Priletí k nám bocian. Pridajte sa

lilix
5. aug 2009

Ahojte. 🙂)
Vytvaram tuto temicku, dufam, ze nam ju adminky nezavru, budeme mat novu temu, ktora bude pre vsetky zienky, ci uz snazilky, alebo tehulky, ci maminky.
Zelam tejto teme, aby bola plodnejsia ako jej predchodkyna.
A hlavne, aby uz nedochadzalo k nezmyselnym hadkam.
tak sup sup sem! shandy,kolienko,pralinka, betyna, martina05, jarulai, janulcek, radka, shakura, a ostatne nemenovane spolubojivnicky.

kolienko
23. dec 2009

ahojte....
hlasim sa aj ja....
nič nové, az na to ze som dnes úplne ko. stromek urobený, domček uprataný, napečené a vianoce môzu zacat🙂
prajem všetkým krásne sviatky.

bety, derz sa, i ked mas uz mozno pôo tom...... potom nam daj vediet......pa pa

betyna8
24. dec 2009

ahojye babulky,takze porod mame za sebou.Najskor mi dali vyvolavacku,no nakoniec to prebehlo sekciou,ale nastali komplikacie.Ale sme obaja ok, ja sa zotavujem po cisaraku, maly je krasnucky https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vRefer...
pred chvilkou mi ho vzali,spokojne si sponkal pri ciciku a aj skusal cuckat,len este nieje co
krasne vianoce 😉

janulcek
24. dec 2009

Bety gratulujemmmmm.Miery má ake???Tak dúfam že je všetko najlepšom poriadku a budeš aj ty čoskoro ok...O kolkej a kedy sa narodil???Velmi sa tešíííím....posielam cmuk malinkemu na líčko 🙂
A maly je krásnučky....moje zlate krásne... 🙂 🙂
Krásne Vianoce prajem...

monkri
24. dec 2009

betyna8 gratulujem 🙂 🙂 🙂 a dúfam že ste obaja poriadku

ináč Krásné vianoce 🙂 🙂 🙂

nathali
24. dec 2009

Nadherne Vianoce Vsetkym 🙂

betyna8
25. dec 2009

janulik, miery su uvedene v popise v albumceku. 😉 Sme ok,ale veru priebeh nebol moc dobry.Stacilo par minut a Matusko mohol byt na tom zle.Nevedia cim sa to zapricinilo,ci ako sa tlacil alebo ho pritlacili oni na monitore,ked davali pasy,ale mal pritlaceny pupocnik a teda bol v ohrozeni.Ja som sla normalne len na kontrolny monitor,nevedeli zachytit ozvy,potom aj ano,ale slabe a do par minut som lezala s narkozou ....ale chvalabozku je to ok,stihli to nacas.Co sa tyka cisarskeho,nikdy by som si ho dobrovolne nevybrala, ten stav potom,hlaadovka, same injekcie a infuzky,bolava rana,brrrr,no ale za Matuska to stalo.Je dobrucky,poobede mi tu spal styri hodiny.

janulcek
25. dec 2009

Aha,dakujem..pozrela som..ježiš je nádhernýýýý.male sladke slniečko.. 🙂
No bety,bohužial aj to sa stáva...A poslednej dobe o omatanom pupočníku,alebo že si ho baby pritlačilo počujem stále...hlavne že je všetko ok,že je zdravy aj ked všetko sa udialo v hod.12-tej..
Takto nejako skončili tento rok moje dve známe,v hod.12-tej..Všetko ok,tehotenstvo ukážkove a porod skončil rýchlou sekciou..
Tak sa držte..Zotavujte.Bozkávam.. 🙂 🙂

radkatom
25. dec 2009

Betyyyyyyyyyyyyyy, strasne blahozelam k najkrajsiemu darceku na svete 🙂. Krajsi darcek ste ani nemohli dostat!!! Matusko je strasne krasny. Blahozelam mamina 🙂

betyna8
26. dec 2009

janul,ano aj ja to tak beriem,ze nastastie sme ok a som rada,ze sme boli tu a dalo sa hned konat
a dakujem vam za zelania a radka mas velku pravdu,taky nadherny darcek som nikdy v zivote nedostala a moc sa tesime.Aj ocko je cely namakko a dost nam pomaha,teda dnes sa citim uz omnoho lepsie ale tie dva dni po cisarskom boli 😝

reivka
26. dec 2009

krásne vianočné sviatky prežité v radosti a rodinnej pohode želám! a gratulujem k bábetkám 😉 😵

kolienko
26. dec 2009

ahojte, bety gratulujem a prajem všetko len to najlepsie, hlavne nech ste zdraví aj s malým Matuskom. je prekrásny........... 😉

