Priletí k nám bocian. Pridajte sa

lilix
5. aug 2009

Ahojte. 🙂)
Vytvaram tuto temicku, dufam, ze nam ju adminky nezavru, budeme mat novu temu, ktora bude pre vsetky zienky, ci uz snazilky, alebo tehulky, ci maminky.
Zelam tejto teme, aby bola plodnejsia ako jej predchodkyna.
A hlavne, aby uz nedochadzalo k nezmyselnym hadkam.
tak sup sup sem! shandy,kolienko,pralinka, betyna, martina05, jarulai, janulcek, radka, shakura, a ostatne nemenovane spolubojivnicky.

reivka
7. okt 2009

no kukla som, píše mi to, že o 4 dni mi končí na fertility VIP a to akože čo teraz??!!

shandy
7. okt 2009

jaaaaaaj ano reiv aj to moze byt, ja ze myslis to cislo v grafe 😀 😀 😀
no nic, pri VIP su nejake veci navyse, napr. ze ti pocita DPO a pod, pri obyc clenstve to nemas. cize bud si zaplatis VIP alebo ti zostane to zakladne, takze grafy budes moct robit dalej, neboj 🙂

reivka
7. okt 2009

dobre, to som chcela vedieť 🙂

lilix
autor
7. okt 2009

ahojte. ani mne nesiel kon, taka som bola nasrrrrrr.

lilix
autor
7. okt 2009

shandy ty si moja chora, preco mas take vysoke teploty? 😨

reivka
7. okt 2009

chorá? tehotná 😀 čo shandy?

reivka
7. okt 2009

lilix, ty už tento cyklus meriaš tiež?

shandy
7. okt 2009

ahoj lilix, ale kdeze chora, to ja mavam take stale a vcera sme oslavovali, tak preto mi to dnes vyskocilo 😕 😅
ale kdeze tehotna 😀 😀 😀 , no tak staci aj alkohol aby stupla... 😉
lilix veru, uz merias? sup sem graf 😉

reivka
7. okt 2009

tak si šupnime aj my nejaký poldecák, nech sa tešíme z vysokých teplôt 😀 😀 😀

lilix
autor
7. okt 2009

😀 este nemeram. kramujem. dva dni som bola mrtva, ani pomyslenie na nejake meranie.. ale uz som konecne ozila. ta mrcha ma zabija. 😠 ale zajtra by som uz mohla odmerat. ved som uz aj zabudla ako sa dostanem do grafu. ty jo

shandy
7. okt 2009

ej veru bude zo mna alkac 😀 😀 😀
lilix staci, ked zacnes, 6 - 7.DC, naco sa zbytocne trapit meranim tak skoro 😀

lilix
autor
7. okt 2009

reivka, skoro vobec nespominas deti. porozpravaj nam o nich daco. ake su.. 😉

reivka
7. okt 2009

😀 🙂 lilix, ja som myslela že nebudem deťmi dráždiť snažilky, ale sú to moji zlatí chlapci, menší bude mať za 2 týždne 4 roky, tak už nám doma chýba nejaké bábetko, radi by sme mali, a ten starší začal chodiť do školy, tak sa už doma aj učíme písať, čítať... a ešte chodí aj do súkromnej umeleckej školy na výtvarnú, ale ja ich rada mágam a už sa ten starší moc nechce dať, malého ešte schmatnem a postískam, ale rada by som si túlila zase bábo na rukách, no tak tak ... 😉

reivka
7. okt 2009

starší syn mi hovoril, že mal v škole nakresliť niekoho, komu môže zveriť tajomstvo, tak vraj nakreslil mladšieho brata lebo nevie rozprávať 😀

lilix
autor
7. okt 2009

reiv, natiska sa mi otazka, ze ked to tretie vyrastie? budete sa snazit zase, ci tri akurat. 😕

