Priletí k nám bocian. Pridajte sa

lilix
5. aug 2009

Ahojte. 🙂)
Vytvaram tuto temicku, dufam, ze nam ju adminky nezavru, budeme mat novu temu, ktora bude pre vsetky zienky, ci uz snazilky, alebo tehulky, ci maminky.
Zelam tejto teme, aby bola plodnejsia ako jej predchodkyna.
A hlavne, aby uz nedochadzalo k nezmyselnym hadkam.
tak sup sup sem! shandy,kolienko,pralinka, betyna, martina05, jarulai, janulcek, radka, shakura, a ostatne nemenovane spolubojivnicky.

janula_nz
4. nov 2009

janulcek aj ja poprosim toho bociana, ku mne este nezavital 😵

lilix
autor
4. nov 2009

janulcek bola som. ale este z jari. okolo aprila maja som tam chodila ako na klavir. stale nejake odbery, vytery. potom som sa liecila na ureaplazmu. mam zvyseny prolaktin.
potom som si dala pauzu, lebo som nechcela rodit na alebo pred statnicami. a chcela som si aj od toho kolotoca oddychnut.
ktohovie ci to je alebo nie je v psychike. mozno v podvedomi to je aj psychikou.strachom z porodu. z toho, ci sa budem vediet o to dieta postarat. ci budem dobra mama.
to by musel posudit odbornik.
mozno sa iba malo snazime. moj nemal dobry spg. mozno to bude tym.
ale co ma byt sa stane. aj zazraky sa deju. na nan cakam. 😀

janula_nz
4. nov 2009

co je ureaplazma? 😅

lilix a preco by si nebola dobra mama, ha? my zeny to mame dane do vienka, ze sa vieme postarat o ratolesti 🙂 a nemyslim teraz tie druhe, co nechcu deti

lilix
autor
4. nov 2009

ureaplazma je najeky "bacil" v posve. nelieceny dlhodobo moze sposobit problemy. ani si nepamatam ake. radsej to nechcem vediet. ma to asi kazdy druhy clovek. vela ludi ani o tom nevie, nemusi mat ziadne priznaky, tazkosti. nic. ved len v jednej teme sme boli 3 baby co im to potvrdili. a ostatni, co si myslia, ze to nemaju, to mat mozu, lebo toto nie je bezne vysetrenie, pri preventivke sa nerobi. lebo je to vraj drahe vysetrenie.
ale mas nan pravo, ked chces daj sa vysetrit. ja som nic neplatila. iba za lieky som doplacala.

a preco by som nebola dobra mama? neviem, lebo este o babatkach nic neviem. ale kamoska mi hovorila, ze toho sa boji vela zien, a ze je to dane pudovo, ze to budem automaticky vediet co s nim robit. 😵

nellie_
4. nov 2009

ahojte... 😉 🙂 🙂
lilix neboj nic, urcite budes dobra mamina... 😵 😵

a mas dobre motto v pase... 😉 ani ja to uz nechcem... 😅

lilix
autor
4. nov 2009

sevasky nellie. mam iba dve moznosti, ako prestat byt snazilkou, prestat sa snazit, alebo otehotniet 😀
inak ta urea sa da vraj chytit aj v bazene. ale existuje vseliakej "pliagy" na svete, co?
este ta prasacia chripka nech sem nabehne, a sme vybaveni.
ste poculi, ze nostradamus predpovedal velku pohromu v roku 2012? ze bude nejaky vesmirny stred, ci co. ze nasa galaxia sa dostane do stredu a bude vela vela nestastia. smrt a utrpenie. daco take ako kedysi bola potopa sveta atd.. ☹

lilix
autor
4. nov 2009

Tí, ktorí sa cítia pripravení na veľkú zodpovednosť a obeť mať deti, môžu vzývať anjela Lailaha, aby im pomohol počať. Lailah je anjelom počatia a má ženskú energiu. Jeho meno je pravdepodobne synonymom pre Lelahiaha, jedného so sedemdesiatich dvoch anjelov kabalistickej náuky, nesúcich list šamhamforu, mystyckého mena Boha. Ideálny čas na počatie pri vzývaní Lailaha je noc, najlepšie v piatok počas novu. Pochopiteľne, dôležitým faktorom je aj ovulačný cyklus.

Zapáľte tri sviečky, červenú, bielu a medzi nimi zelenú, označujúcu dieťa, ktoré sa narodí zo spojenia ženy a muža. Vhodnou vôňou je santalové drevo. Modlitba vzývania môže byť takto:

V mene Všemohúceho, ktorý zrodil všetko,

vzývam ťa veľký anjel Lailah, ako najela počatia,

zošli mi/nám dar v podobbe dieťaťa, ktoré budem(e) milovať, strarať sa oň

a dáme mu všetky možnosti, aby rozvíjalo svoje práve ja.

