Priletí k nám bocian. Pridajte sa

lilix
5. aug 2009

Ahojte. 🙂)
Vytvaram tuto temicku, dufam, ze nam ju adminky nezavru, budeme mat novu temu, ktora bude pre vsetky zienky, ci uz snazilky, alebo tehulky, ci maminky.
Zelam tejto teme, aby bola plodnejsia ako jej predchodkyna.
A hlavne, aby uz nedochadzalo k nezmyselnym hadkam.
tak sup sup sem! shandy,kolienko,pralinka, betyna, martina05, jarulai, janulcek, radka, shakura, a ostatne nemenovane spolubojivnicky.

kolienko
10. sep 2009

a tam sa môže tieš objednat kto ma zaujem???
kolko si tam platila???
nepočula si o Hlohovci?? tam sa tusím dlho čaká, ze???

betyna8
10. sep 2009

ano,tam sa moze objednat kto chce,stoji to 55€,mna chceli objednat do týždna,ale chcela som neskor,aby to nebolo hned po normalnom sone. Trva to zhruba hodinu,ale neboj,tolko sa to dietatko neozaruje, chvilku sa skuma,potom sa to nahrava a nacitava a tak.Ten lekar bol prvy na Slovensku s tymto pristrojom,teraz je toho dost.Cislo do ambulancie je 042/4492910

betyna8
10. sep 2009

o Hlohovci som tu čítala v nejakej diskusii,ale pre mna bolo Pruske blizsie. 😉

karolina23
10. sep 2009

ahojte baby ja som tu len naskok dnes mi je neuveritelne zle bolia ma krize a chrbat dviha sa mi zaludok ked pomyslim na jedlo a hlava neskutocne boli raz mi je zima raz teplo teplotka 37,5 asi som chytila nejaky virusik do slaka akurat ked budem mat zachvilu ovulu je to nefer mna z toho asi porazi ☹

betyna8
10. sep 2009

karolinka, mna tak vcera bolelo hrdlo a bola mi aj zima,ale dopujem sa homeopatikami a je to omnoho lepsie, ak sa ti da,chod si daco kupit do lekarne 😉

lilix
autor
10. sep 2009

😉 ahooojte. ahooj zlato, no ze sa aj ukazes. a maya boze, to nam je luto. 😔 😢 nemam slov, preco sa to deje, je to straasne nespravodlive. ☹
babenky teraz pozorne citajte a pamatajte si to. mali sme prednasku s jednym znamym profesorom ci co to bol kozonom a ten nam rozpraval, ze preco su deti hyperaktivne. vraj preto, lebo v rannom detstve od narodenia neboli dostatocne zavinovane. dnesne moderne maminy pomali od porodnice nedavaju babo do perinky, zavinovacky a ono vraj vsetku energiu premrha na pohyb rucickami, nozickami. ze ked je zavinute a nemoze sa tak hybat tak sa ta energia hromadi. do hlavicky, do mozgu a ten sa vyvija, dozrieva. ze ked sa nevyvinie, potom su deti hyperaktivne, a to znamena ze konaju rychlejsie ako rozmyslaju.
dobre taketo daco vediet.. on je velmi uznavany psycholog. ved si ho vygooglite. take veci rozpraval, ze som len cumela. alebo rada do buducna, ked bude dieta neovladnutelne, bude moc kricat alebo daco podobne, staci ak ho vezmete do narucia a pevne obijmete, a ono sa ukludni. takze pamatajte 😉
inak tento rok je velmi tazky, kazda skuska ustne. ja to snad ani neskoncim. som z toho na nervy 😠

karolina23
10. sep 2009

lilix neboj zvladnes to jaaaaj zajtra pôjdem k doktorke urcite mi zahlasi ze som chytila daku vyrozu chrbat ma boli ako keby ma doneho bili fakt sila taketo dacok som este nemala ja idem spat lebo nic ine sa mi ani neda robit 🙄

lilix
autor
10. sep 2009

no aj moj je daky chory, a to on nezvykne byvat.. ja to zase uuurcite chytim od neho.
tak, dufam, ze to zvladnem, minimalne to pre Eckujem dako na toho Bc. teraz to uz nevdzam 😵

betyna8
11. sep 2009

ahojte
lilix ja som rozhodnuta urcite balit do zavinovačky,tiež som čítala,že to je pre detičky prospešné a cítia sa tak v bezpečí, keďže v brušku žili tiež v stiesnenom a hlavne makkučkom a teplom prostredí.Odporúča sa baliť aspoň 3 mesiace. Čo sa týka hyperaktivity neviem,či to platí tak 100%.Moj synovec bol tiež stále v zavinovačke a je živý a hyperaktívny viac ako dosť.Ja som zas čítala,že hyperaktivitu podporuje aj velke množstvo cukru,ktoré deti prijímaju.No teoríí je mnoho,každopádne,fajn,že si to napísala.Inak kočky v tehu téme písali,tie čo žiju v anglicku,že tam sa deti do zavinovačiek nedávaju a nesmú ich v nej vidiet ani sestričky či tie ich detske lekarky pri kontrole a dokonca ani nebalia naširoko kôli klbikom...