Ja sa mam tak trosku horsie, mam dost často tvrdnutie brucha, bolesti a uz aj v noci moc toho nenaspím, ale za ten krásny poklad čo dostaneme potom to stojí.....

betyna8
26. dec 2009

kolienko a papas magnezko? to na tvrdnutie zaberalo,ale nemalo by sa brat dlhsie ako do 37 tt, oddialuje to porod.

sakura77
27. dec 2009

ahojte babulky,zelam este prijemne sviatky
bety ,blahozelaaaaaam,malinky je krasnucky 🙂 🙂 tak to je ozaj krasny darcek pod stromcek 🙂

lilix
autor
27. dec 2009

ahojte. betyna gratulujeeeem k matuskovi. je krasny. zelam vela vela zdravia. cmuk 😵

betyna8
28. dec 2009

dakujem vam vsetkym
od vcera sme uz domka,maly je riadny hlados, o chvilu ma celu vysaje 🙂 ,ale zatial mu to moje asi nestaci,lebo sa casto budi.Zatial nedokrmujem,ale mam ho na prsku skoro kazde dve hodiny aspon na pol hodky.
co mate nove a ako ste sviatkovali?

lilix
autor
28. dec 2009

bety sevasky. ako sa citis? zmen si nastavenia na 1d. 😉 super, ze ste domka. dost rychlo.. 😅
sviatkovali sme super, jezisko bol bohaty. a teraz zarezavam v praci.

radkatom
28. dec 2009

Caute. Ake boli vianoce? U nas strasne rychle... Vecera doma, u nasich a u svokrovcov. Buduci rok uz asi budeme len doma ☹(( S malym je to takto narocne... chudacik. Sme ho prevlacovali cely den...

Bety ja maleho kojim teraz kazde 2-3 hod a tiez skoro pol hodku... Ked pribera, tak je vsetko OK. Pri kojeni mas aspon chvilu klud. Ja si aspon teraz kojenie vychutnavam, prave pre ten klud 🙂. Pekne sa zotzavuj... viem ake o je po CR... Ale kazdy den je o velky kus lepsi.

Lillix super ze bol jezisko bohaty. U nas v podstate tiez ale hlavne pre susnika 🙂))))))))))))))))))))))))))

papa

lilix
autor
28. dec 2009

radka vzdy ked ideme do billy tak pozeram, ci ta nahodou nestretnem. ktovie ci by som ta spoznala.. no co farba na vlasy kupena? ja som si aj prefarbila vcera ale vooooobec mi to nevidno. ja uz neviem aku bledu mam kupit aby bol rozdiel. 😀

martina05
28. dec 2009

Ahojte všetky!!!!!!!!!!

Bety GRATULUJEM a držím všetky palčeky .............
Matúško je kráásnučký a som rada, že to máte za sebou a ste ok...

Kolienko Ahojček , už viete čo budete mať ???????

Baby, nám na 3D potvrdili, že čakáme Bambuľku !!!!!!!

radkatom
28. dec 2009

Lillix 🙂 Farbu som kupila svetlejsiu ako si mi poradila 😉 ale nikto si to ani nevsimol, tak budem musiet na to ist tvrdsie 😀 . No ja by som Ta urcite nespoznala. Poiadne ani neviem ako vyzeras, len ze si asi blondinka 😅. Ja do Billy chodim vzdy len s kocikom alebo s klokankou 🙂, tak to mas jednoduchsie... 😝 😀 😝 . Dnes asi kupim este jednu farbu a uvidime, co to spravi...

