Priletí k nám bocian. Pridajte sa

lilix
5. aug 2009

Ahojte. 🙂)
Vytvaram tuto temicku, dufam, ze nam ju adminky nezavru, budeme mat novu temu, ktora bude pre vsetky zienky, ci uz snazilky, alebo tehulky, ci maminky.
Zelam tejto teme, aby bola plodnejsia ako jej predchodkyna.
A hlavne, aby uz nedochadzalo k nezmyselnym hadkam.
tak sup sup sem! shandy,kolienko,pralinka, betyna, martina05, jarulai, janulcek, radka, shakura, a ostatne nemenovane spolubojivnicky.

janula_nz
20. okt 2009

nie. o 4h rano meriam kym vstanem.

reivka
20. okt 2009

a čo o 6-tej?

janula_nz
20. okt 2009

len som sa pytala, ci to nevadi, ze meriam o 4h a nie o 6h. ci je v tom nejaky rozdiel v hodnotach

reivka
20. okt 2009

treba merať stále o tej istej hodine a skôr ako vstaneš, ked je to tak, tak je všetko ok

shandy
20. okt 2009

reiv, ale to nie v zlom, len tu teplotu ovplyvnuje strasne vela veci. vsetky by sme sa tesili janula keby si bola tehu, ale som za radsej si nedavat zbytocne nadeje a prijemne sa prekvapit ako naopak 😉
no tak to najprv budes musiet vypatrat ako dlhu mas tu LF a zatial nezostane nic ine ako cakat. ani negativny test neznamena, ze nie si tehu. janula a kvoli tomu zubu si mala aj zvysenu telesnu teplotu?
janula a rozdiel to je a riadny. musis merat vzdy v rovnaku hodinu kazdy den, rozdiel +- pol hodina maximum, potom uz tu teplotu ani zaznacovat nemusis, aby ti neskreslila grafik 🙂

janula_nz
20. okt 2009

ano stale o tej 4h meriam. plus minus nejake minutky. ved uvidim, dnes cakam ci pride. ale uz zostanem v tejto teme ak vam to nevadi 😉

reivka
20. okt 2009

nevadíííííí

shandy ved ja som to ani v zlom nepochopila, skôr som sa usmiala, že ako si tu vyvalila pohotovo tolko odborných otázok, ako profíčka, ja ťa tak beriem, že už dlhšie meriaš a viac tomu rozumieš 😵 😵

janula_nz
20. okt 2009

shandy ved nadeje nerobim. necham to tak. ja len, ze sa vas konecne opytam nato 😅 a dakujem.

reivka
20. okt 2009

ale ked janula mala niečo so zubom a bolelo to, tak tam mohol byť zápal, a shandy neovplyvnilo by aj to teplotu aj dolu?

shandy
20. okt 2009

😀 😀 😀
reiv, no mna to veru netesi, ze uz tu chodim ako encyklopedia, ale za tie mesiace sa na teba musi nieco nalepit, ci chces alebo nie 😀 😀 😀
tak to je dobre janula, ale mi ti drzime palce, aby to bolo tehu, tak ci tak 😅 😅 😅
no preto sa pytam, ze ci mala aj zvysenu teplotu, lebo ak hej, moze ale nemusi to ovplyvnit teplotu. mne napr. ovplyvnil teplotu aj zapal mocovych ciest a to som este ani netusila, ze ho mam...az potom v dalsom cykle sa pekne rozvinul...treba si to odsledovat, ze co ako na teba posobi..napr. ja musim merat hned ako sa zobudim a viem, ze ked som uz hore a len sa prehadzujem, aby som odmerala v danu hodinu, uz je to skreslene...chce to trosku odsledovat..

janula_nz
20. okt 2009

shandy a to si davas budik, ze sa vies zobudit stale v rovnaky cas? 😅

reivka
20. okt 2009

samozrejme ved aj ja na budík vstávam a meriam 🙂

janula_nz
20. okt 2009

reivka a ty sa snazis o tretie babo? nemas napisane, ze si snazilka 😔

reivka
20. okt 2009

prečo 😔 ano snažím sa alebo lepšie snažím sa snažiť sa ja som sa naštvala že sa mm málo snaží tak som si vymazala že snž z profilu, lebo reku ja nie som ani poriadna snažilka, ked sa nemám s kým snažiť 😀 😀

janula_nz
20. okt 2009

len som sa tak opytala, nic v zlom 🙂 ja to tam tiez nemam napisane , ked mi povedali, ze nemozem mat. no ale nadej zomiera posledna, tak dufam. a velmi chcem, ved kto by nechcel, ze? 😵

reivka
20. okt 2009

nooo že? 😵

reivka
20. okt 2009

kolko rokov alebo týždňov mala laura odkedy si jej mamina?

janula_nz
20. okt 2009

mam ju hned z porodnice 🙂 v tomto som mala stastie. hned vam ajpridam nejake fotky , je z nej velka paradnica, krasne dievcatko 😵 idem nakrmit deti a hned som tu. starame sa s maminou o deti z domova, tak tu mame teda stale rusno

reivka
20. okt 2009

fiiiiha, to chce odvahu nabrať si tolko detí a starat sa o ne, no ale to je velmi dobré že z pôrodnice 🙂 😵

janula_nz
20. okt 2009

pridala som fotky. a nachvilu sa odmlcim,idem krmit 🙂

reivka
20. okt 2009

aká zlatučká nemá sestričku? aj ja chcem 😵

janula_nz
20. okt 2009

sestru nema ale brata ano, a isiel na adopciu rok pred nou...ale o nom neviem nic veru kde je. 😒

reivka
20. okt 2009

chalanov mám aj ja 😀

reivka
20. okt 2009

a môžem sa spýtať? lebo ma trochu zaujíma čo za ženu takto rozdáva deti 😕

janula_nz
20. okt 2009

no co ti poviem. ja som sa s nou zoznamila nahodou pred 4r na zlatych pieskoch. uz cakala babo a dala som sa do reci s nou a povedala hned, ze ho dava na adopciu. a uz to islo. to by som si predsa nenechala ujst, nie? nechodila do poradne, nemala ani len teh. knizku. proste nic.ja som nevedela, ci bude ona alebo on, ci je zdrave to dieta, proste nic. len som ho chcela. a tak mam lauru 😵 to bol osud, proste mi toto dieta bolo sudene lebo inak si neviem predstavit, aka velka nahoda to bola, ze som v ten den bola na tom mieste

reivka
20. okt 2009

to bol zázrak aj šťastie

janula_nz
20. okt 2009

ano vymodlene a vytuzene dieta 😵 rozhodla som sa v tej sekunde, nevahala som ani minutku a som zato velmi vdacna

shandy
20. okt 2009

janula, na budik 😵
pocuj ta tvoja mala je krasna 😵 😵
je super, ze ked sa vam nepodarilo zatial mat vlastne, ze to osud takto zariadil, to je neuveritelne 😵 😵 😵
drzim palce nech ti robi len radost a nech sa vam podari aj vlastne 😅

janula_nz
20. okt 2009

shandy dakujem. nakukavam vo viacerych temach, tak potom nestiham registrovat, ked niekto odpise 😅 a inak, ja som slobodna, nie som vydata. ale priatela mam. v tom case som nemala, ked som moju lauru "porodila" 🙂

betyna8
20. okt 2009

janul, laura je krasne dievčatko a mala si teda šťatie,že sa ti podarilo vybaviť adopciu ,hoci si bola bez partnera a jej biologicka mama nechodila ani k lekarom 😉