Priletí k nám bocian. Pridajte sa

lilix
5. aug 2009

Ahojte. 🙂)
Vytvaram tuto temicku, dufam, ze nam ju adminky nezavru, budeme mat novu temu, ktora bude pre vsetky zienky, ci uz snazilky, alebo tehulky, ci maminky.
Zelam tejto teme, aby bola plodnejsia ako jej predchodkyna.
A hlavne, aby uz nedochadzalo k nezmyselnym hadkam.
tak sup sup sem! shandy,kolienko,pralinka, betyna, martina05, jarulai, janulcek, radka, shakura, a ostatne nemenovane spolubojivnicky.

kolienko
21. jan 2010

Dobré ránko...
hlásim sa este stále 2v1 všetko ma bolí od krízov, klby az celý človek.
s manzelíkom si myslíme, ze do nedele bude Filipko na svete....(teda ja tak tajne dúfam)
no a este si tak v duchu mylsím, že aby nas neprekvapil a aby sa nenarodil este vo februári...

niekto sa pýtal na termín, tusím Janka...tak mam dva termíny. podla mens. 19.1. a podla prvého ultrazv. 31.1. tak sa necháme prekvapit. Jani nie je dobré , ze si v nemocnici, ale chvala bohu je malinka Vaneska 😉 v poriadku a ty sa dás čím najskôr do kopy...nebojkaj.
lilix, tak včera si znásilnovala??? 😀 😀 😀 to je dobré aj dnes znasilni a skús vydrzat lezat....osprs sa az ráno, nech to z teba nevytečie, nech sa ta najsilnejsia a najzdravsia spermoska uz konečne stretne s tým tvojim vajkom.... 😵
Radka, tak ja ked budem mat Filipka, to sa o takomto čase bude obracat na druhý bok.....ty si číslo o 23:35 na konovi.....ja by som tak spala a nedá sa mi....

prajem Vám krásny den....

lilix
autor
21. jan 2010

dobre rano vospolok..
ja takto.. preco mi este nevyznacilo ovulu?
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/nu...
no chystam sa znasilnovat aj dnes. ale je nejaky chory, tak uvidime.. 😒

radkatom
21. jan 2010

Ahojte,

lilix ovulku Ti asi vyznaci spatne. Zajtra Ti oznaci ovulku na 20teho 😉 aspon Fertility to oznacoval az po 2 dnoch...

lilix
autor
21. jan 2010

dik radka, a je to normalne, ze som tak vystrelila hore?

kolienko
21. jan 2010

lilix, ano to je v poriadku. to ti musí tak vyskočit.
teraz sa musí teplotka udrzat hore.....posielam TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

a shandy ako s testíkom a ovulkou??? nevieš?

lilix
autor
21. jan 2010

neviem, shandy halooo pod medzi nas..
privolavam ju 😀

betyna8
21. jan 2010

kolienko,ja som mala termin podla pm 8.12., podla sona 19.12.,a nakoniec to bolo 23.12.,tak som zvedava ako to bude u teba 😉
lilix,len znasilnuj 😉 😉
radka dakujem,ano matusko nam robi radost, aj ked sa trocha mordujeme s bruskom,ale to pomaly kazdy.vas fifonik je tiez rozkosny a riadny chlap 😉

lilix
autor
21. jan 2010

my sme s radkou v jednom meste, a hanba mi, este som ho nevidela.. 😵

jankako
21. jan 2010

ahojte baby..domov až zajtra,mám dosť zle vysledky sterov... 😢 😢 😢 😢
pripadám si ak nejaka hnusna bezdačka ktora sa neumýva..
bojim sa o malinku... 😢 😢 😢 ja už nevládzem...
budem brať dokonca tehul antibiotika 😢 😢 😢
kolienko tak to bude niečo medzi..aj švagrina mala TP 22.1.a podla sona 12.1.no a mala sa narodila 17.1. 🙂
baby,držte nám palce...hlavne malej..nech sa mi nenakazi!!!!! 😢

lilix
autor
21. jan 2010

janka a co to mas, aku pliagu? chlamydie, ci ureu? ci co?
chuda nase.. ☹

jankako
21. jan 2010

ale enterokoka.e-coly a eše niečo,kvoli čomu budem brať tie antb... 😢 kua,akokeby som nejaka šuta..akokeby sa neumývam... ☹ strašne...no som z toho v riti baby moje..už som si aj porevala...

lilix
autor
21. jan 2010

ale to sa moze stat kazdemu.. ani o tom nemusime vediet, ze to mame a mame to..
len mi nejde do hlavy, preco to gyndosi nerobia preventivne.. ci si to az teraz dostala?

a co by hrozilo malinkej keby to schyta?

shandy
21. jan 2010

ahojte babulky 🙂
niekto ma spominal? 😀 😀
liliiiiiix huraaaaaaa, pozitivny test aj snazenicko boli, no super moja 😀 , len tak dalej....neboj, ovulku ti vyznaci o nieco neskor, ked bude mat viac vyssich teplot... 😉
ja som mala ciarku vcera silnejsiu, ale neviem ci som nepresvihla ten peak, lebo som ho robila az neskoro vecer. no uvidime dnes 😀 , lebo teplota mi aj stupla, tak cert vie, ci uz nie som tiez po ovuli 😀
http://www.fertilityfriend.com/home/shandy
ale vcera vecer o siedmej tam folik este bol zrely na prasknutie 😀 , bola som u gynda...takze snazime aj my este 😵
janka, ale to je normalna bakteria, len sa ti tam premnozila...tak neplac kvoli tomu, za to nemozes. dokonca je to caste po pobytoch v nemocnici. vola sa to escherichia coli, alebo tak dalo..e-coli..nic vazne, neboj... 😉

lilix
autor
21. jan 2010

shandy micka cicka, huraaa ja som si ta privolala. 😅
pane boze, velmi prosim, nech ja a shandy sme naraz tehule. prosiiiiiiiiiiiiiiiiiim. amen. 😉
no nebolo by to bezva moja?

