Priletí k nám bocian. Pridajte sa

lilix
5. aug 2009

Ahojte. 🙂)
Vytvaram tuto temicku, dufam, ze nam ju adminky nezavru, budeme mat novu temu, ktora bude pre vsetky zienky, ci uz snazilky, alebo tehulky, ci maminky.
Zelam tejto teme, aby bola plodnejsia ako jej predchodkyna.
A hlavne, aby uz nedochadzalo k nezmyselnym hadkam.
tak sup sup sem! shandy,kolienko,pralinka, betyna, martina05, jarulai, janulcek, radka, shakura, a ostatne nemenovane spolubojivnicky.

radkatom
11. máj 2010

Babule a co je s Lilix? Sa tu dlho neukazala... 😢

sakura77
12. máj 2010

no celkovo,snazilky nejak malo chodia,za chvilu tu ostaneme len hotove bociancata...kde ste vsetky?? 😉

sakura77
12. máj 2010

betyna,to faakt 8300?? 😅 valibuk je to,noo,a ja ze ja mam slonica a my mame 7520 😅 tak ale zas je to chlap,tak musi byt vacsi nie? 🙂 🙂

betyna8
12. máj 2010

sakur,no on je vééééľke dieťatko a keď ma niekto vidí neverí,že je moje,lebo ja som už vycucaná na poriadok. 🙂 Ale nech si len papka, zatial úspešne čisto kojím a rada by som pri tom ostala.On ani nieje tučný,lebo je aj riadne dlhý no ale teda líčiska ma jak sa vraví "ako svatý riť" 😀 😀 😀
aj vy mate peknu vahu,ved to je bambulka 😉

sakura77
12. máj 2010

😀 no to je super prirovnanie teda 😅 tak ked len kojis,tak to je fajn,vidis a mna vzdy vsetci strasili ze z umeleho mlieka su "straaaasne " velke deti 😅

jarulai
12. máj 2010

ahojte mamulky, tehulky, snazilky.
co tu mame nove? sa to tu nejako zadrhlo 😅

jankako
15. máj 2010

ahojte..no bety,veru,riadny valibuk 😀 .no a kde je lilix??? ☹

lilix
autor
16. máj 2010

ahojte. tu sooom. sa ucim na statnicky 🙂 a nic nove nemam. len ma mrzi ze kolienko sa na nas vyprdla :(
ale aspon niekomu tu chybam. 🙂 aj vy mne cela partia. zistujem ze nie je moc dobre sa tu na niekoho upinat, lebo ked sa pisanie skonci cloveka to boli, ked ten druhy zabudne. ale uz sa tym nebudem trapit a budem taka ista. otrla tak 🙂

betyna8
17. máj 2010

lilix,aj mne je za vami smutno,ked si tu pisem sama so sebou,ale chapem......
a držím palčeky na statnice 😉

shandy
17. máj 2010

lilix pridavam sa aj ja a silno drzim palceky na statnice 🙂 , kedy to mas presne?
pekny den vsetkym

jankako
17. máj 2010

lilix držím palce na štátnice!!!!!!!!!a myslim často nateba.. 😉

jarulai
17. máj 2010

ahojte. lilix, silno drzim paste, neboj, zvladnes to 😉
no aj mne chybate, tak krasne sme si tu vykecavali kedysi...

lilix
autor
17. máj 2010

dali nam prec foto. no toto? nech si trhnu. priatel vymysla, ze spravi daco podobne ako modry konik a mozu sa cudovat, ked im vsetky zmyizneme prec. ku konkurencii. tam nebudu ziadne stupidne pravidla ako tu. 😠 😝
DAKUJEM kocky moje zlate.

radkatom
17. máj 2010

Ahoooooojte. Hlasim sa po dlhsej odmlke. Dnes som Filipovi kupila sedatko do vane... Baby to bolo radosti. Kupali sme sa 3/4 hodiny. Parada...
Lillix drzim tiez palce na statnice 😉 Preco Ti vymazali foto?

