Priletí k nám bocian. Pridajte sa

lilix
5. aug 2009

Ahojte. 🙂)
Vytvaram tuto temicku, dufam, ze nam ju adminky nezavru, budeme mat novu temu, ktora bude pre vsetky zienky, ci uz snazilky, alebo tehulky, ci maminky.
Zelam tejto teme, aby bola plodnejsia ako jej predchodkyna.
A hlavne, aby uz nedochadzalo k nezmyselnym hadkam.
tak sup sup sem! shandy,kolienko,pralinka, betyna, martina05, jarulai, janulcek, radka, shakura, a ostatne nemenovane spolubojivnicky.

lilix
autor
5. aug 2009

jej kolko novych clenok, vitame vas 😅
som rada, ze sa to rozbieha,
a jeej adminky mi zmensili pismo. 🙂
shandy ty ma zlatko poznas ako stare boty. no toto? 😨 musim ist drahy chce ist na PC.

miroslava89
5. aug 2009

janka sme opet na zaciatku 😔 ale tak snad sa to uz na druhy krat podari dotiahnut do konca len teraaz musime pockat par mesiacov aby sme sa mohli zacat sa snazit...

lili a to je este len zaciatok..

oliras
5. aug 2009

chci se taky přidat můžu 😕

miroslava89
5. aug 2009

oliras nas sa tu pridava dost..a snad budem hovorit za vsetkych ze nove snazilky su vitane.. vitaj..

oliras
5. aug 2009

děkuju miroslavo sice zatím nejsem snažilka ale jen čekatelka na povolení k snažení jsem měsíc po samovolném potratu v 17tt ale potřebuju spřízněné dušičky at se do toho můžu zase s chutí pustit zatím ale chut chybí 🙂

monkri
5. aug 2009

ahojte môžem sa pridať aj ja 🙂

radkatom
5. aug 2009

Ahojte babule. Chcela by som zapriať novej témičke stráááááááááášne veľa tehuliek.

A zakladateľke odkazujem: Lillix zlato, pamatáš ešte na adku12? Založila tému a má bábo. A čo Kolienko? Taktiež založila novú tému a čo sa nestalo... Tak Ti prajem z celého srdca, aby to v tejto novej témičke vyšlo!!! 😉 😉 😉

Pre istotu posielam vírusy TTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTT 😵

miroslava89
5. aug 2009

oliras my sme prisli o babetka - dvojicky v 19tt...pred par dnami 😢
takze tiez nesnazilkujeme a tak skoro asi ani nebudeme..

miroslava89
5. aug 2009

monkri vitaj..

oliras
5. aug 2009

Miroslavo je mi to líto vím co prožíváš a doufám že bude brzo líp

radkatom
5. aug 2009

Miroslava: to mi je strašne luto ☹

kolienko
5. aug 2009

ahoojteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

tak tejto novej temičke prajem len krásne slová , ziadne hádky a hrozne vela tehuliek..........a k tomu posielam TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

lilix, si na rade nová tema - nova tehula a to zakladatelka. tak sa na to pripravuj..... 😉

lilix
autor
5. aug 2009

babulky ste straaasne zlate, dakujem za TTT, spravodlivo si ich rozdelime. som velmi rada, ze sa pripajate vsetky. aj ceska babulka. 😅
a dufam, ze zostanete, a nerozutekate sa prec.

miroslava, ja tvoj pribeh poznam z rozpravania kolegyne, ona chodi citat vasu temu, a vcera mi to tusim hovorila. a tak mi to prislo luto 😢 a hovorili sme ake to je nespravodlive. mali ste mat dievcatka,ze?
zdrave dieta je velky bozi dar. ked som bola mala taketo veci ma ani nenapadli, vsetko to bolo ako samozrejmost.
nemusim byt prva, ale kym bude 10.tis prispevkov, tak mi pri mene budu svietit tt.

lilix
autor
5. aug 2009

radka jasne, ze sa pamatam na adku, sem tam si este napiseme IP.
a uz idem do hajan. dobru noc!

karolina23
5. aug 2009

ahojte aj mne je moc luto miroslava ten zivot je ale nespravodlivy vsak? 😅

mandy20
5. aug 2009

pekny vecer vam zelam
mirka velmi ma to mrzi, zivot je veru velmi nespravodlivy, ti co nechcu maju a ti, co po babatku tuzia, tym sa nedari 😔 , nam sa uz nedari skoro rok 😒 , ja mam 23 a manzel 34 ale verim, ze v roku 2010 sa vsetky staneme maminami 😀

karolina23
5. aug 2009

mandy ahoj aj ja mam 23 manzel 28 a tiez sa nam nedari 5 mesiac nikdy sa netrafime na moje plodne dni a je to pravda ze ti co nechcu maju a ti co chcu babo nemaju je to hnus 😖

nela00
6. aug 2009

pekné ránko bocianky 😉

lilix
autor
6. aug 2009

Dobre rano vsetkym.
Oliras to mi je luto 😔 ze ste o babo tiez prisli. ☹

lufinka83
6. aug 2009

ahoj,ahoj, ahoj... tak ja som snažilka (stále) ale dúfam,že už dlho nebudem.
missy97231, vďaka za bacilky..všetky som ich pochytala 😀

wolfskinka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
betyna8
6. aug 2009

ahojte babulky snažilky aj ja vám posielam kopec TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
wolfi nič proti tebe,ale názov temičky ,ktorej si zakladateľkou sa vymýšĺal ak si dobre pamätám kolektivne a ako si kto nazve tému Ti môže byť jedno.Veď je tu veľa tém s podobným názvom 😉

wolfskinka
6. aug 2009

vsetkym prajem nech su cim skor tehu

bety a kolienko nech mate krasne a stastne tehu.................

To bolo moje posledne slovo.

Zbohom, nebudem tu otravovat

lilix
autor
6. aug 2009

babky kde ste sa vsetky podeli? 😕

lilix
autor
6. aug 2009

ja ju uz ignorujem, lebo toto nebude mat konca kraja.dufam, ze to bolo naozaj jej posledne slovo.
tak piste piste, nech tato strana rychlo odide, nech ideme na dalsiu..

martina05
6. aug 2009

Ahojte, tak dne som opäť testovala a boli // - iný test ale zdali sa mi trošku silnejšie.
Včera som bola u mojej homeopatky, bola celá Happy...dala mi niečo na posilnenie maternice a uhniezdenie plodu..
Baby, ja len dúfam, že bude všetko ok a 14.8. naše bábo uvidí aj lekár .......................

shandy
6. aug 2009

dobre ranko bambulky, no pozeram, ze sa to tu pekne rozbehlo 😀 😀 , len tak dalej 😝

zuzana1971
6. aug 2009

ahojte lilix a neli 🙂

shandy
6. aug 2009

vitam vsetky nove bambulky, snazilky aj coskorosnazilky. obe nelky z grafomaniacok 😵 😵, miroslava je mi luto, co sa ti stalo s babatkami 😔 , len na povzbudenie v Cechach sme mali kolegynu, ktorej sa stalo cosi podobne, ale pol roka na to bola znovu tehotna a teraz ma krasnu zdravu dcerku 😉 ,
martinka huraaaa, odfot nam testiky a hod do albumiku pls. 🙂 a merias este ci uz si sa na to vykaslala? 😉
lilix, ved vies, ze ta prenasledujem a spehujem 😀 😝

janka1874
6. aug 2009

martina možno si bola skoro u dr. neboj určite sa to potvrdí toľko testov by nebolo chybných držíme palce