Priletí k nám bocian. Pridajte sa

lilix
5. aug 2009

Ahojte. 🙂)
Vytvaram tuto temicku, dufam, ze nam ju adminky nezavru, budeme mat novu temu, ktora bude pre vsetky zienky, ci uz snazilky, alebo tehulky, ci maminky.
Zelam tejto teme, aby bola plodnejsia ako jej predchodkyna.
A hlavne, aby uz nedochadzalo k nezmyselnym hadkam.
tak sup sup sem! shandy,kolienko,pralinka, betyna, martina05, jarulai, janulcek, radka, shakura, a ostatne nemenovane spolubojivnicky.

lilix
autor
10. aug 2009

babyyy auuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu tak som si buchla kolienko, ze neviem co od radosti. mam pocit, ze som si ho rozdrvila aauuuuu. ☹ ☹ 😠 😠
ja ze modelka, haha, jaru si sa pomylila, ja skor moletka. 63.5 pri vyske 167 neni buhvico. fotka klame.
aj vcera mi sused povedal, ze ked som sa pristahovala, ze taky prutik prisiel a ze ci som neni tehotna, lebo priberam. no za rok som pribrala 4.5 kg. a ono to ani nebolo za rok.. ale mozno iba od jari. neviem cim to je. 😠
mala som na obed kacacie stehno, a kus kuracieho maska, s kapustou, zemiacikom a paprikou. 😲

lilix
autor
10. aug 2009

a taky suflik tu mam aj ja, chcete vediet co je v nom? taaaak 7days roztek jahodovy, arasidy, venceky vanilkove, nedojedena mata, nejake stare kekse, tym som krmila holuby na balkone hehe. ale psst. za to tu nadavajuuu. este tam mam trocha z musliiii. cokoladu nejake stare bonbony, to uz musim vyhodit. a rozne caje.
ja som skor na slane. paradoxne tu mam vsetko slane, ale to preto, lebo ticinky, bakerollsky, churmky to vyzerem ako prve. asi pojdem dokupit zasoby.

nellie_
10. aug 2009

lilix coze robis... 😨 😨 😨 😨 davaj pozor... a ja ze to ja som len take nemehlo...ja sa otrieskavam kade
chodim 😅 stale mam modriny a drahy sa mi smeje ze mi kupi pavuka, lebo som sa ako mala nedoučila poriadne chodit 😀 😀 😀 takze viem ako to boli 😅 😅

lilix no a co tak si pribrala..ved aj tak sa chystame priberat ked budeme tehotne tak čo 😉 😎 😎

jarulai
10. aug 2009

nellie, mne zase nosieval milky...už ani neviem, čo všetko 😀
to si teda fajn dlhá 😉 ja mám len 175cm a vážím nejakých 65 😠 to som v decembri hned pribrala a odvtedy sa ma to nejako drží 😠 no ale ja každému vravím, že robím miestečko pre mimi - nech si všetci trhnú nohou, čo chodia po zemi len modelky 😉
lilix, ty že aké nezdravé jedlo 😀 ja by som teda kachnu do huby nedal - nie že by som bola nejaká maniačka na zdravé jedlo, ale zrovna kachnu nelúbim 😀 😀 😀 ja z hydiny len kuriatko a morčacie prsíčka 😝 ani zajaca by som nezjedla. na mne by len hydinárne dokázali zarobiť 😉 😀 😀 😀
fu, fu - už som ti kolienko pofúkala 😀

nellie_
10. aug 2009

no dobre tak môj suflik: 7 days croasant nutelovy a sampansky krem, twix tycinka, bake rols pizzove, kavenky capucino, musli tycinky juicy aj so želé, jojo gumene medvediky,polomacane sušienky, pukancove paprndekle a v malej miske trocha cini minies co si davam rano do jogurtu a tiez milion čajov od zelenych cez alchemilku a caj pri menopauze a tak 😀 😀 😀 😀

lilix
autor
10. aug 2009

ja tu do stola a
oprava, sladke paradoxne sladke ze tam mam. lebo to necem. a od sladkeho uz by som mala 200kg.
neliii vaaav, 180cm

nellie_
10. aug 2009

jarul aj tebe kachna smrdi???? 😅 lebo mne priserne... 😀 😀 😀 a u mojej svokry je vacsinou kačacia pomsta na oslavach a ja tam potom trpim 😀 😀 😀

lilix
autor
10. aug 2009

nelie tak to mame podobne, ale vymenim cokoladu za bakerolsky pizzovee.
dakujem jaru, vazne to pomohlo. aaaaa aka ulavaa.

jarulai
10. aug 2009

nellie, to je dosť čo písať, nie ešte jesť - to máš riadne zásoby. tolko nemám ani doma 😀
no kachna mi veru smrdí 😝 mna vždy nadrapovalo aj ked sa prasa zabíjalo - bleee. a viete, čo je na takej zabíjačke najlepšie? predsa koláče 😀

lilix
autor
10. aug 2009

ja milujem kacku, aj zajaciky. ako to ze to nelubite? 😨 😨 ved to je delikatesa. a kacacia krvicka mnaaam. a pecienka. no esteze obaja rodicovci z jeho aj mojej strany chovaju vela kaciek aj husy, aj zajaciky. este som sa toho neprejedla. 😎
a potom sa lilix cuduje, ze pribera. nhoooo 😀 😀

jarulai
10. aug 2009

no veru, lilix, pri takých domácich čakičkách a zajačikoch by si už mohla mať aj tých 200kg 😀 😀 😀

lilix
autor
10. aug 2009

ja som este nikdy v zivote nepiekla kacku.. a nedokazala by som to ani zabit, ked nebude raz rodicov, neviem co budeme robit. my sme obaja taky, ze chovat aj ano, ale zabijat nie.. budeme si musiet na to niekoho najst. ja to lutujem. ☹ ☹

