Priletí k nám bocian. Pridajte sa

lilix
5. aug 2009

Ahojte. 🙂)
Vytvaram tuto temicku, dufam, ze nam ju adminky nezavru, budeme mat novu temu, ktora bude pre vsetky zienky, ci uz snazilky, alebo tehulky, ci maminky.
Zelam tejto teme, aby bola plodnejsia ako jej predchodkyna.
A hlavne, aby uz nedochadzalo k nezmyselnym hadkam.
tak sup sup sem! shandy,kolienko,pralinka, betyna, martina05, jarulai, janulcek, radka, shakura, a ostatne nemenovane spolubojivnicky.

miroslava89
13. sep 2009

ahojte...my sme sa z dovolenky vratili predcasne.. po 4dnoch sme uz boli domma..manzel mal uraz.. nestihala som sa skor ozvat lebo len lietam medzi domovom, nemocnicou a firmou 🙄

betyna8
14. sep 2009

ahojte
mirka,no tak to sa vám moc dovča nevydarila, je to vážne?
lilix,ty sa rychlučko uzdrav,asi je niečo vo vzduchu,lebo aj moj mm "odpadol "v sobotu s horúčkou a zimnicou,ale včera mu bolo už ok.

reivka
14. sep 2009

ahojte 🙂 my ideme o chvílu ešte na 2 dni do Tatier, moc sa nám tam páčilo. Teda zajtra večer prídeme zas domov. Už sa snažím robiť si aj graf 😉 ale ešte si musím kúpiť teplomer, nikde nemajú originál na BT 😠

betyna8
14. sep 2009

reivka,stačí ti obyčajný digitálny alebo na nete sa dajú objednať aj tie origoš na BT 😉 pekný vyletik

lilix
autor
14. sep 2009

caute. boze miri, co sa mu stalo?
dakujem bet, no aj moj je chory. dala som sa vypisat, nebudem strasit v robote taka chora, nic nevladzem, lebo v noci sa mi neda spat. aspon si oddychnem. to v skole sme sa asi nakazili.
babky co vam nenapisem, aka absurdita sa nam rano stala, vonku pred garazou bol sacok, a pytam sa draheho len tak,to co tam je v tom sacku, a on iba tak strelil, ze marihuana. 😀 a baby vazne, niektojavascript:addEmoticon('😖','vBody') stratil pred nasou garazou sacok s mariskou, a aj smienka!!!
ze budu kolaciky? ze splni sa mi sen? tak sme to rychlo schovali, aby si nemysleli, ze je to nase, este pride policia a pojdeme do basy. a co s tym teraz, otec hovori, ze to da do kuka nadoby. no neviem, snad to tam nikto nenajde. kokos.

reivka
14. sep 2009

lilix dobrééé 😀 to čo sa ti tam objavilo to javascript:add..... 😕 a urob si koláčiky hehe 😀 😀

bety na nete sú, ale sa mi zdalo blbé robiť objednávku na 7 EUR, ja že si to radšej behnem kúpiť do lekárne a v jednej mi to aj objednali a potom, že ani na sklade nebol teplomer, a v druhej, že čo?? teplomer??? že je liehový a ortuťový - no to som nechápala, tak som nechcela nič 😕 😕 😀

betyna8
14. sep 2009

lilix, tak sa môžeš vrhnut na bábovčičku,si si to normálne privolala. Veď keď ju nechceš zúžitkovať, vyhoď to niekam do smetiaka ,v okoli,alebo do kríkov,bars kde...
reiv,no niekde v lekarnach a obchdoch čučia ,keď pýtaš niečo o čom nemajú ani potuchy 😀

lilix
autor
14. sep 2009

niekedy sa smajlik takto rozpise, neviem cim to je zeby tym, ze tam nebola medzera?
skusim to 🙂

lilix
autor
14. sep 2009

teraz sa to nepodarilo.. hmm

lilix
autor
14. sep 2009

http://brainstorm.hustej.net/lavypravy.php
skuste si spravit test ktoru hemisferu mate dominantnu 😉

karolina23
14. sep 2009

caute baby no hej daco je v ovzdusi nejak ma zas zacina boliet hrdlo super fakt treba pit cajicek a byt v suchom teple doktorka mi povedala ze nemam podcenovat pocasie aj ked je teplo uz to neni na slapku a tricko s odhalenymy krizami to ma asi pravdu ja som si sadla na studene a hops nachladnute ladviny musime sa obliekat ake je pocasie 😀

