Priletí k nám bocian. Pridajte sa

lilix
5. aug 2009

Ahojte. 🙂)
Vytvaram tuto temicku, dufam, ze nam ju adminky nezavru, budeme mat novu temu, ktora bude pre vsetky zienky, ci uz snazilky, alebo tehulky, ci maminky.
Zelam tejto teme, aby bola plodnejsia ako jej predchodkyna.
A hlavne, aby uz nedochadzalo k nezmyselnym hadkam.
tak sup sup sem! shandy,kolienko,pralinka, betyna, martina05, jarulai, janulcek, radka, shakura, a ostatne nemenovane spolubojivnicky.

lilix
autor
8. feb 2010

dakujem shandy, ze si na mna myslela.
ozik som vam zabudla napisat, ze sme spolu s nasou fenou dostali kramy. a obe sme aj vracali. to je co?! 😀
ona asi sucitila so mnou, a je to pravda, ze sa zenam v domacnosti este aj cykly zosynchronizuju 😀

shandy
8. feb 2010

lilix 😀 😀 😀
no aspon si nebola sama 😀

janula_nz
8. feb 2010

ahojte. som tu len naskok. lilix no ja som sa k tebe pridala s tou ms

maznacik007
8. feb 2010

janula skoda.......... ☹ ☹ ☹ ti tt ti tam tak pekne svietili

shandy
8. feb 2010

no ja sa k vam asi tiez pridam, uz spinim 🙄

janula_nz
8. feb 2010

maznacik co uz. som ti to pisala, ze u mna nehrozi prirodzene otehu. ty si ma tu vymakla? 😅

maznacik007
8. feb 2010

hej ybadala som ta.. ked som sla na uvodnu stranu fora... ze si tu.. 😉

janula_nz
8. feb 2010

pocuj, to co sa deje v nasej teme? same problemy s detmi, resp. s tymi vecami okolo toho ☹ smutne, ako to tu chodi....

lilix
autor
8. feb 2010

janula ☹ sak uvidis co povie pani anka. este nehadz flintu do zita. ja jej verim.
shandy ☹ klub krvavych mery 😀
ja sa teraz modlim k svatemu dominikovi, orodovnik neplodnych a tehotnych zien.

janula_nz
8. feb 2010

lilix ja jej tiez verim. cez vikend ideme do puchova k bratovi. ak sa bude dat, pojdeme cez p. anku a skocim k nej.

lilix
autor
8. feb 2010

hej chod chod, potom mi vsetko vyrozpravas.

shandy
8. feb 2010

lilix tak sa budem s tebou modlit 🙂
janula a vy mate aky problem, ze nemozete prirodzene? 😔 , asi si to tu uz pisala, ale ja si nepamatam 😅

janula_nz
8. feb 2010

som zvedava, comi povie. jasne, ze ti vsetko porozpravam. musim uz ist, ideme ku kamoske. ma nohu v sadre, tak jej idem aj s laurikou malicku strazit. 🙂 vecer sa ukazem

janula_nz
8. feb 2010

shandy, ja som strateny pripad. problem je v tom, ze neviem. kedze som slobodna, lekari mi odmietaju robit vysetrenia. bola som aj v ginfive pred dvoma rokmi a poslali ma domov, ze ked sa vydam, mozem sa vratit. a tak neviem co mi je. ale myslim si, ze nepriechodne vajcovody, kedze som mala 5operacii brucha 😒 najlepsie natom je, ze mam papier spred 5r, ked mam napisane, ze sa odporuca umele oplodnenie....

lilix
autor
8. feb 2010

janula pani anka ta precisti / nas/ da nas do poriadku a lekari nech si pisu co chcu. premasiruje ta. a laurika bude mat surodenca. a bohu nie je nic nemozne. 😉

janula_nz
8. feb 2010

lilix dufam, stale verim ale neviem dokedy. 8r je dlha doba uz....

shandy
8. feb 2010

janula to je co za blbost? co to ma s vydajom spolocne??
ved je tu x bab, ktore boli na umelom a vobec nie su zobrate... 🙄
a skontrolovat ci su priechodne vajcovody ti moze dat aj tvoj gynekolog, takze nie si odkazana na CAR. Gyndos ta moze poslat na take vysetrenie do CAR a tam ich nema co zaujimat, ci si alebo nie si vydata...

janula_nz
8. feb 2010

shandy , ved ma aj poslal ale nespravili mi to. vraj to nerobia slobodnym len vydatym. doteraz nosim ten papierik , ze aby mi spravili to vysetrenie. dokonca som voalla aj do sukromneho centra do dunajskej stredy a tam tiez neurobia
ja to uz neriesim. vydavat sa kvoli tomu nebudem, ved je to len papier. a nechapem to, ze preco nie slobodnym len vydatym. vraj z etickeho ci akeho hladiska 😒

lilix
autor
8. feb 2010

shandy ja som toto iste hovorila janule. to musela byt len blba nahoda, ze jej to povedali, mozno sa to od vtedy zmenilo.. urcite to este skus. nedaj sa odbit.

janula_nz
8. feb 2010

no ja uz bezim. vecer som tu. pekny den 🙂

shandy
8. feb 2010

co to je za kravina 😔 😔

jarulai
8. feb 2010

ahojte babulky 🙂
tak som vam sem zase prisla urobit aspon kuk, skontrolovat ako ste sa cez den snazili 😀

janula, to co je za blbost 😠 to kde byvas? co sme v 18.storoci? normalne mi skoro oci vypadli, ked som to citala. tsss

lilix
autor
9. feb 2010

ahojte. dnes ma boli kua hlava.

nellie_
9. feb 2010

ahojte.. 😉

lilix co si zle spala??? 😕 ja to neznasam ked sa zobudim s bolestou hlavy... 😒

lilix
autor
9. feb 2010

ahoj nellie. ona ma uz boli od vcera vecera. asi tak pomrchovsky,alebo som malo pila. a teraz ma este aj seklo v krku 😠 kua to je den!
ale zase si ma na fb pridala medzi priatelov moja platonicka laska z detstva. oooh kolko rokov som to bola do neho? a pritom nic medzi nami nebolo, iba take detske "zle robenie" stuchanie, vysmievanie 😀 😀
je zenaty a ma krasnu dcerku aj zenu.

reivka
9. feb 2010

bola som v nemocnici - nekomentujem - nemám síl 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢

nellie_
9. feb 2010

lili no aspon jeden svetly bod ma dnes... 😎 tu davnu platonicku lasku 😀 😀
no ten krk..tak to nezavidim veru.. skus to nejak rozhybat..

betyna8
9. feb 2010

reiv ☹
lilix teba boli hlava casto,nemas nizky tlak ?

lilix
autor
9. feb 2010

reivocka mojaaa. co to? ☹ 😔 boze preco?? 😔 😢 😢 😢 😢 😢 a ja sa tu stazujem. uz som ticho. 😔 mrzi ma to.

bety ale mam nizky tlak. a este k tomu lubim cesnak, a ten znizuje.

shandy
9. feb 2010

ahojte bambulky 😒
lilix mna tiez boli hlava a ako som vcera dostala mrchu tak aj brucho desne...dnes uz to je o cosi lepsie...
reiv ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ , je mi to velmi luto 😒