Priletí k nám bocian. Pridajte sa

lilix
5. aug 2009

Ahojte. 🙂)
Vytvaram tuto temicku, dufam, ze nam ju adminky nezavru, budeme mat novu temu, ktora bude pre vsetky zienky, ci uz snazilky, alebo tehulky, ci maminky.
Zelam tejto teme, aby bola plodnejsia ako jej predchodkyna.
A hlavne, aby uz nedochadzalo k nezmyselnym hadkam.
tak sup sup sem! shandy,kolienko,pralinka, betyna, martina05, jarulai, janulcek, radka, shakura, a ostatne nemenovane spolubojivnicky.

janula_nz
25. jan 2010

hej, kam ste sa obe podeli? nechali ste ma tu samu ako prst 😒

lilix
autor
25. jan 2010

ja som tu kliidek, sla som si po vodu. ja som po ovu. par dni ved kukni graf na predoslej strane

miroslava89
25. jan 2010

janula tych dovodov preco som bola v nemocke bolo dost vela..jednak mi potvrdili toxoplazmozu z ktorej som sa akosi nevedela dostat, skratil sa mi krcok maternice, stale mi tvrdne brusko, mam obrovsky hematom ktory sa akosi nechce vstrebat..
je toho vela..

a v taliansku sme dlho.. asi od oktobra minuleho roka.

shandy
25. jan 2010

ahojte babulky, lilix tu mas grafik http://www.fertilityfriend.com/home/shandy a gratulujem k potvrdenej ovuli 😉 , u mna naapodobne 🙂

janula_nz
25. jan 2010

mirka a uz je to ok? este mas dokonca vela casu, tak to hadam bude v poriadku vsetko. a ako sa citis? uz nerobis, ze? pekne oddychuj a nenamahaj sa.

lilix a my dve co? aj podnikas nieco ohladom tehu ci nie zatial?

lilix
autor
25. jan 2010

ja sa tam chystam, ale neviem kedy. teraz v zime sa mi nechce.. a mam toho dooost do skoly. takze tak.

lilix
autor
25. jan 2010

janula ano podnikam. hehe berem femibion 800, a pila som gynastan. meram bazalku. tot fse. moj stale bere vitaminy uz niekolko mesiacov.
shandy idem kuk graf tvoj.

janula_nz
25. jan 2010

lilix ja tak isto. pockam , kym bude lepsie pocasie 😅 mozno sa tam aaj stretneme 😀 pises bakalarku? skusky mas porobene, teraz zacinas dalsi semester?

lilix
autor
25. jan 2010

a inak ahoj shandik. veru sme na tom podobne. tak uz len cakat, ako to dopadne.

janula_nz
25. jan 2010

ja sa v tych vasich grafoch vobec nevyznam 😒

lilix
autor
25. jan 2010

ano robim teraz posledny semester, viete ako ma to tesi, lebo uz nevladzem. do dalsieho rocnika si asi nedam prihlasku. este ma cakaju 3 tazke skusky, tiez museli dat tie najtazsie na koniec otcaimnahanam 😀 😝 😀

shandy
25. jan 2010

😀 😀 😀 lilix, chudak otec 😀
janula bud rada, ze si sa v nich vyznat nemusela. ja by som tiez nemerala, kebyze nemusim 😀

lilix
autor
25. jan 2010

janul tam kde je smajlik bol sex. tam kde je plus, to znamena pozitivny ovu test. injekcijka znamena uzitie nejakeho medikamentu. ja som brala ten femibion. ale neznacila som kazdy. to len tak..
a v com sa este nevyznas. teraz posledne dva dni som nemerala.. a neviem ci sa mam stresovat dalej teplotou.. co poradite? to budem presne vediet ortiel, ze ms pride vtedy a vtedy.

lilix
autor
25. jan 2010

jaj a este tie zlte kruzky to bol hlien.