reivka
11. sep 2009

ahojte 🙂
nikto tu nie je? teda maya kto to prežije, vie že žiadne slová nič neurobia, možno iba čas ☹ ved čo iné môžeš robiť
a baby, ja som kúpila mm vit.E, lebo niektoré baby tu píšu, že je to dobré a odporúčajú to lekári, tak som mu povedala, že toto som ti kúpila a pekne papaj! že vraj načo - no ja že na reprodukčný systém 😀 tak si dal 😀
a chcela som si kúpiť aj teplomer na BT a nemali, ešte sa pôjdem opýtať do inej lekárne 😉 malý má soplíky lebo tato mu stále kupoval nanuky a ja teraz musím byť s ním doma 🙄

shandy
11. sep 2009

dobre rano, ja som tu....hura piatok 😀 😀 😀
lilix podnetne veci zo skoly...a neboj moja, dokoncis to ani nebudes vediet ako..mne to studium tak ubehlo, ze ani neviem ako 😀 😝

betyna8
11. sep 2009

reivka, ja som kupovala drahemu zinkosel alebo ABC +selen,to ma podporiť plodnosť,vlastne mu to kupujem stále 🙂

reivka
11. sep 2009

ok idem mrknuť na net čo to je zinkosel 😉

reivka
11. sep 2009

ale ten zinkosel je že na chrípku a nachladnutie 😕

betyna8
11. sep 2009

ano,ale tu na fore som čítala,že je to pre chlapcov prospešne,teda to zloženie zinok,selen prospieva spermoškam 😉

reivka
11. sep 2009

hmmmm, dobre, tak potom mu kúpim zase to 😉

betyna8
11. sep 2009

predávaju sa aj špecialnejšie vitamínky ale sú dosť drahé.Aj tak si myslím,že pomáha hlavne kľud,lebo keď je chlap vystresovaný v práci ide to ťažšie. Nám sa podarilo,keď mal práve mesiac dovolenku-ked menil zamestnanie a bol v pohodičke.Asi jedno s druhým....

reivka
11. sep 2009

tak to je asi problém aj u nás ten mm stres, ale on mesiac dovolenku nebude mať, to by tolko neprežil bez roboty 🙄
neviete mi poradiť s tým grafom? chcela som si to začať značiť ale neviem si zaznačiť deň dozadu 😠

betyna8
11. sep 2009

ved ani moj neplanoval byt mesiac doma,ale nejaks a ta firma pomalcie rozbehla ako mali slubene a tak mal take preklenovacie obdobie a zasluzene konecne volnejsie.Ale nelezal len v posteli,robota sa najde vzdy 🙂 a kde si robis grafik?

reivka
11. sep 2009

na fertility a už som si našla ako dám 1DC ale teraz neviem, prečo mi to dáva 30 dňový cyklus do grafu, ked mám 28 dňový, kde to zmenim?

betyna8
11. sep 2009

ja som si robila na wunschkinder,nie na fertility,ale shandy si tam robi,tak ona ti potom poradi 😉

reivka
11. sep 2009

už som na to prišla a mám to 🙂

betyna8
11. sep 2009

no vidis,ty si sikulka 😉

karolina23
11. sep 2009

no ahojte tak som bola dnes u doktorky a mam nachladnute ladviny a v moci mi nasla krv no na porazenie akurat ked chceme mat babo musi prist toto ale ja sa nevzdam 7 dni mam brat lieky a 20 mam mat najplodnejsi den podla jonasa aspon ten jeden den skusime aby som tento cyklus sa o nieco pokusila 🙄

reivka
11. sep 2009

to je smola karolina, toto mi pripada ako polená hádzané pod nohy, ked sa niekto chce snažiť a niečo vždy do toho príde 😔

sakura77
11. sep 2009

babulky ahoj,posielam troska povzbudeniaTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 🙂 🙂
radka to uz asi ma za sebou,som straaasne zvedava ako to dopadlo,aky bude mat dojem z babetka,porodu atak 🙂
3d alebo 4d moc doporucujem aj ja,je to uplne ine,mne sa chcelo az plakat ked som babulku uvidela 🙂

jarulai
11. sep 2009

ahojte bocianky 🙂
dlho som tu nebola - co nove? nejaka nova tehulka alebo potencialna tehulka? mam pristup ku compu len vecer, ked vy tu uz obvykle nebyvate 😢

a je tu vobec niekto?

lilix
autor
11. sep 2009

ja som tu na skok, caute.

karolina23
11. sep 2009

no reivka presne ako hovoris ja neviem co niekto tam hore nechce aby som mala babo?ved som neni hriesna nikoho som nezabila nebijem nenadavam a chodim aj do kostola ja neviem cim to je no budem si musiet na taketo ochorenia davat fakt pozor no co spravim ked teraz nevyjde bude na buduce 🙄

lilix
autor
13. sep 2009

achojte kocky, ja som chora. asi mam chripku, boli ma cely clovek. ☹ 😠