lilix
autor
10. aug 2009

no ved ich furth jem a nemam este 200 kg. aj taka masticka na hrianke je mnamka. 😀
ale zajac je vraj dietne masko. to odporucal jeden lekar, ako dietu pre dieta, lebo, ze velmi priberalo, tak mu davali jest ''iba'' zajacie masko. a polievocka zo zajaca je aka dobraa. aj vyprazany. 🤐

jarulai
10. aug 2009

lilix, tak vitaj v klube - my ked sme kedysi chovali prasa a nastal čas zabíjačky, naši vedeli, že ma majú zobudiť až ked bude už maso rozporcírované. inak by som to ani neprežila. ale dodnes nepochopím ako to zvládol moj ocino, ktorý lutuje aj vianočného kapra ked ho musí zabiť

jarulai
10. aug 2009

lilix, ty bývaš v meste či na dedine?

nellie_
10. aug 2009

ze zajace a kacacia krv..nervy moje asi idem preč 😀 😀 😀 😀 😀 😀
sak mam traumu 😀 😀 😀 😀
u mojej svokry ked je zabijačka to ja len kavy varim a umyvam riady ine po mne nemozu chciet 😀 😀 😀
a ked minule zabijali morky nadrapovalo ma jak žabu od toho smradu ked to obarali a šklbali a moja vtedy tehotna blazniva svagrina to pitvala a potom ma nahanala s puchorom fuuuuuuuj 😀 😀 😀 😀

ja akoze nie som nejaka fajnova pipina ale toto ozaj nemusim 😅 😅 😅

a ked raz svokor varil držky no konec, tyzden som sedela len vonku na dvore lebo som to vo vnutri stale citila 😀 😀 😀 😀

no ja tu to sladke mam uz riadne dlho nakupene...to je lepsi pocit ked viem ze mam, lebo keby nemam tak trpim ako blba, ale nejem to moc lebo kôli tym kvasinkam...

jarulai
10. aug 2009

😀 😀 😀 to si viem živo predstaviť tú zabíjačku 😀 😀 😀 morku ošklbem, to nie je taký horor. ale radšej keby mi to nedávali 😉 😀 našťastie už aj naši pochopili, že sa im neoplatí chovať ani morky, sliepky, či prasa. aj tak by im to tá ich vyžliačka podrhla 😉 😀
moj bratranec vždy na zabíjačke nedočkavo čakal na mozočky a na ucho 😝 😝 😝 to ma nadrapuje len si na to spomeniem 😝

a ja som teraz zbodla horalku - ste mi narobili chute 😀

lilix
autor
10. aug 2009

ja prave naopak, ked som bola decko, som bola o 5-6h rano hore, aby som pocula prasiatko kviikat. 😀
ale ma odhanali, ze nezdochne, ked mu budem hovorit, chuudatko moje. a lutovat ho

nellie_
10. aug 2009

ze mozočky to ked jedol na zabijačke moj drahy som mu povedala ze viac ho neboškam 😀 😀 😀 😀 😀

oni robievaju aj byčie gule 😅 😅 😅 alebo plucka na smotane 😖 😖 😖 😖
alebo ze rolada z udenych jazykov no fuj, kravy s tym hocičo ližu a ja to mam jest?? 😀 😀 😀

podla nich som fajinova ale zabijem sa ked take sialenosti nejedavam? 😀 😀 😀 😀

nellie_
10. aug 2009

lilix ty si uplny opak ako my s jarulkou 😀 😀 😀 😀
ty drasťačka jedna 😀 😀 😀

lilix
autor
10. aug 2009

som to napisala pred pol hodinou, ale som to nemohla odoslat, bo mi prisla sem veduca. a zacala kvakat.
ja teraz byvam v meste, ale v rodinnom dome. a pochadzam z dediny. este tam mam rodicov.
mna nadrapovalo jedine od criev, ked to doniesli dnu, ja som odchadzala. fuj tajbl.!

lilix
autor
10. aug 2009

ale nie, niesom drastacka, ved vam pisem, ze to nedokazem zabit.
a uz idem domu, ani som to dnes tak skoro necakala. papapapatko

jarulai
10. aug 2009

lilix, teda fakt aká drasťáčka 😀

no byčie gule ma raz donútila mamina ochutnať - ešte ani hrdlom neprešli a už boli naspať vonku 😝 😀 nechápem ako to niekto može jesť - bars komu vajca 😝 😝 😝
inak - jazyk som jedla, to je fakt delikatesa, čisté chudé masko - ani by si nezbadala, že ješ jazyk. výborné 😉

jarulai
10. aug 2009

papa, lilix, pekný zvyšok dníčka 😉

jarulai
10. aug 2009

tak idem aj ja 😉 krásny dníček všetkým čo tu boli aj neboli 😉 😀
pa-pa

miroslava89
10. aug 2009

pekny vecer sa praje ste mi vsetky utiekli?

farmarska
10. aug 2009

😕

lilix
autor
10. aug 2009

farmarska to co ze 1tt to aj existuje? ako to mozes vediet tak skoro?
jaru mne jazyk nechuti. ani bycie zlazy, ale zato mi chutia kuracie zaludky na stave, ked su najemno nakrajane. take robi iba " svokra"

nela00
10. aug 2009

no to je už lepšie 😀

lulu723
10. aug 2009

Ahojte baby ked som zbadala tuto temu tak som sa tak trosku pousmiala,lebo cez nas dom kazdy den preletia aj 3 bociani a mimco nejako nenosi 😀 mam rocnu dcerku a tiez by som chcela uz druhe,ale nejako sa stale neviem odhodla na to 😠