Priletí k nám bocian. Pridajte sa

lilix
5. aug 2009

Ahojte. 🙂)
Vytvaram tuto temicku, dufam, ze nam ju adminky nezavru, budeme mat novu temu, ktora bude pre vsetky zienky, ci uz snazilky, alebo tehulky, ci maminky.
Zelam tejto teme, aby bola plodnejsia ako jej predchodkyna.
A hlavne, aby uz nedochadzalo k nezmyselnym hadkam.
tak sup sup sem! shandy,kolienko,pralinka, betyna, martina05, jarulai, janulcek, radka, shakura, a ostatne nemenovane spolubojivnicky.

lilix
autor
9. feb 2010

shandy pocuj moja, ked nas tak bolieva to brucho, nemame endometriozu? mna uz vsetko mozne napada. 🙄

janula_nz
9. feb 2010

ahojte

reivka co to tu vidim? 😨 ako je to mozne, co sa stalo? ☹ je mi to velmi luto 😔

jarulai no bola som v ba a tam mi to povedali. som tam evidovana uz ale mam sa vratit ked budem vydata

shandy
9. feb 2010

lilix mne gyndo povedal ze nie, ze samozrejme sa neda vylucit, ze to by potvrdila iba laparoskopia, ale ze pri endometrioze najviac bolieva brcho druhy den a nie ten prvy, kedy sa ti mrcha spusta. a mna vzdy boli len ten prvy najviac...takze skor nie...
ja si pojdem do Brna tak to vyzera...miesto toho GF.

janula_nz
9. feb 2010

ja mam nejaku slabu ms. na druhy den zvyknem mat silnu a teraz skoro nic 😕 mozno to ma za nasledok gynastan caj co pijem, nie?

lilix
autor
9. feb 2010

janula ja ti neviem, ja som skor tento mesiac od gynastanu a neviem ci to on sposobil mala praveze este viac bolavu. asi je to individualne.
no shandy aj mna najviac boli v prvy den.

miroslava89
9. feb 2010

reivka co sa stalo ? 😕 😔 mrzi ma to 😢

lilix
autor
10. feb 2010

ahojte. ja mam dnes skusku. tak na mna myslite. nic neviem. bojim.

radkatom
10. feb 2010

lilix drzim palce 😉

lilix
autor
10. feb 2010

radka dakujem. pomoc ako tak na to koukam, rozmyslam, ci tam mam vobec ist? 😢

lilix
autor
10. feb 2010

dneska nikoho kon nebavi?

lilix
autor
10. feb 2010

tak mam to za C

jarulai
10. feb 2010

ahojte babulky 🙂
je tu niekto? dnes som teda nemala moc roboty vas precitat 😀

reiv, je mi to strasne luto ☹ ☹ ☹ ☹ drz sa, moja. sme s tebou

oliras
10. feb 2010

ahojky holky tak jsem vás po dlouhé době potkala ve předu diskuzí tak jdu pozdravit třeba si mě někdo pamatuje ze začátku diskuze 🙂

jarulai
10. feb 2010

ahoj 🙂
bola som sa pozriet na zaciatok a uz si ta pamatam 😉
ake krasne tt ti svietia 😵 gratulujem a drzim silno paste, nech vsetko dobre dopadne

lilix
autor
10. feb 2010

ahojky. oliras ja si ta pamatam. aj sme si pisali. pisala som tej vestici, ale uz to akurat zrusila. a ked som jej tam vypisovala, tak zrusila aj diskusiu. ☹

oliras
10. feb 2010

je to mě mrzí já ji ted psala protože chtěla abych ji napsala až se to povede a psala že opravdu se ted dočkám zdravého miminka ona byla fakt dobrá 🙂

jarulai
10. feb 2010

oli, super 😵 😵 😵
a o akej vestici to tocime? ja som zas mimo 😀

oliras
10. feb 2010

měla jsem jednu na netu ta mi přesně věštila těhu a to jsem chodila ještě na IVF a věštila mi že otěhu brzo ale bez pomoci lékařů na IVF jsem byla v 2008 prosinec a v březnu 2009 jsem otěhu přirozeně bohužel to nedopadlo a pak jsem ji psala znovu a věštila mi že se blíží čáp a bude to do půl roku a já otěhotněla 5 měsíců po potratu takže opravdu hodně dobrá kartářka 🙂

lilix
autor
10. feb 2010

oli ja som z toho nestastna, ze akurat vtedy to skoncila. keby napisem o par dni skor, tak by mi mozno este vyvestila. aj som ju prosiiikala. a nepomohlo. rozhodla sa proste, ze koniec tak koniec. 😢

oliras
10. feb 2010

no já podruhé za věštbu platila tak možná proto se mnou komunikuje ještě asi toho měla moc ale byla fakt dobrá opravdu se nemýlila

oliras
10. feb 2010

a jsou tu nějaké nové těhulky a co ty lilix ?

lilix
autor
10. feb 2010

oliras, no po pravde to tu nejako viazne. sme ako zacarovane. popluj nas virusom.

jarulai
11. feb 2010

dobre ranko 🙂
prekvapko 😀 😀 😀
prajem vam krasny zasnezeny dnicek a ať to tady fičí 😉 😀
pa-pa

lilix
autor
11. feb 2010

dobre rano. jaru co tak skoro?

miroslava89
11. feb 2010

dobre ranko 🙂

oliras
11. feb 2010

tak na vás prskám těhubacilky at se vás chytnou a neoustí 🙂

lilix
autor
11. feb 2010

oliras, teraz citam.. ti nedavno umrela mamka? moje zlate. uprimnu sustrast. 😔 posielam ti objatie. cim vsetkym si clovek musi prejst? kolko nestastia je na svete.. 😢
dakujeme za baciliky. malo sa ich tu viri.

oliras
11. feb 2010

jo bohužel umřela po vánocích ani jsem ji nestihla šíct že čekám miminko moc mě to pořád bolí moc mi chybí ☹

Doufám že těhubacilky pomůžou aby jste tu hezky těhotněli 🙂

kolienko
11. feb 2010

ahojte....lilix, nebud taká smutná, trosku optimizmu....
tak maly konečne zaspal od 5.30 hod...(poprosím, on nepotrebuje vôbec spat) len by jedol , pozeral a plakal....

no k tomu môjmu pôrodu... v pond. som isla k lekárovi uz s taskou s tým, ze ak mi nevyvolaju v pondelok, zostávam a v utorok, alebo v stredu sa uz niečo udeje... lenze prisiel primar, spravil sono a len mi povedal, že dnes musí malý von. lekár, ktorého som mala vybaveného si ho zavolal vedla a rozprávali sa. ten môj znamy ma chcel usetrit cisarkeho, ale primar mi jasne povedal, ze namam plodovu vodu, malý musí von a ak mi daju vyvolavačku, tak z jeho praxe ho na 90 % nevytlačím normalne, ze je nejaký nepomer medzi dietatom a mojou panvou...totizto som bola otvorená ledva na 1 cm...uz plače ideme papat pak sa ozvem

lilix
autor
11. feb 2010

ahoj mamina. no teda. ja tu cakam na pokracovanie..
oliras a bola aj chora? co sa stalo? toje smutne, ale ona to vie, ze si tehu, neboj. bude na vas davat pozor. 😉