Priletí k nám bocian. Pridajte sa

lilix
5. aug 2009

Ahojte. 🙂)
Vytvaram tuto temicku, dufam, ze nam ju adminky nezavru, budeme mat novu temu, ktora bude pre vsetky zienky, ci uz snazilky, alebo tehulky, ci maminky.
Zelam tejto teme, aby bola plodnejsia ako jej predchodkyna.
A hlavne, aby uz nedochadzalo k nezmyselnym hadkam.
tak sup sup sem! shandy,kolienko,pralinka, betyna, martina05, jarulai, janulcek, radka, shakura, a ostatne nemenovane spolubojivnicky.

odbociana
25. jan 2010

ahojte, toto som ja lilix.. do albumu tohoto nicku mozete vsetky popridavat foto svojich babatiek. uz sa tesim na pribudajuce fotky.
prvu som dala symbolicku..
heslo poslem kazdej v ip. jo?

lilix
autor
25. jan 2010

idem ja daco tiez robit..

shandy
25. jan 2010

janulka jasne, uz si spominam na ten pribeh tvoj 🙂 🙂 , prepaaaac. no tak to by si si potom to meranie mohla odskusat, aspon sa spoznas 🙂 , hm? aspon nas bude viac 😀
veru lilix, kazda mame iny ten graf, ale co z toho, ked ani jeden neni uspesny, ze? 😖

lilix
autor
25. jan 2010

veru moja. preco prave my? 😔 ale zase neni tak zle, su na tom baby aj horsie ako my.. neklesaju na duchu a stale veria. musime aj my. 😉
shandy a ty sa nechystas pani kopacovej? ze spojime sa a pojdeme spolu? vezmeme ta, ak sa nebudes hanbit. 😀

betyna8
25. jan 2010

ahojte babulky
lilix,krasny grafik, držím palec aby sa teplotka držala hore a doviedla vas k štastíčku 😉
my sme dnes behali po uradoch,poobede s malým vonku no a teraz som sa dostala k pc,aj to ho mam na lavej rule a potriasam aby zaspinkal 🙂 tak si tu dubem jedným prstom ako taký datel 😀 mame sa fajn, na menej spánku som si zvykla, maly sa dostáva ako tak do lepšieho režimu, je dobručký,neby´t toho bolavého bruška,tak hádam ani neplače.A začína už riadne všetko okukovať, aj usmevu sa čoskori dočkám
sakur asi založila album od bociana,tak dufam,ze sa to babatkami cim skor zaplni 😉

lilix
autor
25. jan 2010

bety ahoj. nie to som zalozila jaaa. dufam, ze tam das aj ty matuska, ked sa ti bude casovo dat.. zatial mame 3 babatka, mozno uz aj kolienko ma, lebo tu dlhsie nebola.. takze 4. a dalsie su v zazracnej skrinke na vyrobu babatiek 😀
dakujem moja. kiez by. prave som varila plnku na pekaci. fuj tak som ju presolila.. 😝 😖 ono sa dievca este hadam nauci, nie?

sakura77
25. jan 2010

a dufam ze coskoro pribudnu dalsie...... 🙂

lilix
autor
25. jan 2010

jej uz vidim, ze aj ty bet si dala aj radka. sa tesiiim.
sakurka, presne, aj ja dufam.. 😉

betyna8
25. jan 2010

lilix,som ja ale truba,ved si to tu písala,len som citala tak rýchlo,že som to prehliadla 😀

monkri
25. jan 2010

ahojte 🙂 🙂

lilix čítam že si presolila to asi preto že si moc zamilovaná 😀 😀 😀
a kukla som na fotky deticiek sú moc zlatý 🙂 🙂 🙂
aj ja chcem také ☹

lilix
autor
26. jan 2010

ahojky.
monkri co ty nemozes spavat? a kedy uz pride muzicek? monkri ty nechces zacat merat, ked pride muz? vies kedy mas ovulku?
ale bety, to nevadi..