Ďakujem ti a ctím si ťa za vypočutie tejto midlitby,

v mene Všemohúceho.

lilix
autor
4. nov 2009

za chvilu sa ide domooof

janulcek
4. nov 2009

Ked som zbadala toho bociana,tak som sa potešila..mám rada tie zvierata..a hned v tom mometne som vyslovila zaleť k tym,čo Ta čakaju,teda ku snažilkam..
Lilix,riešila by som to viac...ked ma aj manžel problem s spg..moj ho mal vynikajúci no a samozrejme po jeho kontrole sme hned aj ostali tehull.tentokrat to vyšlo na druhy krat...čiže my sme nesnž..len čakali po prvom neúspešnom tehotenstve..moj novy ošetrujuci lekár poslal presitotu manžela na spg a mňa vyšetril...obaja ok.povedal že ak sa to v lete nepodari/že leto je dlhe/,tak že ma bude riešiť..o mes. som prišla k nemu už ako tehotna..velmi sa tešil.
teraz sa už len modlikam aby bolo mimi zdravučke..

lilix
autor
4. nov 2009

janul on berie vitaminy na spermije. tak mu poradili. mali sme ist na kontrolu, ale mali sme toho dost, s domom, v skole, chory sme boli, a este trocha aj sme..
nevieme sa jednoducho tam dokopat, hoci to mame pesi od prace 5min. treba sa objednat, atd. teraz je v praci sam a zauca noveho. ja viem, suto take vyhovorky.. musim ho tam poslat, ale to ci tam pojde alebo nie mu kvalitu spermii neovplyvni. mozno je chyba vo mne. mozno malo sexujeme.

janulcek
4. nov 2009

málo sexu...no neviem..ja som ho mala len cez vikendy..Niekedy raz niekedy tri krat a niekedy vobec..Myslim že odtoho to nezáleži...treba prisť veci nakoreň a pomocť prírode ked to nejde prirodzene..
Inak som sa rozčúlila,pozerala som TV noviny na STV...Dávali v skratke o umelych oplodneniach..tak že cirkev je proti tomu...Dali rozhovor s farárom,tak vieš čo povedal že sú proti tomu,lebo že potom zanika počatie prirodzenou cestou..Stráááášne mudry,nerozumie tomu a drista.Takých mám najradšej.. 😠

monkri
4. nov 2009

lilix cez deň som tu len výnimočne aj ked som doma nemám moc času byť na pc pustila som sa do prerábania bytu že ked príde manžel na sk bude to nové a pekné 😀 😀 😀
a čo sa týka práce hladám skoro čokoľvek 🙂

janula_nz
4. nov 2009

tak a som tu.

monkri a co konkretne prerabas? ja budem tiez vsetko od A po Z ale az na jar 😀 na strechu som akurat dnes dala vizualizaciu mojho domceka po prerabke 😵

tiez mam rada tie reci typu ze su proti umelemu oplodneniu. tak potom chcu asi, aby vymrela populacia, kedze kazdemu 3 paru sa nedari prirodzene otehu 🙄

monkri
4. nov 2009

janula-nz prerábam kuchynské jadro na byte menila som linku a ešte elektriku najme zásuvky som si dala narobiť inde a celý byt maľujú a novú obývačku som kúpila celú aj sedačkou ale ešte to nemám doma až to bude hotové tak mi to prinešú zatial to mám u naších položené tak že roboti ako na kostole zajtrá mi ešte neon namontujú na kuchynskú linku a pomaličky to bude 🙂

ja tiež nechápem čo majú proti umelemu oplodneniu,
tiež nad tým uvažujeme nad umelým oplodneným lenže nie tu na sk 🙂

lilix
autor
4. nov 2009

tak som tu aj ja..
monkri a nebojis sa, ze sa to mangelovi nebude pacit? my vyberame spolu, ma vie dobre nasrat, ked co i len pasik bezomna namaluje, som vedla v miestnosti, a neopyta sa, ci by sa mi to tak pacilo. jednoducho to urobi.

presne tak, ale neskor to aj pani farari pochopia, im to trosku dlhsie trva, asi im niekto stoji na reverende 😀

raz budu mat aj oni v rodine clena, co bude musiet ist na umele. oni musia take vypravat, maju to nakazane, naucene.

