Priletí k nám bocian. Pridajte sa

lilix
5. aug 2009

Ahojte. 🙂)
Vytvaram tuto temicku, dufam, ze nam ju adminky nezavru, budeme mat novu temu, ktora bude pre vsetky zienky, ci uz snazilky, alebo tehulky, ci maminky.
Zelam tejto teme, aby bola plodnejsia ako jej predchodkyna.
A hlavne, aby uz nedochadzalo k nezmyselnym hadkam.
tak sup sup sem! shandy,kolienko,pralinka, betyna, martina05, jarulai, janulcek, radka, shakura, a ostatne nemenovane spolubojivnicky.

betyna8
29. dec 2009

janulcek,cez den spi maly lepsie ,ale v noci je to nic moc,kazdu hodinku sa budi.Ja neviem spat cez den,tak moc toho nepospim,ale drahy mi pomaha, vecer nakojim a idem si pospat aspon na dve hodky a on strazi maleho.inak sa mame celkom fajn
radka, homeo papam aj ja, dnes sa to uz lepsi,tak dufam,ze to bude tak pokracovat.Maly sa napapa rychlejsie,dlhsie spinka a aj odsajem viac....

lilix
autor
30. dec 2009

😕 😕

janulcek
30. dec 2009

No Bety moja,tak to Ti nezávidim..Ale myslim že zvyknuť sa da,že??Bud malinky začne dobre spávať,alebo si ty zvykneš..Ako moja švagrina..Maly bude mať teraz v jan.rok a je vkuse v noci hore..Tak,ako tvoj...Chudiatko nezávidim jej,ale zvykla si.Ani ona nespáva cez deň.Prve mes.to bolo horšie,bola ako zbity pes cez deň,aj spávala počas dňa...Už nespáva,zvykla si,len má nervy na to,kolkokrat na nej vidim ked mi vravi že zase nespal,až jej je doplaču..Hm,len ja si myslim že spravila asi chybu,brávala ho na ruky ked v noci zamrnčal..a zvykol si smradoško maly 😀 Raz ukážeš diaťaťu niečo fajnove a koniec... 😉
Ale každe dieťa je ine..iná osobnosť 😀
Tak Vám držim palce,aby ste to zvládli bez depresii... 😉

betyna8
30. dec 2009

janul, tak sa nam to polepsilo,minulu noc sa budil az po 2-3 hodinach,konecne mam vela mliecka a tak je aj on spokojnejsi
lilix,prečo oči očiš?????

janulcek
30. dec 2009

super Bety,len tak dalej... 🙂

kolienko
30. dec 2009

bety nebojkaj, on si to prehodí. to asi býva u novorodeniatok. ako si cítila pohyby, ked bol este v brusku?? večer, alebo cez den???

lilix
autor
31. dec 2009

ahojte. ja len tak 😀 pozeram, niekde nikoho..
kuknite mi do albumu mam tam ovu testy. ale nic z toho. aj co som usila..

janula_nz
31. dec 2009

ahojte

je tu niekto, ci zase nic? 😕

lilix
autor
31. dec 2009

ja som tuuuuuuuuuuuuuuuuuu
som v praci 😝

janula_nz
31. dec 2009

v praci? teraz? no to si uz ani len predstavit neviem, na silvestra robit. dokedy tam budes?

lilix
autor
31. dec 2009

do pol 4. sice nas pustili domof ale cakam na draheho. ☹

janula_nz
31. dec 2009

ok. tak pisme, som tu aj ja 😀

lilix
autor
31. dec 2009

a ty co porabas?
ja pomaly aj pojdem za nim. hrala som sa hry na face a rozbolela ma hlava. ale dala som si yin ying olej a uz to prechadza

janula_nz
31. dec 2009

lauru som dala spat aby vydrzala do polnoci. aj tak budu delobuchy, tak by sa nevyspala. uz teraz buchaju a ona sa boji toho. a inak ani nerobim nic, skor sa nudim

lilix
autor
31. dec 2009

a tie ostatne deti?

janula_nz
31. dec 2009

same sme, chore sme uz od vianoc a aj celu rodinu sme nakazili, tak vsetci horuckuju.

kolienko
31. dec 2009

ahojte.....
prajem všetkým krásneho silvesta a stastný nový rok, nech sa pekne gulatiete v tom novom roku.....
lilix, ze v práci brrrrr........