posielam nejake nove fotky Filipka. Uz mame 8 mesiacov. Strasne to leti. Ved len teraz som rodila...

betyna8
18. máj 2010

lilix,tak nech tvoj na tom popracuje 🙂 a tiež nechápem,čo im vadí na fotke,aku si vyberieš 😒
radka,no už je fifonik riaden chlapina,krásnučky 🙂

radkatom
18. máj 2010

Bety ved aj Matusko je fakt riadny chlop 🙂. Fifon vazi 10,1 kg a meria 77cm... ale to mame 8 mesiacov. JA som tiez cisto len kojila do 6 mesiacov a bolo ho naozaj dost. Teraz mam pocit ze tolko nepribera a len rastie. Hlavne, ze su zdravucky... AJ tak su najkrajsie babulka s liciskami... no nie?

Drzte sa babule a vsetky Vas pozdravujem. papa

martina05
18. máj 2010

Ahojte, ja mám zase net, tak som sem nakukla...Lilix držím palčeky na štátnice.....

jarulai
18. máj 2010

ahojte, radkatom, Filipko je fakt uz riadny chlapisko 🙂 no Matusko tiez 🙂 joj, uz by som aj ja chcela take 🙂

marti, este dodatocne gratulujem k malinkej 😵 hod nam sem aj nejake foto 😉

pekny den vsetkym

radkatom
18. máj 2010

Jalulai, tak ako hovoris 🙂.

Aj ja sa pridavam ku gratulacii. Chceme vidiet foto malej Vandy Evy... 😅

betyna8
21. máj 2010

tu to teda žije 😒
martinka,aj sa sa pripajam ku gratulácii k narodeniu bábiky a mohla by si nam sem tam aj čo to napísat 😉

lilix
autor
22. máj 2010

ahooooj zeny. tak mam statnicky uspesne za sebou. uf to bolo. nechcem zazit uz nikdy viac tolko stresu. nakoniec to bolo v pohode, ale clovek nikdy nevie. z toho strestu som v noci taku migrenu dostala.
mata podla mna foto malej neda, sa pamatam ani brusko ani nic nechcela nikdy ukazat.. skoda.

betyna8
23. máj 2010

lilix, gratulujem a tešim sa s tebou z úspešne zmáknutých štátnic 😉
inak čo sa týka fotiek,je to každého vec,ale nemuseli by byť baby take skúpe a šupnut aspoň dajaké.
a my máme dnes 5 mesiačikov 🙂

lilix
autor
23. máj 2010

dakujem.
jeej 5 mesiacov, tak vsetko naj naj chrustikovi

sakura77
24. máj 2010

lilix,super,gratulujeeeeeeeeeeeeeeeem,tak jedna vec vysla a teraz je na rade ta "druha",dufam ze vyjde tiez 🙂 😉

sakura77
24. máj 2010

a matuskovi fesakovi vsetko naj k "vymesaciu" 😅

lilix
autor
24. máj 2010

dakujem. 😉

lilix
autor
28. máj 2010

@betyna8
@sakura77
@kolienko tak po tej sa zem zalahla
@shandy
@jarulai
@monkri po tej tak isto - co je ? kde sa flakame?
@martina05 sa nerob, ze si necitala, ze chceme vidiet malu Vandu
@jankako ako mala?
@radkatom vidime sa na fb

chrrr chrrr chrrrr vsetky spime

lilix
autor
28. máj 2010

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

sakura77
28. máj 2010

tak sa treba prebrat babyyyyyyyyyyyy 🙂 🙂 aby sme vas mohli povzbudzovat 😵 😵 😵

lilix
autor
28. máj 2010

to nie som ja na foto, to len preto lebo mi to stale mazu, a chcem im robit nervy 😀 😝
ano treba sa prebrat zo zimneho spanku. esteze existuje ten zavinac, inak by sem nikto nenakukol ?