Priletí k nám bocian. Pridajte sa

lilix
5. aug 2009

Ahojte. 🙂)
Vytvaram tuto temicku, dufam, ze nam ju adminky nezavru, budeme mat novu temu, ktora bude pre vsetky zienky, ci uz snazilky, alebo tehulky, ci maminky.
Zelam tejto teme, aby bola plodnejsia ako jej predchodkyna.
A hlavne, aby uz nedochadzalo k nezmyselnym hadkam.
tak sup sup sem! shandy,kolienko,pralinka, betyna, martina05, jarulai, janulcek, radka, shakura, a ostatne nemenovane spolubojivnicky.

martina05
28. jan 2010

Shandy, zatiaľ sa cítim dobre, nič mi nepuchne ani nič podobné, len večer bývam dosť unavená ale to je možno aj z práce ... Na MD by som chcela ísť od 22.02., tak ma ešte nejaké 3 týždne čakajú .... Pokiaľ je o v takomto stave, nechcem zostávať doma, lebo si hovorím, že mi to ešte bude dlho...

shandy
28. jan 2010

lilix preto jej klesla, lebo to bol IP, okolo 7 - 10 dpo zvykne byt IP, samozrejme den hore dole dnicok 😉

lilix
autor
28. jan 2010

ale shandy jej kleslo dva 2x ten druhy krat som myslela..

sakura77
28. jan 2010

ahojte,nakukujem ci nepribudlo babo,este nie asi,sa mu nechec von,co? 🙂
jani,veru,jak som si vzdy hovorila ze keby mam dievcatko tak ziadne ruzove sladke čačkance na sebe nosit nebude-no tak mas ho vidiet jej satnik 😀 zaaaplava ruzovej 😀 a na tie copiky sa uz strasne tesim..uz som pozerala aj take krasne celenock do vlasov-no magori mi uz z toho... 😅

lilix
autor
28. jan 2010

sakura ahoj. take tie celenky s maslickou pre babatka su rozkosne.

shandy
28. jan 2010

no lilix IP ja tam vidim len jeden, ale potom jej to stupalo na dvakrat...
martina super, jasne, ze ked sa da, treba si este uzit pracu, ved materskej si tiez este uzijes 🙂
sakur ahoooj, tak toto presne hovorila moja kamoska, ktorej sa v novembri tiez narodilo druhe - dcerka. a ze urcite nebude ruzova a presne ako vravis - boli sme ich pozriet a cela zostava v ruzovom od najmensej, po starsiu, este aj ona bola 😀 😀 😀 😝

lilix
autor
28. jan 2010

no ale tak co date takym malim babikam modre? tak aj to treba, hlavne ked podedila po kikovi. ale ruzova sa priam ziada. sice hovoria, ze v nej clovek osprostieva.. ja mam ruzovu aj tak rada. /aj teraz mam vetrovku ale pssst/

kolienko
28. jan 2010

som rada, ze myslíte na mna zlatinka moje....
no uvidíme ako to zajtra dopadne....
jej to je fakt pravda, ze tri baby a traja chalani.... 😵
shandy, ja som vedela, ze mas môj grafík. ja uz neviem ani svoje heslo na fertility.....no ale neva. hlavne, že si ho nasla.
a ty ako s grafíkom:??
lilix, mne klesla teplotka mozno aj pre malo spanku, ktovie, to uz bolo daleko...ja som si merala kazdé ráno, aj ked som bola chora, alebo ked som malo spala.....

kolienko
28. jan 2010

sakura, to som si aj ja hovorila, ze ked b ude baba, tak urcite nie v rozovom, ale to sa fakt nedá. ked
tie detičky sú najkrajsie v babskom vydaní v tej ruzovej.... 🙂

bety...malý je krásny, som pozerala, si davala dnes nové foto, ze??

betyna8
28. jan 2010

kolienko dik,ano dávala som,mame strasne vela fotiek,len nieje ani kedy ich poupravovat a poprihadzovat 🙂

janula_nz
28. jan 2010

ahojte dievcence.

