Priletí k nám bocian. Pridajte sa

lilix
5. aug 2009

Ahojte. 🙂)
Vytvaram tuto temicku, dufam, ze nam ju adminky nezavru, budeme mat novu temu, ktora bude pre vsetky zienky, ci uz snazilky, alebo tehulky, ci maminky.
Zelam tejto teme, aby bola plodnejsia ako jej predchodkyna.
A hlavne, aby uz nedochadzalo k nezmyselnym hadkam.
tak sup sup sem! shandy,kolienko,pralinka, betyna, martina05, jarulai, janulcek, radka, shakura, a ostatne nemenovane spolubojivnicky.

radkatom
22. sep 2009

Čaute babulky. 😀 😀 😀

Ďakujeme pekne za gratulácie. Fifoňko 😵 je strašne zlatunký a dobrunký. Je to najúžasnejší pocit na svete, keď sme sa na seba po prvý raz pozreli. Ešte teraz revem. 😢 Je to naozaj nádhera a strašne Vám prajem zažiť tento nádherný pocit. Všetko na svete za to stojí. Pôrod sme mali tažký ale ako hovorím, stálo to za to aj keby bol ešte raz tak taˇžší.

Držkajte sa, občas na Vás mrknem, ako sa máte... CMUKI a papa

karolina23
22. sep 2009

super radkatom ze ten tvoj maly je ako anjelik aj my sa raz budeme teskat z toho pocitu co sme neni tehu 😀

miroslava89
22. sep 2009

radka este raz gratulujem 🙂

monkri
22. sep 2009

ahojte baby dlho som tu nebola musím prečítat čo tu máte noveho 🙂

monkri
22. sep 2009

radka aj ja gratulujem 🙂

miroslava89
22. sep 2009

monkri tu dokopy nic nove 😅

zlato115
22. sep 2009

Ahojky shandy, dakujem :o) len sa pridávajte, posielamTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

radka aj ja gratulujem k drobčekovi, je krásny 🙂

lilix
autor
23. sep 2009

ahooojte. no zlato, ty si ale krasna tehulka. velmi ti to pristane. 😅
papam susene banany,ale uz mi nechutia, neviete preco ich este stale papam? 😎

nellie_
23. sep 2009

ahojte... 😉

susenych babanov som sa uz davno prejedla... 😀 😀 a veru som ich dost dlho uz nemala.. ja sa prave chystam na 7days croisant cokoladovy a nescafe 3v1 😎 😎

betyna8
23. sep 2009

lilix,tak mne sušené banány moc nešmakujú,ale tebe asi ano,keĎ furt do nich ďobkáš 🙂 len si daj,keď beru

zlato115
23. sep 2009

Ahojte 🙂

lilix dakujem, si zlatá 🙂

lilix
autor
23. sep 2009

ja ich tiez nejedavam, ale bola som v obchode, tak sa na mna pozerali, a ze dam si?
mna od nich bolievaju zuby.. asi mi chyba ovocie, ked som mala velke oci.
croisant mam v sufli tiez 😝
inak schvalne som zvedava, ktora z vas dvoch bety a zlato skor porodi, lebo mate termin na rovnako. 😵
ideme zase uzatvarat stavky???
edembedem tramky mi vysli na bety, takze ta porodi skor, aj ked zlato ma termin o dva dni skorej.. 😀

shandy
23. sep 2009

ahojteeee,
lilix, no lebo musis do seba stale nieco pchat a ked nic ine neni, aj susene banany su dobre 😀 😀
tak ja som sa prave naranajkovala, lebo som bola na odbere krvi a az teraz som sa dosypala do prace...
ja tipujem, ze porodi skor zlato 😵 😵

zlato115
23. sep 2009

tak babule, ja mám aj dva termíny, tak som zvedavá ktorý si Sandrika vyberie... ked ju doktor meral, tak mi povedal, že podla bruška by sa mohla narodit aj 14.12. alebo potom toho 26.12. takže som velmi zvedavá 🙂

lilix
autor
23. sep 2009

shandy a preco si bola na krvi?? haaa? 😕 😨

betyna8
23. sep 2009

lilix,mne to v pase zle ukazuje, ja mam termin 19.12.,ten je pevný ,aj keď podľa mojich vypočtov to bude 16 alebo 17.12 a aj niektore merania na sone to potvrdili. a myslím,že to bude skôr ako zlato,ale necháme sa prekvapiť detičkami,resp.ich snahou prisť na svet 😉

shandy
23. sep 2009

aj my sme zvedave zlato 🙂 🙂
bola som na kontrole so stitnou lilix, vysledky mam o tyzden 😉
tak teraz si bety trosku zamiesala karty, teraz to bude este napinavejsie 😀 😀

kolienko
23. sep 2009

ahojteeeeeeeeeeeeeeee posielam vám TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTtttttttttttttttttttttt

papajte a poriadne sa nakazte, aby ste čoskoro vyzerali ako zlato,....taká zlatá zagulatená...... 😵
juj včera sme boli pozerat babo, v pondelok prisli z nemocnice. je prenádherný....taký velký a baculatý..... uz sa teskám aj j na to moje.......

