Priletí k nám bocian. Pridajte sa

lilix
5. aug 2009

Ahojte. 🙂)
Vytvaram tuto temicku, dufam, ze nam ju adminky nezavru, budeme mat novu temu, ktora bude pre vsetky zienky, ci uz snazilky, alebo tehulky, ci maminky.
Zelam tejto teme, aby bola plodnejsia ako jej predchodkyna.
A hlavne, aby uz nedochadzalo k nezmyselnym hadkam.
tak sup sup sem! shandy,kolienko,pralinka, betyna, martina05, jarulai, janulcek, radka, shakura, a ostatne nemenovane spolubojivnicky.

kolienko
6. aug 2009

zdravím snazilky, tehulky....

ja som sa práve vrátila od lekára.... no sono mi nerobil, takze babatinko som zase nevidela. uz ma sere. skoro dva mesiace mi neukáze moje vlastné dieťa....

asi mam zápal moč. mechura, nasiel mi plesen čo môzre ohroziť babatko. tak zajtra musím doniesť ranny moč a musím brat čipky na tú plesen a brusnice na moč.
drzte palce, tach tam tá infekcia nie je..

lilix
autor
6. aug 2009

kolienko no to je ale potvorak ten dr. ze ti nechce ukazat babo!
a ako ti dosiel na ten zapal? boli ta ked cvrkas?

betyna8
6. aug 2009

kolienko, normálne mas od poistovne preplatene 3 sona v tehotenstve v 10 ,20 a 30 tt ,ostatné su na vyžiadanie a platíš si za ne,ale záleží od lekara.Nepýtala si ho o sono?

kolienko
6. aug 2009

bety, nie o sono som ho nepýtala. ja pôjdem k znamemu lekárovi na sono. ten mi da aj obrázok. kaslať na to. som si myslela , ze to robí skoro kazdú poradnu. no nevadí.
ved sestrička hovorila, ze v 20t mi budú robiť sono.

lilix, bola som na koze a Dr. sa ,mi tam len pozrel a povedal, ze vy mate plesen...

som mu hovorila o výtoku a preto asi tá koza

lilix
autor
6. aug 2009

no a keby si mu nepovedala o vytoku, tak ta na koze nebude vysetrovat?
babky tehulky, boli ste sa ja kupkat tento rok?

betyna8
6. aug 2009

kolienko a tvoj doktor ťa od spodu nevyšetruje? Môj áno, skúšal či má maternica správnu polohu a veľkosť a aj krčok.No každý má svoj postup a dosť odlišný

kolienko
6. aug 2009

ale hej vyšetruje ma od spodu vzdy. neviem presne čo vyšetruje ale vzdy som tak vystavená ako hvizda v rozkroku. 😉

betyna8
6. aug 2009

lilix ja som naposledy bola,ked som ešte o tehu nevedela ale iba tušila.Teraz ani nejak nemám čas a keďže som nemala zatial žiaden problem,nechcem riskovať infekciu alebo zápal

betyna8
6. aug 2009

baby ,kde s flakate.V tehulkovskej teme sme od konca aprila napisali vyše 20.tis. príspevkov,tak šup šup neflákam sa /alebo flákam 😀 /

lilix
autor
6. aug 2009

ja dobieham zameskane, mam toho vela v praci.. ale obcas robim kuk, ze tu nikoho niet. 😨
dnes vyberame zemiaky, tak mam o zabavu na vecer postarane. nastatie toho neni vela. 😵

sakura77
6. aug 2009

ahojte!tak do novej temy posielam TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

lilix
autor
6. aug 2009

shakur, dakujeme, kazdej sa ujde.. 😅

betyna8
6. aug 2009

lilix to nejak skoro vyberate nie? ALe síce aj naši si postupne odkopávaju do varenia.
sakur ahoj,tak ako ,všetko ok?

lilix
autor
6. aug 2009

bety uz boli suche, tak uz to tam nema zmysel dlhsie nehavat, uz to nepodrastie.. asi skoro sadili.. v marci, ci ako? idem uz papapapapa

sakura77
6. aug 2009

teraz uz fajn,len stale vyzieram,potom ledva fucim 😀 babo rastie,kopka jak o zivot,uz sa tesim ked bude vonku 🙂 len este nemame stale meno,nejak neni cas vymyslat 😅

no a takto sme uz narastli :https://https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

betyna8
6. aug 2009

no aj moje poriadne kopká a dáva o sebe znať priebežne počas celého dňa. MEno ešte vymyslíte.Ja aj mena vybrané mám,no ešte neviem,či to bude Emka alebo Matúško 😒