shandy
26. jan 2010

ahojte bambulky 😵
bety ten tvoj matusko je na zjedenie, uplny anjelik 😅 😅
lilix moja pekny graficek, zeby IP? 😉
ja horiiim 😀 😀
http://www.fertilityfriend.com/home/shandy
vcera som bola na folikulometrii a folik pekne praskol, takze je potvrdene, ze sme po ovuli a teraz uz len cakat ako vzdy 😀 😝
lilix dakujem za ponuku, co ja ti viem ci k tej bylinkarke? a kedy sa chystate a kto ide? 😉

kolienko
26. jan 2010

ahoooojte....
dlho som tu nebola a aj ste ma spomínali, čo sa mi velmi páči, lebo myslíte na mna 😎
porodit som este neporodila. bola som včera u lekára a potom som len spala. stále som unavená. do poradne idem znovu v piatok, lebo mam uz na hranici placentu(dozrieva) a aj plodovky je menej, prietoky tiez nic moc, tak v piatok sa rozhodne. ak sa nič neudeje, tak v pondelok hospitalizácia a pravdepodobne vyvolavačka (tak sa netesím, lebo to bude asi este viac boliet) a vôbec sa neotváram. stále na spic prsta....

lilix, shandy krásny grafík...prenádherný a drzím vám obom palceky....TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

lilix, idem pozried album a este niečo pochvala...ako nas tu drzís pekne pokope......cmuuuuuuuk mojka.... 😀

lilix
autor
26. jan 2010

kolienkoo, a ja uz som myslela, ze to mas za sebou. no skoda, ze tym babatkam sa vobec nechce na svet, a ani sa im necudujem. 😀
shandik, neviem kedy sa chystame, asi az ked sa trochen otepli.. a idem iba ja a moj. vazne, ak by si chcela vezmeme ta. no co.. ty ides kam, do neba? musim ist na obed.

betyna8
26. jan 2010

lilix,teplotka ešte môže stupnut 😉
shandy ty mas tiež pekný grafik, tak som prave spominala,ako som aj ja poctivo merala a zapisovala,keď sa raz budeme snažiť o druhé, budem zas, Ano Matúško je ako anjelik 🙂 , občas pajedný,no ale zas plač je jediný možný sposob vyjadrenia jeho potrieb a neplačká veľa. Túto noc som spala 4 hodiny dokopy,ale už som si na to zvykla a dá sa to zvládnuť.

radkatom
26. jan 2010

Caute babulky,

no teda kolienko!!! To sa nepatri neukazat sa, ked to mas za par... My sme si uz mysleli, ze sa Filipkovi zachcelo prist na svet 🙂. Neboj Ja som mala vyvolavacku a bolo to v pohode. Ked to nepojde, vedia to zastavoit, tak sa neboj 🙂.

No lilix, shandy super grafiky. Len sa Vy drzte v ty vyssich teplotach!!! Dovolený je len implantacny pokles 😀 😝 😀

Bety co Matusko? Poslucha? Ake mate novinky? Nas susnik sa naucil robit brrrrrrrrrrr pusinkou tak mame zabavku 😀

Sakur, malinka je zlatucka. Ako sa mate?

My sme zacali chodit do hudobnej skolky a zajtra ideme na kurz znakovania 🙂. Sme na roztrhanie... nic nestihame 🙂

Drzte sa papa

lilix
autor
26. jan 2010

do hudobnej skoly? Fiiiii ha. a co ho tam ucia?

shandy
26. jan 2010

jeeeeej kolienko, hurraa 😀 , no teda a filipkovi sa nechce von? No ani sa mu nedivim, tiez by som si radsej hovela pekne v teplucku v brusku. a mozno sa mu len nechce do tej kosy 😀
kolienko dakujeme za virusiky 🙂
lilix, no tak uvidime, v kazdom pripade dakujem mojka, ze si na mna myslela 😵 , tak ked budes rozhodnuta, ze pojdete, tak daj vediet. ja idem v marci na kontrolu tej homeopatke - akupunkturistke, tak uvidime, co mi povie 🙂
no veru bety, este mam niekde ulozeny tvoj uspesny grafik 😉 , je to dobra vec tie grafiky 😉
sakur, tvoja sofinka je aka vlasatica 😵
radka a susnik uz brble 😀 a ze hudobna skolka a znakovanie? radka ty si aka akcna 😀 , klobuk z teba dole 🙂
a veru lilix opravnene patri pochvala za udrziavanie temicky pri zivote 😉

