Priletí k nám bocian. Pridajte sa

lilix
5. aug 2009

Ahojte. 🙂)
Vytvaram tuto temicku, dufam, ze nam ju adminky nezavru, budeme mat novu temu, ktora bude pre vsetky zienky, ci uz snazilky, alebo tehulky, ci maminky.
Zelam tejto teme, aby bola plodnejsia ako jej predchodkyna.
A hlavne, aby uz nedochadzalo k nezmyselnym hadkam.
tak sup sup sem! shandy,kolienko,pralinka, betyna, martina05, jarulai, janulcek, radka, shakura, a ostatne nemenovane spolubojivnicky.

janula_nz
2. feb 2010

shandy a co vam zistili v tej prahe?

lilix ja sa nevyznam stale v grafoch, tak ti asi neporadim, co vidim. ale ms nevidim, nechcem vidiet ani u mna 😅

jankako
2. feb 2010

Jéjo,tak kolienko nakoniec cisársky???ale nemala mať nie?
Reivi tak predsa sú pravdive tie fotečky...gratulujem..
Aj kolienku gratulujem!!!Lilix tebe mešká MS?
Ja som mala dnes poradnu,všetko ok.Bral mi zase kontrolny ster..Vravi že mám mykozu,dal mi zase nejake vklady,ale mne sa to nezda,ja si to nedam a počkam si pekne na vysledky...Nebudem zbytočne doseba pchať kadečo...
Bruško ma ťaha ako besne...neviem prečo..najlepšie mi je ked ležim..Nočny spánok,bieda..V noci 4 krat na wc,hhrúza.Nemožem si nájsť polohu.Obložena som vankušmi,spim ešte na jednom paplone..Už ani neverim že budem doporodu dobre spať.. ☹

janula_nz
2. feb 2010

janka a uz mate vybrate meno pre malicku? 🙂

aj my gratulujeme kolienku a nech su obaja zdravucki 😵

lilix kde sa flakas?

shandy
2. feb 2010

liliix mne s zda byt tento tvoj graf iny, taky skackavy, co je dobre...ale asi tu budeme zbytocne vestit, treba pockat... 🙂
janula, no uplne zly SPG - vyrazne znizena plodnost muza a imunologicky problem u draheho, takze nam odporucili IVF - ICSI...

lilix
autor
2. feb 2010

Tu som. jankako este mi nemeska mrcha. to bude az v sobotu. sa ma dnes vsetci pytali, ci nie som tehotna. co im hrabe? v robote.. a moj mi potom ked som mu to hovorila hovori, mala si povedat, ze v sobotu sa uvidi 😀
no nic idem ja pisat este tu bc.

jarulai
2. feb 2010

ahojte babulky 🙂
jeeeeeeej, tak tu mame dalsie babenko - gratulujeeeeeeeeeemmmmmmmmmmmmmm kolienko, hlavne nech ste obaja zdravi a vela radosti z Filipka 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

a co tu mame nove este?
ja sa tu zastavim len obcas, ved viete preco 😉
tak sa majte zase na nejaky cas krasne, zas sa niekedy zastavim /zeby zajtra vecer 😀 /
pa-pa

lilix
autor
2. feb 2010

jaru jasne zajtra vecer 😉

jarulai
2. feb 2010

a budestu aspon ty azuritko 😀

lilix
autor
2. feb 2010

to ti neslubujem. teraz idem tiez prec. hladna soooom.

jarulai
2. feb 2010

tak utekaj aby si tu kvoli mne neumrela hladom 😀
bruuuuuu nocku a sladke snicky 😉

monkri
2. feb 2010

kolienko gratulujem aj ja 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

lilix
autor
3. feb 2010

ahojte. baby ja klesam. mrcha zajtra-pozajtra dojde. fnuk ☹
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/nu...

betyna8
3. feb 2010

lilix ,este vzdy to moze stupnut,ako sa citis????

reivka
3. feb 2010

ahojte, lilix a neskúšala si do ovulácie každý druhý deň snaženie? to niektorým babám zaberá

lilix
autor
3. feb 2010

citim sa na mrchu.
reivka nie neskusala.. mna uz to snazenie popravde ani nebavi. 😝

reivka
3. feb 2010

to chápem, tiež som to tak cítila a mala som chuť vykašlať sa na to

janula_nz
3. feb 2010

dobre ranko a dobru chut, ktore ranajkujete alebo kavickujete 🙂 ja samozrejme ranajkujem. bez toho by som ani den nezacala. a to nehovorim, ze v noci mam prve ranajky uz, co som hladna ako vlk 😅

reivka
3. feb 2010

tak ty ale máš spotrebu janula 😀

lilix
autor
3. feb 2010

janula 4tt? pekneee
ja tak isto ranajky musia byt, umrela by som. neznasam, ked musim ist na krv a nemozem rano jest.

bibi24
3. feb 2010

Rei, kedy si das k meno aj tt? 😵

janula_nz
3. feb 2010

ani som si nevsimla, ze mi od dnes uz svieti 4tt. no ved o tyzden tam uz nebude ☹ od kedy si v robote? ved ja len vstavam a ty uz pises na kona 😀 ty mas krasny 5tt. len aby nam to vydrzalo uz konecne aj dokonca a nemuseli mazat.

reivka
3. feb 2010

ahoj bibi, no ja sa bojím

janula_nz
3. feb 2010

reivka a mas aj nejake priznaky, ci ani nie?

ja som taka nafuknuta. paaaaaani, to je hrozne 😝

reivka
3. feb 2010

janula, no ani nie, iba cítim brucho, ked sa zohnem alebo tak ked sedím, že ho mám stlačené tak hned zacítim. Až sa čudujem, že nič iné mi nie je.

lilix
autor
3. feb 2010

reiv ako citis to brucho? a co krcok? skontroluj ho koli nam.
ja sa dnes tesim na obed, mam cernohor.
janula mas pekny termin 20.10.2010 😅 😀

janula_nz
3. feb 2010

a kolky si tt? kedy ides k dokymu? 🙂

janula_nz
3. feb 2010

inak brucho citim aj ja. raz ma boli vlavo a raz vpravo. lilix ako sa kontroluje ten krcok? a co tym vlastne zistim?

shandy
3. feb 2010

ahjote bambulky 🙂 🙂
lilix ale ved este stale si neklesla pod ciaru, tak nezufaj, zajtra to moze zas vyskocit 😉 , bojuj!!! 🙂
inak ja uz tiez klesam, tak tiez sa hnusoba blizi, no co uz...klasika 😠

reivka
3. feb 2010

😀 to mám utekať na záchod kontrolovať krčok? ale minulý týždeň ked som ešte čakala mrchu tak som si ho stále kontrolovala, lebo podla toho som vedela kedy dostanem, no a stále bol zatvorený
a to brucho no ked sa skrčím že si čupnem napr. tak mám pocit akoby som bola strašne tlstá až ma gate tlačia do brucha no a ma potom tak bolí akoby

reivka
3. feb 2010

a včera som si ešte kúpila jeden test, lebo som nechcela tomu veriť, tak pre istotu, lebo mi nebýva zle 😅