miroslava89
14. sep 2009

ahojte🙂

lili smajlika ti tak roztiahne na tie pismenka ked na nho kliknes a ho potiahnes do toho okna kde sa pise 😀

s manzelom az take vazne to uz nie je on sa z toho dostane zla burina nevyhynie 😝

lilix
autor
14. sep 2009

miri a co sa stalo? a robili ste si ten test? ja mam pravu dominantnu.. ale dokazem si to aj prehodit, iba na chvilu na lavo, potom to same skoci naspat. sranda.

lilix
autor
15. sep 2009

tak a je to tu, radketom sa vcera narodil Filipko. len ja som si to neskoro vsimla..su v poriadku a su velmi stastni..
gratulujeme a zelame vela zdravia. 😅

miroslava89
15. sep 2009

ahojte..

radkatom gratulujem 😵

miroslava89
15. sep 2009

lili ja som ten test nerobila ja nemam akosi cas na nic 😝

karolina23
15. sep 2009

jeeeej radkatom to ma uz za sebou a stastne tak gratulujem 😀

reivka
16. sep 2009

ahojte tak gratulujem radke k Filipkovi 😉
lilix ten test som si robila, mám dominantnú pravú stranu 🙂

reivka
16. sep 2009

inak dnes som už mala aj teplomer pri posteli a tak ma napadlo že "a budem merať?" a nemerala som 😅 ale dobre tak zajtra už začnem

betyna8
16. sep 2009

ahojte babulky,ja som dnes nejaka rozlietaná 😝
radkatom blahoželám 🙂

shandy
16. sep 2009

ahojte babulkyyyyy 🙂 🙂
lilix starka moja, ty si bola chora?? ja tiez, presne v piatok ma to draplo 😔 😔 🙄 , ale uz zarezavam...
radka, gratulujem k filipkovi 😵 😵 😵

lilix
autor
16. sep 2009

ahojte. reivka a preco si nakoniec nemerala? a zase zacnem, od buduceho cyklu, budeme merat spolu, aj tak viem, ze sa mi to tak lahko nepodari.. ale uz od buduceho mesiaca sa mozem zacat snazit, lebo termin by vychadzal -ak by sa hned podarilo, comu neverim na jul a to uz bude po vsetkom. myslim statnice atd..
my mame cely dom hore nohami a najhorsie je, ze ani nevladzem upratat. ledva som povysavala chlpi od psa. inak sa musim pochvalit, naucili sme ho cez vikend stekat. ale iba za odmenu steka. len tak sa jej nechce. hnusoba 😀 😀
a kde sa zatulali kolienko, shandy, martina? odpadlicky jedny!!!

shandy
16. sep 2009

tak ty ma takto ohovaras? vidis aka telepatia, hned som aj napisala, dokonca este pred tebou 😀 😀 😝
a aj ja som sa cez vikend naucila stekat 😀 😀 😝

lilix
autor
16. sep 2009

no vazne, laska privolala som ta.. ako to ze si ma este aj predbehla?
ja sa do prace chystam az v pondelok 😝 😝 😝 😝

miroslava89
16. sep 2009

ahojtee 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 mam jednu novinocku 😉 ale prezradim az neskor 😵

karolina23
16. sep 2009

ahooooj prezrad teraz nenapinaj 😀

lilix
autor
16. sep 2009

mirka, no no no,totok sa nerobi! prezrad, rychlo, de si? 😀

karolina23
16. sep 2009

ved aj ja hovorim nonono toto sa nerobi robi nam to naschval 😀

kolienko
16. sep 2009

ahojte....radkatom gratulujem k Filipkovi a len tak mimohodom lilix, to čo si dovolujes nas takto ohovarat??? hm?

ved ja uz v práci nemôzem, zaučam kolegynku a navečer nemvladzem....to iba teraz, lebo manza pozerá hokej a mna to nebaví

šo nové???

reivka
16. sep 2009

heeej baby, tu tuším prúdi debata 😀 no lilix nemerala som, lebo som si hovorila že a načo, ale zajtra už začnem, budeme merať spolu 😉
mirka no prezrad 😀