Priletí k nám bocian. Pridajte sa

lilix
5. aug 2009

Ahojte. 🙂)
Vytvaram tuto temicku, dufam, ze nam ju adminky nezavru, budeme mat novu temu, ktora bude pre vsetky zienky, ci uz snazilky, alebo tehulky, ci maminky.
Zelam tejto teme, aby bola plodnejsia ako jej predchodkyna.
A hlavne, aby uz nedochadzalo k nezmyselnym hadkam.
tak sup sup sem! shandy,kolienko,pralinka, betyna, martina05, jarulai, janulcek, radka, shakura, a ostatne nemenovane spolubojivnicky.

miroslava89
26. aug 2009

ja eln tak pomedzi robotku budem dnes na vas zakukovat.. prvy den v praci a uz sa ulievam 😝 😀

betyna8
26. aug 2009

ahojte babule, no je to tu s tým písaním fakt biedne, veď nás prispieva viac tehul ako snažiliek,ale v podstate to nevadí.... 😉 pekny dnik vam prajem

shandy
26. aug 2009

dobre ranicko, bambulky 🙂 🙂
veru, mala by sa premenovat tema na priletel k nam bocian 😀 😀 😀

miroslava89
26. aug 2009

shandy dobre ranicko tesne pred 10tou?? 😅 😀 aj ja chceeem..

shandy
26. aug 2009

😀 😀 😀
no tak dobreeeee, ale ja som este neprebudena 😀 😀 😀
a mne sa tu dnes vobec nechce byt...teda myslim v praci..ch jo 😀

miroslava89
26. aug 2009

si v praci?
ze neprebudena a to si vstavala neskor ako ja a co mam hovorit ja potom? polozim hlavu na stol a chrapem 😅 😀
to aj ja ale s pracovnou dobou od pol6 😝 🙄

betyna8
26. aug 2009

shandy,komu by sa chcelo byt dobrovolne v praci,ved od roboty aj kone kapu 😀 . Ja vstávam o 6:00 a to chodím do roboty na 8:00,ale ráno treba spraviť pre drahého raňajky, kým sa vychystám,potom idem ešte na nákup do Tesca a tak dookola...

radkatom
26. aug 2009

Ahojte,

čo je tu nové? Dlhšie som tu nebola. Ako sa máte? Ja dnes idem na UTZ, tak som zvedavá, koľko Filipko narástol.

Posielam TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT.

Kráááááááááááááááásny deň všetkým

betyna8
26. aug 2009

radkatom,ahoj,tak ešte sa držíte po hromádke? No máte to za pár, držím palčeky 😉

miroslava89
26. aug 2009

radka tebe sa to uz krasne blizi🙂

shandy
26. aug 2009

no ja tak od osmej mirka, ale ja mam pomaly start 😀 😀 😀
jeej radkatom 😉 😵 😵 , aj tebe krasny den a nech pekne rastiete 🙂

miroslava89
26. aug 2009

😀pomaly start a v robbote? si mozes dovolit?🙂 to mas potom zavidenia hodnu pracu 😀

shandy
26. aug 2009

to vies, od osmej rano do osmej vecer 🙂 , to mi mas co zavidiet 😀 😀 😀

miroslava89
26. aug 2009

ale pokial mas lahku robotu tak sa to zvladnut🙂)
a kym mas obmedzenu pracovnu dobu...

shandy
26. aug 2009

obmedzenu pracovnu dobu prave nemam, resp. mam, ze musim byt v praci 9,00 - 16,30, zvysok mam pohyblivy...ale je to jedno, lebo aj tak som tu kazdy den tak cca od pol deviatej najneskor do minimalne siestej...
a co je lahka? no tak ti poviem, ze pridem z prace a obcas mam chut si ist lahnut a spat, taka som vycerpana.. 😔 , nuz ale nestazujem sa. robota ma bavi a hlavne, ze je 😀 😀 😀

monkri
26. aug 2009

ahojte ako sa máte? 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

miroslava89
27. aug 2009

dobre ranko ja som uz vcera nestihla akosi kuk 😅

shandY to mas pravdu hlavne ze nejaka robota je😉...

radkatom
27. aug 2009

Tak ahojte 🙂). Kde ste vsetky? Asi makáte chúdiatká ☹.

