Pridajte vtipné videá z Youtube

ivka22
6. máj 2008

Kedze ludi beha po svete dost, co tak sa na niektorych ich hlupostiach aj pobavit 🙂

schwarzovka
30. okt 2008

to neni fake? no to je sila 😝

basado
30. okt 2008

no keby mu tak ručičku vykrutil to by nebola sranda. ja nemam rada až taketo veci. odtial potial 😝 😝

nevesta
30. okt 2008

Tiez som sa bala o klbiky, ked som si to pozrela 😝

agnesska
30. okt 2008

nevesta teda to je šílený,úplně mi běhal mráz po zádech ☹

leva
30. okt 2008

moj muz,pozeral a pyta sa ma na co je to dobre? 😀 chudak ostal vyhorany ako mys,az nas pichalo vsade 😲

lencici
30. okt 2008

myslim že tan chlap nemá všetko v hlave v poriadku... keby niekto take robil s mojou malou tak ho odstrelím.....

maryah
30. okt 2008

je ten chlap normalny? to co si myslel, ze robi dobre tomu dietatu? 😠
chuda malinke, tak mi ho bolo luto. ☹

roasha
30. okt 2008

reakcia mojho dietata.....:debil! 🙄 .......a maminku nema doma? 🙄
predpokladam,ze ta maminka tiez nieje kompletna,a bola na druhej strane kamery.naco su niektorym parom deti? 🙄

leva
30. okt 2008

niekedy to ukazovanie sa prechadza hranice a este si dotycny mysli aky je perfektny,prislo mi to ako cirkusova nevkusna atrakcia a to dieta lietalo ako handra,no je smutne ze akterom je dieta ktore tomu vobec nerozumie a foter si vobec neuvedomuje ake to je nebezpecne.

adina22
30. okt 2008

teda tomu chlapovi to museli robit tiez ked bol maly a zrejme im pritom vyletel z ruk a padol na hlavu,inac si to neviem vysvetlit 😠

daluri
31. okt 2008
daluri
31. okt 2008

Tedy nevím, jestli je to vtipné....

nevesta
31. okt 2008

Zlate, aj maminke sa to ocividne pacilo 😵

leva
31. okt 2008

no tak adinka to uplne vystihla 😀

zuzitka
31. okt 2008

neni to z youtube ale ceknito...... neva?

http://www.ceknito.sk/video/235577

blau
5. nov 2008

tak to je hrube proso, a tie commenty !!! kam ten svet speje?

leva
5. nov 2008

no musela som sa štipnut,ci dobre pocujem a vidim,opiciak je proti tomuto vyrastkovi nula.Neuveritelne je,ako lahko zo seba urobia debi.a 😝

blau
5. nov 2008

no hovorim, tomu by sa zisla studena sprcha, Ja sa len pytam, kde ma takyto zmetok rodicov? ☹

leva
5. nov 2008

Z jednej strany sa niet co cudovat,pozname chlapcov co si vravia skupina a len tam rozpravaju,blekaju a nadavaju,robia zo seba frajerov a mlady?Ty su bez seba a beru si priklad,myslia si aky su super.

roasha
6. nov 2008

stare matere by povedali...."dlhý bič a malý dvor..." 😀

blau
6. nov 2008

roasha 😀 suhlasim

roasha
7. nov 2008

😲 😅 😀 😀 😀 😀

maba
7. nov 2008
blau
7. nov 2008

minkak : ta pani v cervenom mi ucarovala 😀 😀 😀
maba: ani ja nechapem, ale dobreeee 😲

roasha
7. nov 2008

maba....sanka dole 😲
maju sa co nasi dr.ucit. 😀

kili
7. nov 2008

maba, kde sa na to hrabe ten náš kúzelník, čo prešiel 😝

blau
7. nov 2008

jeej EWi si mi pripomenula casy, ked som robila na lodi sme museli robit pre hosti CREWshow a nasi chalani to robili. To mali vsetci prcu aj my posadka aj hostia 😀

minkak
7. nov 2008

maba-no ja by som povedala,ze je to len nejaka bábka,ktoru niekto z hora taha za snurky 😉
ale je to dobreeee 😅
ewka-tak to je super uz som to videla ,ale da sa to pozerat dokola 😀 😀 😀