Mata Kolienko caka Filipka!!! A gratulujem ku babulke.

bonsai
28. dec 2009

bety..blahoželám..malý je krásny 🙂

kolienko
28. dec 2009

Ahojte, Betty, magnesko papám dokonca mi kazala dr. az tri krát denne, ale bolí ma z toho hlava a to hrozne, lebo mam nízky tlak.tak som si ho teraz poseldné dva dni nedávala. ja uz spím horsie a začínam opuchat. aj do tváre , pery, a úsmev, ako keby som to nebola ani ja.
mati, ako ti radka povedala, budeme mat filipka a dnes sa strojíme poskladat postielku. prala som hniezdočko po krstnatkách, tak čakám na manzelíka a vytesujem sa.
nejako sa mi nechce pobalit sa do pôrodnice, ale uz to budem musiet urobit. baby, čo si mam zabalit?

Mati a ty sa ako cítis???

betyna8
28. dec 2009

lilix,citim sa celkom fajn,najhorsie boli tie prve dva dni po cisarskom,to som bola odpalena,ledva som chodila,ta rana ma dost tahala a bolela,bola som rada,ze je mm so mnou a pomahal mi aj okolo maleho aj mne samej
Zajtra mi idu vyberat svorky, ale jazva je to zatial riadna.Inak,hrozne to bolo,ked mi uz bolo lepsie a vtipkovala som, dostala som moje zachvaty smiechu alebo ma rozosmieval mm,tak jazva bolela jak hovado 😀 :kazdym dnom je to lepsie
radka, ja si kojenie vychutnavam tiez,aj ked ma to obcas boli,este niesu bradavky dostatocne vytrenovane,ale mazem ich,tak sa to zlepsuje.Kojenie je podla mna zakladna vec ktoru by mala matka pre svoje mimco urobit,nechcem sa ho vzdat a preto dufam,ze nam to bude postupovat k lepsiemu a budem mat dost mlieka v mojej mliekarni 😀
matka tiez blahozelam k babike 😉

janulcek
28. dec 2009

Tak naša Bety je už domka... 🙂 Ako si zvykáte na seba s malym??Noci sú ake,v poho??dá sa???
Vidim že aj kolienko sa tu už poctivo pripravuje.. 🙂 Ja až za 14tt.bože,ale to letííí.Si pamätam že nedávno som bola v 14tt a už mám len 14tt do porodu...tešim sa na to...už nech je apríl.nech mám bábiku domka...a chodime na prechádzky.. 🙂

janula_nz
28. dec 2009

ahojte

tak skoro po tyzdni sa hlasim. sviatky u nas boli tiez take rychle, ine ako zvycajne. aj sa tesim, ze je uz po nich. nabuduci rok si ich viac uzijem, dufam, ze budu pokojnejsie 🙂

bety pozrela som si malickeho, je krasny 😵 zelame mu, aby bol zdravucky a aby vam robil obrovsku radost stale. vy mate najkrajsi darcek od jeziska, gratulujem 😵

ako sa inak mate? ja som sa prepchavala, tak dnes som zacala cvicit na steperi a spalovat tuky. teda, nebude to lahke,nejako som to prehnala 😅

radkatom
28. dec 2009

bety skus homeopatika. ja ich beriem doteraz a s mlieckom chvalabohu nemame problemy. 😉

lilix
autor
29. dec 2009

ahojteeee

radkatom
29. dec 2009

Caute, kde ste vsetci?. My sme prave so susnikom docvicili pretacanie na brusko a za chvilku ideme kojit a spinkat 🙂. To mam najradsej. Spiace babanko je najkrajsie na svete 🙂.
Uz sa mu nepaci v hojdacke, tak padam.

papa

lilix
autor
29. dec 2009

ja som tu..

martina05
29. dec 2009

Kolienko, zatiaľ dobre, občas keď veľa chodím alebo mám toho viac v práci tak sa cítim unavená ale to asi patrí k tomu tehotenstvu ...
Jesť mi chutí už som pribrala 5 kg, zo začiatku prvé tri mesiace to bol des- schudla som 5 kg ... Pomaličky začínam nakupovať veci, sem tam keď niečo zoženiem vo výpredaji a podobne. Včera som obiehala HMko ... 😀 😀
Kočík zatiaľ kúpený nemáme ale rozhodli sme sa pre Gesslein F6 - horúcim favoritom bol aj Jané Slalom Pro ale ten bol dosť ťažký a nedal sa dobre zložiť do kufra auta ...A vy ako?? Už máte všetko nachystané ???