Priletí k nám bocian. Pridajte sa

lilix
5. aug 2009

Ahojte. 🙂)
Vytvaram tuto temicku, dufam, ze nam ju adminky nezavru, budeme mat novu temu, ktora bude pre vsetky zienky, ci uz snazilky, alebo tehulky, ci maminky.
Zelam tejto teme, aby bola plodnejsia ako jej predchodkyna.
A hlavne, aby uz nedochadzalo k nezmyselnym hadkam.
tak sup sup sem! shandy,kolienko,pralinka, betyna, martina05, jarulai, janulcek, radka, shakura, a ostatne nemenovane spolubojivnicky.

shandy
15. feb 2010

ahojte micky 🙂 🙂
my sme boli cez vikend lyzovat mam svalovicu az na mihalniciach 😀
a co tu vsetky choriete? no toto, tak nech ste rychlo fit 🙂
auuuu kolienko, ta bradavka, az ma to zabolelo...
pekny den babulky 🙂

lilix
autor
15. feb 2010

ahoj shandik

betyna8
15. feb 2010

kolienko,mna jazva ako taká bolela len pár dni,keď som sa blbo natiahla,alebo tak,teraz ju necítim vôbec.Aby trocha zmakol ten rez,tak si to ohrievam biolampou a je to asi účinné.

jarulai
15. feb 2010

ahojte babulky 🙂
vy ako poskromne dnes. no aspon nemusim moc citat 😉

kolienko, auuuuu, aj mna normalne zabolela ta bradavka. to si ani necitila? maly musi byt riadny hlados 😉

betyna8
15. feb 2010

jarul ahoj, no pise sa pomenej,ako volakedy.......
kolienko aj ty si nahod dajake fotecky maleho,nech sa pokochame 😉 Mne troska praskla bradavka este v porodnici,ale rychlo to bolo zahojene.

jarulai
15. feb 2010

ahoj bety 🙂
ked uz stale pisacky nemaju tolko casu ako kedysi, ze 😉
ako sa mate?
veru, kolienko, aj ja by som sa rada pokochala fotkami malinkeho 😵

martina05
16. feb 2010

Ahojte, ako sa máte, čo je tu nové???
Prečítala som si pár príspevkov dozadu a dosť ma naľakali...som zvedavá, čo všetko nás čaká ...
V piatok som bola u lekára, malá je vraj kus bábätka ..podľa lekára má už cca 2800g a je vraj asi o 2-3tt väčšia, tak som zvedavá ...
Trošku sa mi začal skracovať krčok maternice, ale je uzatvorený, mám sa šetriť a oddychovať ....
Od budúceho týždňa už idem na MD, tak sa teším, že budem mať viac času..už mám toľko plánov, čo budem robiť ...Veci už máme nakúpené skoro všetky, ešte čakám na baldachýn a tie ostatné veci do postieľky čo som objednala z netu a potom budeme musieť prestavať celý náš jednoizbáčik a spraviť miesto Vande ... 🙂 🙂 Sťahovať sa budeme asi až v lete, tak to budeme musieť nejako vydržať ...

kolienko
16. feb 2010

ahojte...
mati bud aj rada, ze sa ti skracuje krčok. pokým sa este neotvára tak je to ok. ja som kvôli tomu, ze som ho mala ako kamen mala cisársky...nechcel povolit krčisko jeden 😉
inak babeny včera som dohodila par fotiek....mala som strasne pomalý net...tak sú tam len dve alebo tri v mojom albume tak kuk na môjho fešáka 😵

betyna8
16. feb 2010

jarul,mame sa celkom fajn a ide mi to tak,že ani kolkokrat neviem aký je den a datum 😀
koleinko,malý je zlatučký a máte taký istý dudlik ako my 🙂
matka,šetri sa.A termin mas dobre vyrátaný,ked je babulka taká velká?Inak ta velkost podla sona je len orientacna, v nasom pripade sa sice sekli len o 20gr.,ale poznam pripady,ked je to aj 1/2 kg rozdiel

miroslava89
16. feb 2010

u nas sa s rozdielom vahy podla sona sekli o 200gramov..stale hovorili ze mala ma okolo300g a nakoniec mala 520g 😔

shandy
16. feb 2010

ahojte dievcence 🙂
jeeeeeej kolienko maly je krasny, aky smejo 😀 😀
martinka, ty uz mas veru za par 😉, tak mala je teda dost uz velka 😀 a este asi co to porastie. papas aj nejake vitaminy este?
mirka, to hej, oni to niekedy tazko vedia predpokladat. no v takychto pripadoch je asi lepsie cim viac vazi...

lilix
autor
16. feb 2010

ahojte. nemam co pisat, tak iba pozdravim.