citam, ze ste dnes rozoberali ruzovu. ja ju mam tiez hrozne rada. a aj ked som uz velka, tak mam par ruzovych veci. a aj laurike davam ruzovu, tiez sa jej paci. a potom sa mi na dievcatkach paci cervena. ako mala som ju neznasala a nic cervene nechcela a teraz na stare kolena by som len cervene nosila 😅

inak ako sa mate? co ste dnes robili? teda nam cely den snezilo, krasne pocasie. ani si nepamatam tolkoto vela snehu tu u nas, to je rarita. krasna zima. ale tesim sa na jar a leto.... 😀

janula_nz
28. jan 2010

bety ta fotka velka a mala rucicka je uzasna. ta sa vam veru podarila 😵 krasne fotecky a maly je hotovy chlapik. zlate babatko 🙂 co je to za znacku kocika co mate? sa mi paci 😀

inak mne by to bolo jedno, ci je to chlapcek alebo dievcatko. mena mam vybrate pre oboch 😵 lilix, si na rade a potom shandy a ja 😉

janula_nz
28. jan 2010

kde ste vsetky? ☹

lilix
autor
28. jan 2010

nesmieme zabudat ani na jarulai a monkri. reivka prestala chodit, ale tiez patri k nam..
som tu, je mi kosaaaaaa.
janul ja tak isto, neznasala som dievcenske farby. ja som chcela byt chlapec. ha ha. no mama musela mat radost.

janula_nz
28. jan 2010

mne je tiez zima. som bola vo vani trosku sa ohriat 😒

monkri
28. jan 2010

ahojte chodím sem ale len kuknem a utekám 😉

lilix
autor
29. jan 2010

ahojte. kolienko co nove, podaj hlasenie..
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/nu...

betyna8
29. jan 2010

ahojte,
ja som zas ako mala chcela byt furt za paradnicu a nosit sukne a teraz ju mam oblecenu tak 2 krat do roka 🙂 a ruzovu ja nemusim,ani nemam nic takej farby,ale keby sme mali dievcatko,jasne,ze ju tak obliekam 🙂
lilix grafik mas nadejný 😉
janul,to ja stale fotim maleho aspon mobilom, inak vcera sa konecne zacas skerit,je to krasne 🙂 . kocik je x lander xa

reivka
29. jan 2010

ahojte
dakujem lilix 🙂

shandy
29. jan 2010

ahojte bambulky 😵 😵
samozrejme lilix, vsetky postupne budeme tehulky 😵 😵
bety matusko je uuuplne krasny a aj cely rodinka ste velmi zlati 🙂
lilix krasny grafik, len tak dalej 🙂
janul, ja by som si tiez hned skocila do vane 😀 😀

lilix
autor
29. jan 2010

shandy ja ta potajomky spehujem, kazdym dnom si viac a viac teplejsia. ta to co to? ta ne?

shandy
29. jan 2010

😀 😀 😀
ty spion 😀 😝
neviem moja, skusala som si merat aj telesnu teplotu ale mam normalnu 😀 , to vies ja som taka zhava 😀 😝

lilix
autor
29. jan 2010

tam dole si taka horuca? 😨 teeeda. a telesnu mas pod 37?

shandy
29. jan 2010

telesnu som mala predvcerom vecer 36.8...
baby tak ja uz viem vysledky mojich imuno testov, u nas nehrozi, ze sa to podari prirodzene, jedina sanca u nas je ICSI... 😔 😔 ☹

lilix
autor
29. jan 2010

shandy co to co piiiis viac prosiiiim. rychlo moja. 😢

janula_nz
29. jan 2010

ahojte

lilix co to tu vidim???? 😨 😨 😨 😨 ty si tehu? woooooooow

lilix
autor
29. jan 2010

janula nie nie som. to len tak som si tam slahla. zo srandy jedna baba na grafoch ma 2tt, tak ja podla mrchy mam 4tt. ja to dam potom prec ked pride mrchana. 😀

janula_nz
29. jan 2010

hej, ja som skoro na rit padla,ze konecne sa ti zadarilo. kvoli tebe dostanem infarkt 😀 tak aj ja si to tam dam, nech to lepsie vyzera 😅

janula_nz
29. jan 2010

tak a sme dve 😅

lilix
autor
29. jan 2010

jupiiiiiii ani nevies aku radost si mi urobila. huraaa. kolko malo staci ku stastiu, ze?