sakura77
26. jan 2010

ahojte! juuj,kolienko ma uz namale 😅 my sme to uz veru mali za sebou v takej dobe 🙂 ale neboj,o to vacsia radost to bude potom 🙂 😉
my sa mame fajn,,malinka je zlatunka,uz mame aj fajn rezim nahodeny,vecer pekne uz zaspava sama-uz som ju to "vycvicila"-ale ani som moc nemusela,sikula je to 🙂 inak je dobrunka,nevyzaduje moc nosenie,vie sa aj sama "pobavit" takze aj si porobim-sak ked si vezmete ze pri dvoch krpcoch este aj konikovat stiham 😀

lilix
autor
26. jan 2010

hej sofi je vlasata mi citas myslienky, ti nasi chlapi su nejaki hlohlavi. ale sak oni to dobehnu..
ooo dakujem, a co ine mi zostava, musim to tu udrziavat, sak sme skoro zanikli. 😀 a v tejto teme musime vsetky dotehulovat!
dobre micuska shandy, ja ta berem za slovo ides so mnou a hotovo, ja tam sama nejdem. 😀 😀 sice to bude take cudne, ze sa prvy krat takto stretneme.. ale jake vseliake rande na slepo cudne som ja uz absolvovala, ze az.
ak vas to zaujima. raz som na teletexte tusim to bolo este napiala nejaku hovadinu ozval sa typek, ze sa chce so mnou stretnut a ja som hned sla. chapete, nic som o nom nevedela. tak sme sa stretli pri cinzaku. dali sme si kolecko okolo jedneho, a on sa ma pyta, ze aky mam z toho pocit.. tak odpovedal, ze on cudny, ze sa nemam hnevat, ale nie som jeho tip. ledva sme to kolecko dosli a uz bol aj prec. ha ha ha 😀 😀 no mozem byt rada, ze ma nezabil. 😀 ja tava naivna. 😎

monkri
26. jan 2010

lilix ahoj no neviem spávať lebo kecám s manželom už sa neviem dočkať už len mesiac a je tu 😉 🙂
a ovu viem kedy mám 🙂

babika0
26. jan 2010

a ty sem chodis aj cez den? este mesiac, ved nedavno si pisala, ze este mesiac, uz to musi byt menej.

janula_nz
26. jan 2010

ahojte

lilix ja by som sa k vam rada pridala 😀 rec je o tej pani kopacovej,n ie? nechce sa mi citat , co ste dnes popisali. cely den som sa flakala s drahym, boli sme v nr. on ohladom roboty a ja po nakupoch 😀 ty mas novu fotku, jej. i ked ako vzdy si sa nam neodhalila cela 😅

babika gratulujem k tehu, prijemne tehulkovanie 😉 aj mas nejake tehu priznaky?

janula_nz
26. jan 2010

monkri a ty mas kde muzicka, ze na neho uz cakas? bud si to nepamatam alebo si mi o tom este nenapisala 🙂

sakura malicka je utesene babatko 😵 a tie vlasky, juj...urcite sa tesis, ako ju budes vycesavat a paradit, ze?

monkri
26. jan 2010

no bohužial sa to všetko zmenilo on je v Alžírsku a ja na sk mal tu byť už koncom januara ale stále sa to odaluje zmluva sa mu končí koncom februara je to u nás komplikované troška ale už to rýchlo ubehne ☹

lilix
autor
27. jan 2010
lilix
autor
27. jan 2010

dneska ste ma tu nehali samu, no PEkNE! pekne 😀 😝 😝 😝
janulcek ozvi sa..

janula_nz
27. jan 2010

ahoj

uz som tu. vychystala som draheho na skusku do ba, tak teraz sa ti uz mozem venovat

lilix
autor
27. jan 2010

aj moj je v skole xixi