janula_nz
16. feb 2010

ahojte. co je to s nasou temou, ledva som ju nasla na tretej strane 😨

mirka je mi moc luto, co sa stalo. uprimnu sustrast a vela vela sil 😢 to nie je fer, ked sa taketo veci deju ☹

lilix gratulujem ku skuske, kolko ich mas tento semester? ako pokracujes bakalarku? moj drahy este ani len nezacal lebo nahana knihy a ani jednu este nezohnal 😠 chudak, uz mu to ide na nervy

lilix
autor
17. feb 2010

dobre rano.
janula nemam vela iba dve a prax. a odovzdat bc. pracu. no to mu nezavidim, ze nezohnal ani jednu, teraz uz su vsetky vychytane.. ja som tiez zohnala iba par, musela som improvizovat z inych bakalarok. co uz, ked tie slovenske kniznice su biedne. mne dokonca v jednej povedali, ze si mam tu knihu kupit a oni mi ju preplatia. ale uz kaslem na to, uz pracu mam, este upravy podokoncovat..
apropooo dnes mam skusku. tak zase na mna myslite, lebo tato je tazka,striehne na tahaky, ale zase sa vraj da pisat aj od veci otazky, hlavne pisat daco.. a vsetkych necha prejst. 😅

lilix
autor
17. feb 2010

a co tu dnes nikto nerobil kuk? 😕

jankako
17. feb 2010

čiavte..som v nemocke..skracuje sa mi krčok..mala tlači hlavinou naň..krásne rastieme,už máme približne 2400g..a vaneska je o týž.väčšia.dotoho 30tt bola vždy o týž.menšia.bud v piatok dom,alebo si tu odležíme 2 týž.uvidime zajtra na vizite čo povie pán primár..
no a ja nemam nič nakupene,nachystane,takže fajn..
kolienko maly je božsky.. 🙂

betyna8
17. feb 2010

janulka,ta nemocka Ti nedá pokoj 😒 ,ale hlavne nech to máte šťastlivo za sebou,aj keď ešte nejaké tie tt máte čas
lilix,ako skúška?

jarulai
17. feb 2010

ahojte babulky 🙂
janulka, drz sa moja. neboj, uz ti moc tt nechyba. vsetko dobre dopadne. uz sa tesiiiiiiiiiiiiiiiiiimmmmmmmmmmmm na Vanesku 😵 😵 😵 😵 😵
lilix, ako si dopadla? urcite dobre 😉

lilix
autor
17. feb 2010

ahojte. dostala som C. ja som si ho privolala. isla som tam s tym, ze chcem C :D
idem kuk bathory

lilix
autor
18. feb 2010

😝 😠 😝

shandy
18. feb 2010

ahojcek 🙂
co moja? 😉 😀 😀 😝
a gratulujem k Ceeeeeeeecku 😉

lilix
autor
18. feb 2010

ahoj. no to ze sem nikto ani nepachne 😀
dakujem. konecne po dlhej dobe opat pocujem, som aj zabudla ake to je. odlahlo mi v usiach

shandy
18. feb 2010

tak ja chodim do viacerych tem, ale tu to nejako spi. tak ked chces pridaj sa k nam, co mame priatelov v zahranici, je tam aj jarulka aj nellie 😉
aj ine baby sa tam kludne mozu pridat..je tu uz dako pusto totiz 😉

jankako
18. feb 2010

zajtra dom,jupííííííííííííí.ale ležkať pekne 2 týž...no hlavne že nemam nič nakupene pripravene...

jarulai
18. feb 2010

ahojte babulky 🙂
teda ozaj je tu pusto. kde su tie casy, ked som vecer musela citat 3 strany 😀

janulka, super, ze ides zajtra domkov. moja, len lezkaj, malinka to potrebuje. tak snad mas aspon tie zakladne veci uz pokupene, nie?

lilix, gratulujem k ceeeecku 🙂

lilix
autor
18. feb 2010

dakovala. v pondelok mam poslednu, som myslela ze v stredu, ale nie. tak sa mi nechce ucit. pomooc. vlastne sa mi nic nechce. moj drahy milovany vari kolozvarsku kapustu. ja som to v zivote nejedla. bude toho za kotol. najlepsie bude, ked mu poviem, ze mi to vobec nechuti. 😝
janka napis zoznam a posli muza nech nakupi. ty oddychuj. 😉

jarulai
18. feb 2010

ahoj lilix 🙂
neboj, to zvladnes. a budes mat uz pokoj 😉 to poznam, ked sa ti nechce ucit. vsetko mozne by som robila, len aby som sa nemusela ucit 😀 😀 😀
kolozvraska kapusta neni zla - to mozem aj ja dokonca, co inak kylsu kapustu do huby nedam ani keby co. len v tejto forme asi 😀

zuzka222
18. feb 2010

kedy pride ten bocian aj ku mne?? 😢

jarulai
18. feb 2010

ahoj zuzi. ved ani ku nam este neprisiel ☹
ale uz snad pride 😵

zuzka222
18. feb 2010

jarulai ☹ aj papas nejake vitaminy???nejaky cajik GRAVOZON vraj pomaha