jankako
21. jan 2010

lilix enterokoka mám od novembra,nejako sa neda zabiť a a toto sa prišlo teraz...chvalabohu včas,teda dúfam...určite lepšie ako v 36tt kedy sa beru stery kvoli porodu...inak sa to nerobi často...myslim že dokopy nejake 2-3razy,pokial nemaš problemy,ale asi len dva.nazačiatku a potom pred koncom..ja osobne som ich mala tých sterov nespočetne množstvo...ved som furt v nemocke a to robia zakaždym,ked hospitalizuju..3.1.som mala braty a teraz zase...o týž.asi zase na poradni..neva..

jankako
21. jan 2010

shady toho enterokoka a e-coly sa až tak nebojim,horšia je asi tá tretia,ktoru som si nezapamätala a kvoli ktorej tie antb.budem brať..

lilix
autor
21. jan 2010

to je neuveritelne co vsetko mozne na svete existuje, ze?

jankako
21. jan 2010

hádam to všetko dobre dopadne...musim veriť...

kolienko
21. jan 2010

jani...mojka neplač...ja som brala tiez antibiotika a celé tehu som si skorofakt celé pchala všelijake lieky do posvy, bol zakazaný sexík a terz, ked uz aj môzme, tak ma to bolí...no šak sa ani nečudujem. som ako panna.

a mala sa tak lahko od teba nenakazí, ona je dobre chranená... ja som sa na ot pýtala doktorky...fak sa nemas čoho bat...

shandy
21. jan 2010

lilix to bolo pekneeeeeeee, kiezby sa to splnilo moja 😵 😵
janka neboj, vsetko dobre dopadne 🙂

lilix
autor
21. jan 2010

ale je to pochopitelne, ze sa bojis..

jankako
21. jan 2010

kolienko dakujem za info.si ma upokojila...lebo ja si tiež podchvilou musim niečo pchať,odzačiatku...strašne..
my sme skúsili sex raz,ale poviem ti že sa mi bude fakt ,,úžastne rodiť,,...ved to bolo ako tenkrat poprve...ved ani z toho nič nebolo nakoniec..a to sa manžel tešil,že ake to bude v tehotenstve krásne sexovať s bruškom...no hej,bolo to krásne v tehotenstve,ale len pokial som nezistila že som tehotna/to bolo ale ešte bez brucha samozr./
dakujem aj tebe lilix...dúfam že ty ked teraz zostaneš tehul nebudeš prežívať toto a ešte všeličo ine ako ja.
ešte som aj na tieto trápenia sama..manžel cely týž.preč,ked príde dom na vikend,stále na dome cely vikend...ale čo narobim..peniaze treba,dom čím skor dokončiť,aby sme boli konečne samučky..krásna trojčlenna rodinka..mi nejako ostalo smutno aj za mužom,ked tu takto píšem...ale zajtra večer budeme spolu....konečne..

betyna8
21. jan 2010

janul,neboj a hlavne neplač,malá potom cíti tvoju nepohodu.Viem,že to musí byť pre teba ťažké,ale za pár tt budeš mať babatko pri sebe a zabudneš na všetko ylé čo vás postretlo.A kolienko ma pravdu, mala je dostatočne chránená,kým je v brušku 😉

kolienko
21. jan 2010

janka určite...nebojkaj.....no ja budem mat potom tazky pôrod, lebo sme nesexovali.....ale uz som hovorila, ze to musíme spriechodnit 😉

shandy, lilix nebojte všetko bude raz dobre, len aby ste este naraz nerodili....(prajem vám to) 😵

jani a aj ja som stále sama. všetci sú v práci, od piatej rana nemôzem spat, len im navarím, upracem, operem ozehlím, občas musím manz. ist aj na nervy, čo stále vyvolavam, lebo sa nemam s kým porozpravat.... 😝 a ked príde dom, tak sa napapa a ide na dom...takze mam to to iste a to ze je večer pri mne?? hm čo z toho mam , bud od únavy zaspí, alebo pozera fotbal....a ja??? oči rozdrapené, čo nemôzem zaspat a este k tomu ani v tej telke nič neni....vela krát sa uz neviem dockat na krpca...aspom s ním budem viest monolog 😉

jankako
21. jan 2010

dakujem Bety....si zlata...všetky ste zlate..
chýba mi velmi muž,práve teraz... 😢 možno by som mu ani nepovedala že ako ma to trápi,ale stačilo by mi že je večer primne v posteli...má ale zasse rozplánovaný cely vikend stráviť na dome...má niečo nove narobote,tak je už z toho ,,nadržany,,že to bude robiť...
aj ja sa pre tuto nudu a samotu hlavne tešim na našu šušku... 🙂

lilix
autor
22. jan 2010
kolienko
22. jan 2010

ahojte...lilix, to Ti nevyznačí hned, mozno az v pondelok, utorok, ale je jasná určite. nebojkaj....

prajem pekný dník....

baby, ja uz chcem rodit, nech to mam za sebou, toto čakanie a tento koniec je fakt na nervy.....

lilix
autor
22. jan 2010

tak skus chodit po schodoch, alebo orgazmus.

jankako
22. jan 2010

bre ránčo..dom nejdem 😢 😢 ...
Bude mi tiecť Gentamicin žilou a pošvove vyplachy..je mi strašne smutno baby..za mužom...už som aj slzila... 😢

lilix
autor
22. jan 2010

janka 😢 😢 😢 myslime na teba silno, nejako to tam uz vydrz. si silna. 😉