baby, nechcela som verit, ze posledný mesiac tehotnosti je taký narocny ale uz tomu verím....hlavne so spaním

dnes nam manzelík poskladal postielku....tak sa vytesujem......🙂

lilix
autor
31. dec 2009

no jo. mne je baby za vami taaaaak smutnooooooooo. ☹

betyna8
31. dec 2009

kolienko,pohyby som citila v tehu poces celeho dna,ale najviac od 21-23 a tak to vypada aj teraz,zo dna na den sa to vsak lepsi a da sa povedat,ze je maly dobrucky, teda klop klop zatial....dnes sme mali poradnu,za 4 dni co sme doma pribral pol kg,je to riaden hlados,hadam ma raz nevycuca celu 😀
lilix,nebud smutna 😉 musis verit,ze sa neblizi len zmena roku ale aj zmena v zivote a snad konecne najdes vytuzene kolajnicky na testiku 😉
ja vam prajem tiez krasneho silvestra a stastný nový rok

janulcek
1. jan 2010

Sťastný Novy rok snažilky...A nech je ten r.2010 rokom úúúrodnýmmm... 🙂

skipppy
1. jan 2010

Vsetkym stastny Novy rok 2010:DChodievam tu malo,ale vzdy sa tu dozviem zaujimave informacie.Ja som mala trojmesacnu kuru s clostikom a asi zabral.Tak sa zda ze som dostala taky skory neskory vianocny darcek.Skory preto,lebo sa to podariloí pred vianocami a neskory,lebo som sa to dozvedela az po vianociach.Teda dufam,ze to je pravda,pretoze som si robila 3testy.2 v pondelok-oba pozitivne a vcera taktiez pozitivny.Mozno by som to vedela uz aj defeinitvne,aaaale moj doki ma dovolenku,tak musim cakat az do piatku.Kocky co myslite mozem tomu uz verit,mozem sa tesit?Ja sa totizto ece trosku bojim.A ked som si tak pocitala,tak by som mala byt asi v 5.tyzdni.

radkatom
1. jan 2010

Stastny Novy Rok babule. Nech ste v tomto roku vsetky krasne gulate 🙂)))))))))

skippy gratulujem !!! Ja som zistila ze som tehotna minuly Silvester, tak si mi to pripomenula. Bola to najkrajsia sprava aka mohla prist 🙂. Jasne ze si urcite tehotna. Ked si si robila 3 testy neni o com. Len si davaj velky pozor na seba, lebo naozaj prve 3 mesiace su velmi kriticke.

papa

skipppy
1. jan 2010

radkatom dakujeeeem:D.no tak to si mala teda pekny silveter:Dno to viem ze si musim prve tri mesiace davat velky pozor.Nastastie nemam tazku pracu,takze v pohode.Ale tesim sa,lebo som to vobec necakala.Predtrym som na to stale myslela ze preco sa mi nedar,vssetky kamosky zostaoli tehotne a ja nic.No a teraz aj ja.Este stale tomu nechcem uverit:Duverim,az ked mi to povie doktor,je to zvlastne.Uz nech je buduci piatok,to je este taaak daleko☹ale oplati sa cakat 😉

lilix
autor
1. jan 2010

Všetko dobre v Novom roku, dobrých ľudí popri boku. Veľa šťastia, veľa zdravia, nech sa všetky plány zdaria.
zela lilix
skippy po tisku gratulujeme.
kuk na modra strecha 😕 🙂

lilix
autor
1. jan 2010

ako na novy rok tak po cely rok.

skipppy
1. jan 2010

lilix dakujeeeem🙂

betyna8
1. jan 2010

babulky,aj ja vam prajem vsetko naj v novom uz rozbehnutom roku a vela sil a uspechov v snazilkovani. 😉 tehu virusik uz nemam,ale moc vam to aj tak prajem 😉

lilix
autor
3. jan 2010

ahojte. ich kuke 😕 😀
co nove? pozdvihnem aspon temu..
ja sijem o106.

kolienko
3. jan 2010

ahojte a čo sijes lilix???
babeny ja este vírusky mam, tak chytajte TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

skippy gratulujem a davaj si teraz na seba pozor....... 😉

jarulai
3. jan 2010

ahojte babulky
davno som tu nebola, tak vam chcem vsetkym aspon do noveho roku zazelat hlavne vela zdravicka a stasticka a nech sa vam splnia vsetky vase tuzby. snazilkam - nech uz skoro tehulkuje, tehulkam - zdrave babatka a novopecenym maminkam kopec krasnych chvil s detickami 😵