Pridajte vtipné videá z Youtube

Kedze ludi beha po svete dost, co tak sa na niektorych ich hlupostiach aj pobavit 🙂
schwarzovka
30. okt 2008
to neni fake? no to je sila :-p
basado
30. okt 2008
no keby mu tak ručičku vykrutil to by nebola sranda. ja nemam rada až taketo veci. odtial potial :-p :-p
nevesta
30. okt 2008
Tiez som sa bala o klbiky, ked som si to pozrela :-p
agnesska
30. okt 2008
nevesta teda to je šílený,úplně mi běhal mráz po zádech 😞
leva
30. okt 2008
moj muz,pozeral a pyta sa ma na co je to dobre? 😃 chudak ostal vyhorany ako mys,az nas pichalo vsade :-o
lencici
30. okt 2008
myslim že tan chlap nemá všetko v hlave v poriadku... keby niekto take robil s mojou malou tak ho odstrelím.....
maryah
30. okt 2008
je ten chlap normalny? to co si myslel, ze robi dobre tomu dietatu? ]-(
chuda malinke, tak mi ho bolo luto. 😞
roasha
30. okt 2008
reakcia mojho dietata.....:debil! 8-( .......a maminku nema doma? 8-(
predpokladam,ze ta maminka tiez nieje kompletna,a bola na druhej strane kamery.naco su niektorym parom deti? 8-(
leva
30. okt 2008
niekedy to ukazovanie sa prechadza hranice a este si dotycny mysli aky je perfektny,prislo mi to ako cirkusova nevkusna atrakcia a to dieta lietalo ako handra,no je smutne ze akterom je dieta ktore tomu vobec nerozumie a foter si vobec neuvedomuje ake to je nebezpecne.
adina22
30. okt 2008
teda tomu chlapovi to museli robit tiez ked bol maly a zrejme im pritom vyletel z ruk a padol na hlavu,inac si to neviem vysvetlit ]-(
daluri
31. okt 2008
daluri
31. okt 2008
Tedy nevím, jestli je to vtipné....
nevesta
31. okt 2008
Zlate, aj maminke sa to ocividne pacilo x-)
leva
31. okt 2008
no tak adinka to uplne vystihla 😃
zuzitka
31. okt 2008
neni to z youtube ale ceknito...... neva?

http://www.ceknito.sk/video/235577
blau
5. nov 2008
tak to je hrube proso, a tie commenty !!! kam ten svet speje?
leva
5. nov 2008
no musela som sa štipnut,ci dobre pocujem a vidim,opiciak je proti tomuto vyrastkovi nula.Neuveritelne je,ako lahko zo seba urobia debi.a :-p
blau
5. nov 2008
no hovorim, tomu by sa zisla studena sprcha, Ja sa len pytam, kde ma takyto zmetok rodicov? 😞
leva
5. nov 2008
Z jednej strany sa niet co cudovat,pozname chlapcov co si vravia skupina a len tam rozpravaju,blekaju a nadavaju,robia zo seba frajerov a mlady?Ty su bez seba a beru si priklad,myslia si aky su super.
roasha
6. nov 2008
stare matere by povedali...."dlhý bič a malý dvor..." 😃
blau
6. nov 2008
roasha 😃 suhlasim
roasha
7. nov 2008
:-o :-N 😃 😃 😃 😃
maba
7. nov 2008
blau
7. nov 2008
minkak : ta pani v cervenom mi ucarovala 😃 😃 😃
maba: ani ja nechapem, ale dobreeee :-o
roasha
7. nov 2008
maba....sanka dole :-o
maju sa co nasi dr.ucit. 😃
kili
7. nov 2008
maba, kde sa na to hrabe ten náš kúzelník, čo prešiel :-p
blau
7. nov 2008
jeej EWi si mi pripomenula casy, ked som robila na lodi sme museli robit pre hosti CREWshow a nasi chalani to robili. To mali vsetci prcu aj my posadka aj hostia 😃
minkak
7. nov 2008
maba-no ja by som povedala,ze je to len nejaka bábka,ktoru niekto z hora taha za snurky 😉
ale je to dobreeee :-N
ewka-tak to je super uz som to videla ,ale da sa to pozerat dokola 😃 😃 😃