janula_nz
25. jan 2010

shandy no praveze by som mala merat, ked sa nedari niekolko rokov otehu. a laura neni moja bio 😉 uz chapees? 😅

lilix no musim to poriadne prestudovat. potom ti poviem, comu este nerozumiem

janula_nz
25. jan 2010

ja som dnes 13 den, tak by mala byt ovu. aleneviem ci bola alebo bude 😝

lilix
autor
25. jan 2010

shandik, ale mame uplne rozdielne tie grafy, co, ja skacem ako opicka. 😀 😉
janula mala by si na skusku merat. mne sa tiez do toho nechcelo. fakt si zvyknes. len je to sok aj pre mojho ked mi v sobotu a nedelu rano o 5.30 zazvoni budik 😀 😀 😀
ale ked mu poviem, ze musim merat a na co je to dobre, tak sa upokoji. na nech, ja mozem vstavat a on ne? 😝

janula_nz
25. jan 2010

ale ja chodim na wc aj 5krat za noc. neviem ci to ma potom vyznam merat

lilix
autor
25. jan 2010

janul ked sa ti nechce marat tak si kup min. dva baliky ovu testov a ododnes si okolo 16-17 hod. sprav testik. a budes vediet ze ovu pride do 36 h od pozitiv. testu. mas uz hlienik?

kika99 sa tu davno neukazala, viem ze nas chodila citat, kika ked citas ozvi sa ako sa mas?

janula_nz
25. jan 2010

hlien bol v sobotu a v nedelu.

lilix
autor
25. jan 2010

pozri janul ved uvidis ci to ma vyznam. bude to len skuska nic viac od toho necakaj.. a preco tak vela krat cikas? to suvisi s tou tvojou chorobou ci si mala? ci vela pijes?

lilix
autor
25. jan 2010

no tak dnes je najvyssi cas na test. a dve hodky nepi vela pred tym. ako pisu.. uvidis, ze sa potesis aj ovuli 😉

janula_nz
25. jan 2010

no suvisi to s mojou chorobou.. praveze nepijem az tak vela ale aj tak chodim casto na wc...aj aj 😝 akoze prespat v noci vkuse 4h u mna nebolo uz 10r

lilix
autor
25. jan 2010

a fotku nemas cudnu, kocka si tam!

janula_nz
25. jan 2010

teraz to uz asinebude mat vyznam. skusim najlbizsi cyklus s tymi ovu testami. aj tak veruneviem ci to ma vyznam. tu bude iny problem si myslim

janula_nz
25. jan 2010

inak tolko roboty mam, ze neviem kde mi hlava stoji a ja si tu kludne sedim za pc 😅

lilix
autor
25. jan 2010

janul no asi uz nie.. od buduceho mi slub, ze to skusis, dobre mojka?
prisahamvacku, ze ta nasa kolienko uz porodila, bud je na poradni, alebo rodi, lebo sa tu dlho neukazala. a to som chcela od nej smsku.. no ved v tych stavoch sa ani necudujem, ze clovek na take veci nemysli..

janula_nz
25. jan 2010

a mas na nu tc, ked chces od nej sms? ved daj hned vediet potom, ked sa ozve 🙂

no najblizsie skusim tie testy na ovu. viem, ze ju mam a podla hlienu aj presne kedy. len ci sa nato da spolahnut. to nikdy veru neviem

janula_nz
25. jan 2010

idem si ja trosku porobit nejake veci. neskor zas nakuknem. dobru chut k obediku a pekny den 😉

lilix
autor
25. jan 2010

hej mam na tc. a tvoj bol na spg?
no ak tam bude aj iny problem, tak jedine posledna stacia ako ju volaju pani anka. citavas ju?
jasne dam vediet, a mozno sa ozve sama este 2 v 1, ale to uz pochybujem. tak sa tesime na foto maleho filipka
mohli by sme potom zalozit album nasich teda vasich babatiek co doniesol bocian 😵