a pritom chcu aby ludia mali deti, lebo sa rodi malo slovakov, vraj vyhynieme! este pred oltarom to musis odprisahat,ze prijmes dieta ako dar bozi, ale ako mas teda splnit tu prisahu, ked to stratka nejde?
podla mna im to ani netreba hovorit. pan boh to do 10 bozich prikazani nedal. a co farari vymyslia, to nie je od boha. ved cirkev, cize aj farari vymyslaju tie pravidla. aj celibat, atd.

mirka007
4. nov 2009

Ahojte vsetky snazilky I maminky 🙂
K nam tiez prileti bocian 🙂 zistili sme to az dnes , 3 pozitivne testiky 🙂
Po 5 mesiacoch snazilkovania ... Sme velmi stastni zajtra ideme k lekarovi tak dufame ze vsetko bude v poriadku 🙂

monkri
4. nov 2009

mirka007 gratulujem 🙂

lilix no len skúsi namietať nemá šancu 🙂 povedal že to necháva všetko namna ja som mu len to povedala že on nech zarobí tie peniaze že ja nemám problém to míňať 😀 😀 😀
no dá to zabrať ale konečne to bude naše a také aké to chcem mať ja ale snažím sa ušetriť a celkom sa mi darí 🙂

lilix
autor
5. nov 2009

mirka, super gratulacia
ahojte kamosky. ako sa dnes mame?

betyna8
5. nov 2009

ahojte babulky,
ja som mala včera dovču,lebo som mala od utorka návštevu,prišla kámoška z Malaciek,čo sme spolu makali v Tyrolach,tak ma potešila 🙂 Dnes som v právi posledný deň, zajtra dovča a od soboty materská 🙂 doma nemám poriadný net,iba mm ma mobilny, nejak to vyyriešime ale zatiaľ budem písať menej a skor po večeroch.
mirka gratulujem a ostatným snažilkam posielam TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

lilix
autor
5. nov 2009

bety ty mas ake kvaasne malinke to busko. aspon sa ti strie neporobia.

betyna8
5. nov 2009

dik lilix 😉 , no zatiaľ sa mi strie nerobia a to sa mažem takým lacným tehu olejom z DM-ka,ale od začiatku tehu a tak raz za dva dni,zatiaľ našťastie nepraskám.Niektoré tehule kupuju aj tie drahe oleje a nepomôže. A až také malinké zas nieje,to skresluje fotka,ale je pravda,že keď som v bunde,každý hovorí, že ani nevidno,že som tehula 🙂 tak som velmo zvedava,aký veľký bude ten náš chlapček 🙂

janula_nz
5. nov 2009

hlasim sa medzi vas 😅

mirka aj ja gratulujeeeeeeeeeeeeeem a dufam, ze bocian prileti coskoro aj k nam 😵

shandy
5. nov 2009

dobre ranicko,
mirka gratulujem 🙂 🙂
bety, no caveeeees, ze materska odpadnem. ved len nedavno sme este spolu grafy robili 😀 😀 😀
no aky bude vas chlapcek? isto super, ked bude ako ty 😉
lilix ako?

lilix
autor
5. nov 2009

janulaaa ty kokos skoro mi oci vypadli, ty si aka sexi zenska. woow.
ako? bez mrchy zatial, ale ona pride, neboj. bradavky uz vobec nebolia. zajtra, pozajtra pride svinucha.

lilix
autor
5. nov 2009

reivka sa kam podela? dufam, ze sa nehneva..
obedujem tak mam cas

janula_nz
5. nov 2009

tak uz sme sa naobedovali, deti su v posteliach. mozem ako vzdy vegetit do pol 3 😀

lilix
autor
5. nov 2009

tak obed je uz zosrotovany. a mozme sa prehupnut do druhej polovice prac. doby. 😅
janula mozes sa hrat s ich hrackami 😀
a chcu vam spavat? ja som ako decko nechcela.

janula_nz
5. nov 2009

tieto domovacke deti su v tomto velmi zlate. maju rezim a ten treba dodrziavat. normalne sa sami pytaju spat . o pol 12 dostanu obed, do tej 12h uz spia. dame ich do postielok , zavreme dvere a dobru noc 🙂 ja som lauru mala odmalicka tiez takto vytrenovanu, teraz ako je starsia, uz nechce velmi spavat na obed doma. ale v skolke spava

lilix
autor
5. nov 2009

a kolkorocne deti su to? ako si sa k tej praci dostala?

janula_nz
5. nov 2009

treba nato spravit len psychologicku pripravu a mat maturitu. nic viac. a potom si dat ziadosti do domov a kde ta prijmu, tak tam ti daju domov deti 🙂 je to jednoduche. a odporucila mi to psychologicka, u ktorej som robila zas pripravu kvoli laure. tak som si to spravila hned s tym, ze v buducnosti to budem robit a zacala som hned vtedy robit 🙂 deti su od 0 do 3r