaciu, musi to byt nepredstavitelne tazke a sokujuce.

Autohavarie su ukrutne, dnes s dobrym koncom skoncilo v poli auto s mojimi rodicmi, svokrom aj dcerou, nastastie sa nic nikomu okrem psychickeho otrasu nestalo. ALe ja som z toho ostala uplne vedla, tolko stromov lemuje tu cestu a oni sa im nastastie vyhli.

Este raz, uprimnu sustrast.

maryloou77
2. feb 2008

uprimnu sustrast 😔
a davajte si pozor na cestach 😎

monkula
2. feb 2008

;No, o tomto som nepočula a to bývam v Malackách...
Každopádne úprimnú sústrasť... A veľa síl...

skrecok
3. feb 2008

Boze moj, to je strasne... Uprimnu sustrast. 😔

sofik
3. feb 2008

Aj ja sa pridavam, uprimnu sustrast. Je to hrozne kolko ludi umiera pri autonehodach. 😢

katuska26
3. feb 2008

Úprimnú sústrasť 😢

martamarta
3. feb 2008

Úprimnú sústrasť,je to hrozné. 😢

vanila
3. feb 2008

Uprimnu sustrast 😢 😢 😢

adikkk22
3. feb 2008

aj ked to najblizsim s vyrovnanim so zialom tak nepomoze,aj ja sa pripajam..UPRIMNU SUSTRAST... ☹ ☹ Ked som to citala na internete,zostalo mi tak hnusne na dusi...je to hrozne nespravodlive!!!!!!!!!!!!!!

bubulik
3. feb 2008

Z velkej radosti z ocakavania, nastal asi velky necakany smutok. Neviem, ci tie kondolencie to pomozu zmiernit, ale aj tak uprimnu sustrast. 😔

mirka414
3. feb 2008

uprimnu sustrast celej rodine posielame az zo svajciarska.citala som o tom na internete,kde si prezeram aktuality.mrzi ma to ☹ 😢

julia225
3. feb 2008

uprimnu sustrast....

mari.m
3. feb 2008

je to hrozne ☹
u nas v Nitre zomrel na zaciatku roka maly Jakubko, opity vodic vyletel na chodnik, po ktorom prave isla 3clenna rodinka..
rodicia prezili, ale malinky bol na mieste mrtvy..je to katastrofa..

baby, davajte si potom aj pozor,kadial chodite s kocikmi..pri dnesnych vodicoch musite vy predvidat..

ach jaj ☹

dominica
3. feb 2008

čítam až teraz, nepočula som o tom, ale totálne mi chodí mráz po tele... ☹ ☹ ☹
Úprimnú sústrasť rodine! Nech ich Pán Boh ochraňuje.

nina87
3. feb 2008

uprimnu sustras rodine 😢

kvetinka86
3. feb 2008

Aj ja sa pridávam. Uprimnú sústrasť 🙂

zlaticanina
3. feb 2008

Tiež som o tom nepočula,a viem si predstaviť čo teraz prežívajú,moja sestra bola tiež obetou autonehody....ach, to je niečo strašné 😢 ....úprimnú sústrasť rodine!

sue
3. feb 2008

😢 úprimnú sústrasť ☹

etuska
3. feb 2008

je mi to ľúto.Úprimnú sústrasť ☹

veronika13
3. feb 2008

úprimnú sústrasť...