Priletí k nám bocian. Pridajte sa

lilix
5. aug 2009

Ahojte. 🙂)
Vytvaram tuto temicku, dufam, ze nam ju adminky nezavru, budeme mat novu temu, ktora bude pre vsetky zienky, ci uz snazilky, alebo tehulky, ci maminky.
Zelam tejto teme, aby bola plodnejsia ako jej predchodkyna.
A hlavne, aby uz nedochadzalo k nezmyselnym hadkam.
tak sup sup sem! shandy,kolienko,pralinka, betyna, martina05, jarulai, janulcek, radka, shakura, a ostatne nemenovane spolubojivnicky.

lilix
autor
25. okt 2009

dakujem. hygienu my predmet nemame.
bola to super skuska!!!! ale ako vzdy som sa bala klepala, no a vtedy je to super. a ked sa nebojim, tak katastrofa! 😀

betyna8
25. okt 2009

lilix ved ty si sikula,vsetky skusky zvladas
no a ja nemavam take cierne myslienky do buducna,som skor optimisticky naladena,ale viem,že sa aj take stava, sestrinej kolegoske zomrela dcera pri porode trojiciek,je to sice uz par rokov,ale obcas ma to napadne 😒 uz to nebudem spominat 😉

lilix
autor
26. okt 2009

ahoooojteeeeee zeny! /aj muzi, ak to citate / 😀
bety teraz neviem zomrela matka trojiciek, ci jedno z tych deti. 😕
a co inak nove? ako sa maju vase babatka?

betyna8
26. okt 2009

ahojky,
no zomrela ta mamina,mala 27 rokov 😒
babatko sa drzi dobre,kopka si veselo dalej 🙂

reivka
26. okt 2009

ahojte 🙂 bety gratulujem k svadbe 😉 a lilix k skúške 🙂 ja nič nové 😝

betyna8
26. okt 2009

reiv dik 😉
a ako tvoj grafik?

lilix
autor
26. okt 2009

dakujem. mne sa zdalo ze sem pisala aj shandy, asi som slepa 😕

reivka
26. okt 2009

moj graf takto, no stále mi nevyznačil ovu, tak mi skúste povedať kedy bola 😒 http://www.fertilityfriend.com/home/29bad3

shandy
26. okt 2009

dobre ranicko,
jeeeeeej bety tak som rada, ze vsetko ok 😵 😵 , nech je to na cely zivot 😉
a neboj, vsetko bude ok, co sa porodu tyka. zbytocne nad tym budes rozmyslat, veci co sa maju stat sa stanu a ty si vobec nepomozes, ak budes ratat s kazdym keby, co by sa mohlo stat...
reiv, skoda, ze tam mas vynechane merania. kedy zvyknes mavat ovulku cca?
lilix si ma privolala 😀 😀 😀 , gratulujem k B-ecku, aj ked ty podla mna ziadne becko nie si 😉
a ja dnes takto 🙂
http://www.fertilityfriend.com/home/251771

betyna8
26. okt 2009

no shandy,mas tam riadný vzostup teplotky,hádam sa dačo ujme 😉

martina05
26. okt 2009

ahojte, Bety gratulujem ku svadbe ... Lilix tebe ku skúške ....
Ja sa mám fajn, len nič nestíham.. triple testy nám dopadli dobre, nič som zatiaľ nepribrala a bruško - no mám len také mini mini .. Na najbližšie sono ideme s MM 6.11.....
Bety a neboj všetko bude ok..ja sa zatiaľ ukľudňujem, že termín mám ešte ďaleko ...
začala som chodiť na tehu cvičenie .....

martina05
26. okt 2009

Shandy, dobrý graf .... posielam TTTTTT nech to vyjde

reivka
26. okt 2009

shandy, no minule som merala prvý krát a mala som ovu na 14. deň tak ako?

shandy
26. okt 2009

dakujem bety, ja tomu neverim 😵 😵 u nas je sanca, az ked bude stabilizovana stitka, dovtedy je len mala sanca, ale aj tak sa tesim, ze ovu dosla skor 😀
martinka dakujem a uzivaj si tehu 😅 😅
reiv chybaju ti tam teploty, ale sudiac podla toho co tam mas, si uz po ovulke. hlienik ziadny?

reivka
26. okt 2009

no ved jasné že som po ovule, len chcem vedieť kedy bola 😀 lebo ten graf mi to stále nechce vyznačiť a hlien? jaaaj ved mne sa zdá že ho mám stále ved tak jemne 😅 no ale naťahovací mám už tento mesiac za sebou 😀

shandy
26. okt 2009

no reiv, ale to treba znacit aj do grafu, ze kedy bol natahovaci. ked ti chybaju teploty, tak ten FF fakt nie je carodejnik alebo vestec, aby to vedel vyhodnotit, ze kedy si mala ovulku... 😒 🙂

reivka
26. okt 2009

no ale ja neviem dobre rozoznať ten hlien, tak som si povedala, že tento mesiac nech mi to vyznačí radšej bez toho, lebo by som ho len zmiatla 😝

shandy
26. okt 2009

tak sa uc pekne 🙂 🙂 , no pred ovulkou zvykne byt bud vodovy - ked sa nenatahuje, alebo ten natahovaci 😉 , ak ho budes sledovat, treba ho tam znacit, lebo to pomoze FF urcit ovulku. teraz uz s tym ale asi nic nenarobis...a myslim ze FF potrebuje aspon 3 predovulacne teploty aby ti ju vyznacil a okolo ovulky treba poctivo merat, ak tam vynechas, uz to nevie s urcitostou stanovit. niekedy sa stane, ze ti ju aj tak vyznaci ale az neskor...

reivka
26. okt 2009

no dakujem pekne, ktovie kedy to tam uvidím 😒 vyznačené

lilix
autor
26. okt 2009

martina krasny 17 tt. a pekne od teba, ze si nakukla. uz som sa na teba trocha aj hnevala. 😉
ja iba tak z brucha tipujem ovulu u reivky 20.

reivka
26. okt 2009

čooooo?! no lilix to hádam nie že 20.deň? hehe ja myslím že skôr 😉

shandy
26. okt 2009

reiv ja tipujem skor, mozno ten 14. den, ale tazko povedat 😀

reivka
26. okt 2009

no dik shandy to by sa mi viac hodilo 😀

lilix
autor
26. okt 2009

nie 20 den, ale 20teho.

lilix
autor
26. okt 2009

vychadza to na ten 14 den.

shandy
26. okt 2009

😀 😀
no vidid reiv, tak to mas jasne 😀

lilix
autor
26. okt 2009

hej my so shandy sme lepsie nez grafy!

shandy
26. okt 2009

si pis mica 😀
ty si na tom ako teraz? ovulka kedy? cakas?

lilix
autor
26. okt 2009

ja? sak ja musim byt davno po ovulke, este skor nez reiv. ja som mala mrchu 5.10 vy kocky az po mne nie?
vobec sa necitim tehotno. ale to nic. co uz.

monkri
26. okt 2009

ahojte lilix aj ja sa pridávam ku gratulácii 🙂 skúšky