No včera sme boli na UTZ a Filipko má už 3,3 kg 😀 . Teraz sa vraj budem chodiť ukazovať (myslím krk) každý deň, aby Dr vystihol najvhodnejší okamžik na pôrod. Baby on sa ma spýtal, či neodrodíme teraz cez víkend, že má službu!!! Skoro som odpadla a ja že no určite NIE!!! Vraj je všetko OK a pripravené na konečnú fázu. Tak nám držte palce, nech to máme čo najľahšie a najkradšie 😉 .

A tu je niečo nové? Asi nie, lebo som Vás zbežne preletela...

Betyna a kedy budete vedieť či čakáte dievčatko alebo chlapčeka???? To by už malo byť vidieť 😉

papa a posielam TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

shandy
27. aug 2009

ahojte bambulky,
jeeej radkatom, to je uz riadny chlapisko 😀 😀 😀
betyna by mala byt teraz niekedy doobeda akurat na UZV, tak aj ja uz cakam ako na ihlach, ze ci sa to jej babo konecne ukaze 😀 😀

betyna8
27. aug 2009

ahoj radka, tak to maš fakt za pár a nechceš teda rodiť pri svojom doktorovi,keď ti to navrhol,veď si už 39tt,nie?
ja idem dnes na 4D na 12:00,ale mám to do nás asi 70 km,tak o nejaku hodinku vyrážame.Spravu podám asi až zajtra. 😉
aj ja posielam flakajucim sa snazilkam TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😉

radkatom
27. aug 2009

Jasne. Budem u neho rodiť. Mám to nejako po známosti vybavené... 😉 Každý deň ešte pred ordinačnými hodinami o 7:00 ☹ budem chodiť ku nemu "ukazovať" krk, že ako je na tom a v jeden deň si ma tam nechajú... a My budeme rodiť...

Bety už sme zvedavé 😉 , tak ráno hneď nakuknem, že ako ste dopadli 😉 .

Shandy mi hovor! Až ma oblial studený pot, že aký je veľký. A koľko ešte podrastie... No hlavne, že je v poriadku 😀

betyna8
27. aug 2009

shandy,nebuď na ihlách, ja som akasi rpredpripravena,že to bdue Matúško,keď ma doktor na morfe zneistil,že možno chlapček,ale uvidíme.Ak sa mi podari,večerom podam spravu,ak nie,tak jutro. 😉

shandy
27. aug 2009

no jo radkatom, ved je to chlap, tak co narobis 😀 😀 😀
bety, ja som ti vravela, ze to bude chlapcek 😉
tak som zvedava 😵 😵 😵

miroslava89
27. aug 2009

uz som aj ja medzi vami🙂

shandy
27. aug 2009

medzi nami dievcatami? 😀 😀 😀
mirka a ze ides merat som citala? 🙂

miroslava89
27. aug 2009

medzi vami dievcatami😀..presne tak..ci mame tu aj nejakeho chlapa?(teda okrem tych v bruskach..)

a nad meranim som rozmyslala a rozmyslam este aj teraz sice do prvej mrchy mam este take 2-3 tyzdne ale rozmyslam ze uz druhykrat nechceme nechat vsetko len tak na nahodu chceme tomu trosku "dopomoct" teda aspon ja manzel chce vtedy ked sa samo zadari a nie sexikovat podla datumu..

shandy
27. aug 2009

ja myslim, ze ked sa vam predtym zadarilo v pohode, tak by si merat ani nemusela, je lepsie to nechat na nahodu 😉 😀 😀 , len skoda, ze u nas to nefunguje zatial ani na nahodo, ani podla BT 😀 😀

betyna8
28. aug 2009

ahojte,tak sono bolo vcera fajn,neskor dam fotky do albumčeka a hlásim,že v brušku sa ukrýva Matúško 🙂

martina05
28. aug 2009

Jeej bety gratulujem ................ Matúško no super !!!! Ale hlavne že je všetko ok... Mne sa už dva dni snívajú také strašné blbosti ale mám z toho nepríjemné pocity, bolesť pŕs trošku opadla, tak som mala strach či je všetko ok... Už sa neviem dočkať 16.9 ... na ďalšie sono !!!!! Aj ty si mala také obavy, alebo som len ja taký šišino ....????

miroslava89
28. aug 2009

shandy neviwem ako to uvidim ale chcem svoju mrchu poznat poriadne nech viem co vystraja 😅 😀

bety gratulujem🙂

martinka to asi kazda tehulka sa obava sona ci uz vedome alebo podvedome 😔