Priletí k nám bocian. Pridajte sa

lilix
5. aug 2009

Ahojte. 🙂)
Vytvaram tuto temicku, dufam, ze nam ju adminky nezavru, budeme mat novu temu, ktora bude pre vsetky zienky, ci uz snazilky, alebo tehulky, ci maminky.
Zelam tejto teme, aby bola plodnejsia ako jej predchodkyna.
A hlavne, aby uz nedochadzalo k nezmyselnym hadkam.
tak sup sup sem! shandy,kolienko,pralinka, betyna, martina05, jarulai, janulcek, radka, shakura, a ostatne nemenovane spolubojivnicky.

shandy
16. sep 2009

co novinky? jake novinky??? aj ja sceeeem...lilix moja, ty si doma vegetis? no tebe je ale dobreee, to ja uz frcim o sto dvesto v praci. tento mesiac sa ani mne nesce do toho merania nejako 😔

miroslava89
17. sep 2009

ake nedockave 😀

asi som tehuľka 😵 😵 😵 😵 teda je to viac nez iste 😵

lilix
autor
17. sep 2009

mirka, vazne? uz si bola u doktora? a nemali ste zakazane sa snazit?
povedz podrobnosti, rychlo. tak to je uzasna spravicka, gratulujemeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😅 😅

miroslava89
17. sep 2009

podrobnosti- mal isme zakzane sa snazit.. ted amali ako mali doktori nam vraveli zeby nebolo najlepsie ked hned otehulkujem ale ale ked sa podari tak sa podari a mozno bude dobre🙂 ale tak tom uskoro nikto neveril ze sa podari..a podarilo sa.. ale o dva tyzdne budeme mudrejsi ci naozaj ci len moja krv klame..

lilix
autor
17. sep 2009

dobre rano. kolienko,to ohovaranie malo ucinok, lebo aj teba som privolala.. juuuuj kedy uz pride radka a nahodi foto maleho, som straaaaaaasne zvedava na neho.

lilix
autor
17. sep 2009

mirik, a robila si si aj test?

martina05
17. sep 2009

Ahojte, taak včera sme boli na sone, máme takmer 4cm a sme vraj dosť veľký ... včera mi tvrdili že tak 12tt... tak neviem... inak všetko ok...
Mirka gratulujem a držím palce!!!!

reivka
17. sep 2009

ahojte 🙂 no téééda baby, tu sú samé tehulky
ja som dnes prvý deň merala teplotu 😀 už som sa odhodlala ale sa mi zdá že som nejaká podchladená 😕 ved ostatné mávajú tuším vyššiu 😀

kolienko
17. sep 2009

dobré ranko...lilix privolala si ma... to je pravda a ja stále na vás myslím, len uz sa mi tak nedá. az potom, ked budem doma na materskej.... 😉

mirka gratulujem k tehu.......
lilix a ako ty vieš, že sa radke narodil Filipko??? si s nou v kontakte???

reivka
17. sep 2009

mirka takže ty to vieš z krvi? tak to je isté 😉 môžeme gratulovať?

shandy
17. sep 2009

dobre ranicko 🙂 🙂
mirka gratulujeeeeeeeem 😵 😵 😵 , malo to tak byt 😉 a drzim palce, nech to tentokrat dobre dopadne 🙂
martinka vy uz ste aki velki 😵 😵 😵
reiv, ladova kralovna? no kolko si namerala? 😉
kolienko micka, tak uz vieme, co to bude? 🙂

reivka
17. sep 2009

shandy 🙂 no mala som 36,7

bibi24
17. sep 2009

Reivka, 36,7 je uplne normalne teplotka, nestresuj 😉 hehe

reivka
17. sep 2009

bibi ako si tam dam aby mi ukazovalo, že je to môj graf, ked ho chcem vložiť, lebo tí čo ho vložia do témy, tam majú v linku svoje meno a ja nie

kolienko
17. sep 2009

shandy nie veru nevieme čo to bude. 04 sme objednaní na 3 D do Hlohovca, tak som z vedavá... ak sa nam nukáze skôr na poradni 😉

bibi24
17. sep 2009

Rei, meno neviem...to som este neskumala, lebo ma to nezaujimalo, ale skopirujes ho tak, ze pojdes na sharing, potom home page set up a tam na stranke ti vyhodi link tvojho grafu, ktory len skopirujes a vlozis, kde chces. 😉 vyskusaj a vloz ho sem

reivka
17. sep 2009

no to som čítala, aha kuk 😀 http://www.fertilityfriend.com/home/29bad3

reivka
17. sep 2009

ježííš jaké to je zlaté malé s jednou bodkou, prvý krát ho vidím takto 😀

betyna8
17. sep 2009

ahojte babule
mirka gratulujem 🙂 a vy ostané snažilky,vidíte,ľady sa prelomili a tehulkovské vrecko sa rozsypalo TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTt

reivka
17. sep 2009
reivka
17. sep 2009

tak to mi nevyšlo, zase tam nie je graf, tak neviem ako 😒
no ja som v tom vrecku nebola 🙂

reivka
17. sep 2009

ako si dám ten ticker nad graf?

lilix
autor
17. sep 2009

kolienko, ano napisala mi sms.. ale inak v kontakte nie sme..
martina05, to je dobre, ze ste taky velky.. tak sa ti aj posunie TP na skor..

shandy
17. sep 2009

reiv, to mas v pohode teplotu, prave ze na to, ze je predovulacna je podla mna dost vysoka a predpokladam, ze predovulacna je, ze?
kolienko, teda ty nas napinas ako gumku v trenclach 😀 😀 😀
no som zvedava na radkinho filipka aj ja 😵 😵

reivka
17. sep 2009

no hádam je predovulačná 😕 alebo žeby poovulačná? no nestraš ma 😨 😅

karolina23
17. sep 2009

jeeeej miri gratulujem ti a nech vsetko vyjde tak ako ma noooo ak to bude takto pokracovat tak budeme zachvilku vsetky tehu juuuuj drzim nam palce nech prileti bocianik aj k nam alebo nech sa na nas aspon kukne 😀

shandy
17. sep 2009

reiv neboj, podla mna predovu 😀 😀 , ja mavam tiez take vysoke predovu teploty 🙂

reivka
17. sep 2009

no dobre 🙂 som zvedavá na kolký deň budem mať ovu

karolina23
17. sep 2009

a sledujes si aj krcok a hlien? 😉

reivka
17. sep 2009

ja som sa snažila minulé cykly ale ja sa v tom krčku nevyznám asi, mne sa zdal mäkký aj ked mal byť tvrdý 😝 a hlien mám aj teraz
teraz som čítala, že clostylbegyt pomáha otehotneniu ženám, navodzuje ovuláciu