shandy
7. okt 2009

reiv to je super, co tvoj synator vymyslel, ina perla 😀 😀
inak u mna bodujes, ze mas dve deticky a este chces tretie 🙂 , to sa dnes len tak lahko nevidi 😅

reivka
7. okt 2009

😀 😀 lilix odhadla si nás 😀 chceme ešte 2 - manžel tomu hovorí že ešte budeme mať druhú sériu detí, lebo títo dvaja si spolu rozumia, lebo sú vekovo podobní a druhé dve deti chceme tiež vekovo pri sebe, lebo títo dvaja budú už dosť starší od nich, tak aby si rozumeli 😀 😅

lilix
autor
8. okt 2009

dobre rano. reivka, no to ta obdivujeeem. tak nech su dve dievky, aby ti mal kto doma pomahat. 😉

reivka
8. okt 2009

ahojte 🙂 ako dnes?

reivka
8. okt 2009

noo manžel by chcel ešte dievčatko a chlapčeka, lebo vie že ja chcem dievčatko ale on má radšej chlapcov, ale mne by to nevadilo

shandy
8. okt 2009

dobre ranko, dnes mame z firmy husacinuuuuuu, huraaaaaa 😵 😵
reiv ty uz mrchujes? 😔 🙄 , no ale nevadi, vy asi s plodnostou problem nemate, isto budes coskoro cakat dalsie do poctu 🙂 , ja uz tiez klesam 🙂

reivka
8. okt 2009

no včera len špinenie, ale dala som si light, lebo by mi nedalo novú tabulku, aj dnes čakám kedy sa to rozbehne, no ale prečo aj ty ☹ uvidíme na budúci cyklus, lebo minulý sme sa nesnažili, nechala som to na mm, ale takú chybu už neurobím, lebo on ani nevie ako to funguje a kedy je žena plodná 😀 skúsim ho presvedčiť k snaženiu okolo ovu

reivka
8. okt 2009

akože husacinu z firmy???? 😕

lilix
autor
8. okt 2009

shandy my mame zajtra 😀 husacinu, ale ja si to aj tak nedam, doma toho mame,nebudem za to platit, ked to doma aj tak nejem.

betyna8
8. okt 2009

ahojte babulky, reiv,pekné predsavzatie,že ešte 2 detičky 🙂 nám stačí pre začiatok toto jedno a časom mu doprajeme súrodenca,ak sa podarí,ale o tom ešte neuvažujeme nahlas 😉
že firemná husacina, sa niekto má, nehovorím,že by som to musela jesť,ale už len kvôli tomu,že pre vás aspoň niečo organizujú.Môj šef nič,jeho ani nič nezaujíma, včera tu bol po dvoch mesiacoch a to na 15.min.,lebo nestíhal, som zvedava,či sa doprace kým pojdem na materskú,ale veľa času už nemá 🙂
tak do dalsích vaších cyklov posielam TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 🙂

shandy
8. okt 2009

reiv, tak spinenie si zaznac tam, kde mas hlienik, ako spotting. lebo ak len spinis, tak to ti este nezacal novy cyklus 🙂 , az ked bude cervena krv, vtedy treba dat mrchu...lebo potom budes mat nepresne statistiky na FF 😉
no ze sa zoberieme kolegovci z firmy a ideme na husacinu reiv 🙂
bety ahoj, dakujeme za virusiky..😵
no to my uz mame taku tradiciu, ze to robime kazdorocne 🙂

reivka
8. okt 2009

no ja si to radšej nechám tak, v dalšom cykle akože mi tak začala mrcha, špinením 1 dňovým

lilix
autor
8. okt 2009

aj my. shandy a kam idete daj tip?

reivka
8. okt 2009

my tak chodíme tiež do Slov. Grobu

shandy
8. okt 2009

no ako chces, ale lekari hovoria, ze prvy den cyklu je az ked je krv 😉 , to spinenie teda nepatri k zacinajucej mrche, ale ku koncu predchadzajuceho cyklu 🙂
rovnako ako reivka 😵