janulcek
6. aug 2009

Ahojte baby.Chcem sa spytat či neviete niečo o obrátenej maternici...???Dikes

shandy
6. aug 2009

ja mam toho veeeeeeeeela 😔
sakura, jeeej, ty mas ake pekne brusko, inak si stihlucka ako prutik a pri druhom dietku, no klobuk z teba dolu 😉
budte radi tehulky, ze vas kopkaju, mna tak maximalne muza kopne 😀 😀 , aj to len obcas 😎 . Janulcek o obratenej maternici nic netusim, takze asi ti nepomozem 😔

monkri
6. aug 2009

ahojte .....miroslava89 dakujem za privítanie 🙂 je mi luto že si prišla o bábetká viem čo prežívaš lebo aj ja som prišla o moje pred 2 týždňami ☹ no nevzdáme sa potom budeme skúšať znova len ma hnevá že ten čo chce mať dieťa má problém a tí čo nechcu maju bez problemov

jarulai
6. aug 2009

ahojte babulky 🙂
ja len na skok zase. ste sa rozbehli, ani som vás neprečítala až do konca 😝 ale pozorujem nové babulky - tak vitajte 😵 a je mi úprimne lúto monkri aj miroslava89, že ste prišli o bábatká. viem si predstaviť ako asi vám je...
tak nech sme tu do konca roka všetky tehulky 😵a s úspešným koncom!

mata1001
6. aug 2009

ahooooojte baby zajtra piatok huraaaaaaaa 😲 😲 😲
shandy mam vsetko popletene-napisem ti zajtra IP,uz dneska sa mi nechce.teraz som dosla z robotky od rana 😝 😝 😝 tak som aj dost unavena.idem kuk film.paaaaa

lilix
autor
6. aug 2009

heloooooou. tak zemiaky su vybrate. mam dost, hoci toho bolo malo, ale sme 3 unaveni ludia.
shakur ma ake uz velke brusko, tusim uz teraz vacsie ako pri prvom pred porodom. 😅
monkri 😔 aj vy ☹ preco tolko zien potraca? ☹
mata1001 veru tak, konecne piatok. sa tesim ako sa vyspim. 😵 😵
ja sa neviem dockat, pocitu, ked bude dieta kopkat. ani si to teraz neviem predstavit, ake to je.
taha ma to do postele. tak cafte cafte

miroslava89
7. aug 2009

dobre ranko..

monkri 😔 na tomto svete je to tak... to uz nikto nezmeni..ale snad casom budeme tehulky aj ty aj ja..

shandy
7. aug 2009

dobre ranicko 😵 😵
konecne piatok 😀 😀 😝
mata1001 a aky film si pozerala? my sme isli dopozerat vcera film z festivalu hory a mesto a ja som asi po piatich minutach zalomila 😀 😀
neboj lilix aj my sa dockame. najprv by mi stacilo aj uvidiet tie 2 ciarky na testiku 🙂

lilix
autor
7. aug 2009

dobore rano, zela aj arab 😀
ja viem shandik, dockame sa! 😵
lebo kto si pocka, ten sa docka!
ja uz som hladna. 😠

sakura77
7. aug 2009

ahojte!

lilix,veru,je vacsie ako pri prvom,asi to svalstvo vnutri je po prvom predsa len povolenea uz to tak nedrzi,no co uz,uz sa zmierujem s tym ze sa pomaly zas budem blizit k vorvanovi 😀 ale ten pocit "slonice" vam strasne moc prajem vsetkym,je to ozaj dar

monkri,no,je to este asi moc cerstve u teba a zabudnut je tazke,ale drzim palceky,ako aj ostatnym aby coskoro boli tie dve ciarky 😉

lilix
autor
7. aug 2009

babyyyy prisla zachrana! prave mi kolegyna doniesla bake rolls, pizzove.
som sa zase stavila, a vyhrala som. 😀 bake rolls

shandy
7. aug 2009

lillix ty arabsky sutazivy typ 😀 😀 😀
gratulujem, tak si ich cele zbodni za odmenu - xrum, xrum, xrum... 😀 ,
sakur ahoj, ni ci z toho nerob, ja ani tehotna nie som a brucho mam tiez 🙂

lilix
autor
7. aug 2009

cele nie, nieco si necham aj na potom. hlad zazehnany..
shakur ty a vorvan?! co blaznis? 😵 podla mna nejake to kilecko tebe len prospeje, bez urazky 😉 budes sexica mamina!
aj ja mam pupok, taku slaninku tam mam. 😀

sakura77
7. aug 2009

no,vies ,ked sa chcem narvat do rifli spred tehu a nie anie,tak vtedy si tak pripadam 😀 a to mam vsetko bedrove,co nemaju s bruchom nic spolocne,no ale co uz,hned som pribrala do zadku a stehien-a brucha samozrejme,no

no a aj hore,pre velku radost manzela 😅 😉