baby snazilky a vy sa snazíte nadalej, merate aj BT, alebo uz ste to nechali tak na volný priebeh???

betyna8
23. sep 2009

shandy tak tak,ale v tehu knižke mám ten 19.12. a doki povedal,že ten je pevný,ak sa dovtedy neporodí,tak asi vyvolajú,ja neviem,ale už aby to bolo.Nejak začínam byť unavená a nič sa mi nechce. 😒
a čo tvoja ovulka?

zlato115
23. sep 2009

kolienko tak to máš pravdu, ja sa zagulatujem až moc, ale tak neva, ved potom to schudnem, snat 😉

bety, tak sme natom podobne, aj sa prehováram, ked mám íst niečo robyt, hrozné... a ked sa konečne rozhodnem, že idem upratovat, tak zistujem, že to čo mi kedysi trvalo 2hodiny, teraz mi to trvá dlhšie, no a to ešte máme 3mesiace pred sebou, tak to som zvedavá 🙂

betyna8
23. sep 2009

zlato,ale ty aspon nechodis do roboty, mne sa už ani to nechce 😒 ale zas na druhej strane,doma by som asi zdivela

lilix
autor
23. sep 2009

kolienko aj tvoje brusko chceme vidiet.
shandy preco sme aj my dve neni tehu? 😔

shandy
23. sep 2009

ahoooj kolienko,
ja stale meriam, doki ma kontroluje 😀 😀 , tak musim no...a pravdupovediac ma to aj bavi 😀
bety, no ani sa ti nedivim, ja som unavena a nic sa mi nexce a ani tehulka nie som, tak co potom ty 😉
moja ovu? uz sa blizi, v pondelok dominantny folik 20 mm, len nech sa neponahla, lebo drahy mi pride domov az vo stvrtok v noci 😅
ze zdivela bety 😀 😀 😀 , ty mas doma divocinu? 😅
lilix lebo niekto tu musi odovzdavat tym novym snazilkam vsetky rady 😀 😀 😀 , no ja ti neviem preco 😔 🙄 , sme to vyhrali, no....

kolienko
23. sep 2009

lilix neboj uvidíte aj moje, len neviem kedy, lebo stále sa do toho len strojím a manzelovi hovorím, ze by ma mal odfotit...neni času. mame frmol okolo domu, takze vecer som rada, ked som doma osprchovaná v posteli.....a ty ako??

shandy, tak budem drzat palčeky a este raz osobne pre teba TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

a teraz osobne pre lilix
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

ja osm zatial pribrala 4 kg, ale teraz nejako rastie moj zadok, teda mam taký pocit.......

bety idem si kuken aj tvoj albumik, som dlho nekontrolovala.... 😉

lilix
autor
23. sep 2009

ja ako? tiez sa robi na dome. malovali sme, vcera robil plavacku, este dnes ju dokonci. postel je uz vraj hotova, len este nocne stoliky nie su..
potom budeme robit hore wc, plus kupelnu. a co este? nic ma nenapada. len ze za chvilu idem domov. papa

betyna8
23. sep 2009

shandy,nemám doma divočinu,ale predstava,že by som bola celý deň sama doma ma neteší.Aj ked na druhej strane sa teším už na materskú, dám do poriadnu vecičky pre maleho, cosi bude treba ešte dovybavova´t a dozariadovat a pred porodom asi budem rada,ze som v polohe ležmo pred telkou

shandy
23. sep 2009

kolienko dakujem moja, vy ste take zlate babenky, ze ste nas neopustili aj ked ste tehulky 😵 😵 😵
kolien tak dufam, ze sa toho tvojho bruska do porodu dockame 😀 😀
lilix tak skoro?? no toto....ja este len zacinam makat 😀 , bety supnes mi do IP link? okukam ten vas bytik, ze co nove... 🙂

kolienko
23. sep 2009

shandy, to dúfam aj ja hihi.....

bety ja som najradsej uz teraz v takej polohe.....lezmo pred TV........

miroslava89
23. sep 2009

ahojte a zas som tak prisla ze nikoho nikde 😔

karolina23
23. sep 2009

ja som tu ale len tak letmo 😀