Priletí k nám bocian. Pridajte sa

lilix
5. aug 2009

Ahojte. 🙂)
Vytvaram tuto temicku, dufam, ze nam ju adminky nezavru, budeme mat novu temu, ktora bude pre vsetky zienky, ci uz snazilky, alebo tehulky, ci maminky.
Zelam tejto teme, aby bola plodnejsia ako jej predchodkyna.
A hlavne, aby uz nedochadzalo k nezmyselnym hadkam.
tak sup sup sem! shandy,kolienko,pralinka, betyna, martina05, jarulai, janulcek, radka, shakura, a ostatne nemenovane spolubojivnicky.

irsina83
5. nov 2009

snazilkant,

hej som prvykrat, citim sa ok,len som strasne unavena a spava...niektore veci nemozem jest lebo na z nich napina ale inak ok. vies mam trochu obavy ako to dopadne lebo mam srdieckovu maternicu a este aj PCO ale robim maximum aby bolo mimi ok 🙂

lilix
autor
5. nov 2009

snazilka ako sa mam? ziadna slava. citim mrchu, zajtra pozajtra pride

janula_nz
5. nov 2009

ked je tu rec o aloe vera... tak ja sama s tym robim ale od nemeckej firmy. nie tu, ktoru spominate 😉

monkri
5. nov 2009

lilix tak rýchlo zavri dvere a mrchu nepusti dnu len toho bociana 🙂

reivka
5. nov 2009

no ahojte, ja som dnes bola doma, ale lilix ty si zlatá že si si tu na mňa spomenula 😵 no tak ved ja nemám ani čo nové napísať, moja maternica teraz roní krvavé slzy lebo je sklamaná že sa vajko neoplodnilo zase 😀
ííííííííííí lilix, ved ty si mala dnes dostať mrchu a nedostala siiii 😉 ale no toto 😀

snazilkant
6. nov 2009

Dobre ranko dievčatá ,
tak ja uz buntošim, lilix no dufam ze mrcha neprisla a ze nam napises radostnu spravu , drzim palceky 🙂

ja idem ochvilu cvicit rollo s kamoskou a potom sa tu ukazem , zatial papa dievcata

shandy
6. nov 2009

dobre ranko,
lilix a kdeze si? hmmm? zeby tehula? 😀
reiv neboj, dalsi uz bude uspesny snad a tvoja maternica bude ronit slzy stastia 😉

reivka
6. nov 2009

😀 už nech nič neroní, mm sa nevie dočkať kedy oslávime moje meniny 😀 😉

reivka
6. nov 2009

baby, dnes som si mrkla dennú tlač a tam že týrané 1-ročné dieťa a 2-ročné 😔 😢 no des, to bolo čo za vymetencov 😠

lilix
autor
6. nov 2009

ahojte
ale dostala, jak som vam dopisala tu spravu vecera vecer ze ej nejako mam mazlavo dole, som sa trocha na deke ponatahovala a mrcha prisla, ale aj migrena, zrazu mi bolo totalne na skapanie. zimnica, na grcanie. no klasika migrena, plus mrchove bolesti. som nevedela co od radosti. nastastie som zaspala. a teraz som doma. zobrala som si dovolenku. ale nie je mi az tak zle uz, tak vysavam, upratujem, a pisem bc. pracu. ale len tak, aby sa nepovedalo.
reiv tebe kedy dosla? zeby sme narovnako?

janula_nz
6. nov 2009

dobre ranko 🙂

tak sa tu mrchuje ostosest. tak snad najblizsie to vyjde 😔 teraz som asi na rade ja, uvidime o 10dni ci pride alebo nie

shandy
6. nov 2009

lilix tak aj ty? ch jooo 😔 🙄

reivka
6. nov 2009

lilix my sa taháme tak za sebou, ja som dostala v utorok 😉

lilix
autor
6. nov 2009

baby sedim tu, pozeram pribalovy letak na lieky co som dostala duphaston, a medocriptine, a pochytila ma totalna beznadej, revem ako sprosta, pretoze som neplodna a nedokazem s tym nic robit.
ale bez liekov sa mi to nepodari. tak co mam robit??
pride mi totalne zbytocne brat nejaky duphaston, a o tom medokriptine ani nehovoriac, ked vidim tie neziaduce ucinnky ze mozgova mrtvica, moze dokonca sposobit smrt! kurw a naco som to kupovala a vyhadzovala za to vyse 300 korun. boze som taka nestastna. nevladzem bojovat.
toto nie je dobra kombinacia, ja a neplodnost, lebo ja som ten tip, co nedokaze proti tomu bojovat, vobec nie som silna, odvazna ist na umele ani nic take nechce podstupit. som totalne zbabela.
slzy mi tu padaju ako hrachy. snad to prejde.

😢
😢
😢
😢
😢
😢

reivka
6. nov 2009

liliiiix neplač, nesmúť moja 😔 ☹ nie si neplodná, to nikto nepovedal

reivka
6. nov 2009

a ten duphaston si niektoré baby chvália, a dávajú si ho aj úplne zdravé, lebo vraj to lepšie dopomôže k otehotneniu, tak skús 😒

reivka
6. nov 2009

aj profil si si dala zlý, daj si tam niečo povzbudzujúcejšie, a urob si niečo pre radosť a obleč sa do veselých farieb a hlavne už neplač, posielam ti tiché objatie

lilix
autor
6. nov 2009

po prvy krat v zivote od nasho snazenia citim totalne beznadej. bezmocnost, smutok, depku.
doteraz mi to tak neprichadzalo, ale uz je to moc dlho. clovek vladze svoj kriz niest iba po urcitu hranicu.
😔
dik reivka aspon ten duphaston zacnem brat. ale neverim mu.

reivka
6. nov 2009

pokým dokončíš školu tak budeš mať bábetko, ono len myslelo že teraz popri škole a práci by si toho mala vela 😎

reivka
6. nov 2009

raz mi jeden známy povedal, že ked niečo velmi, velmi, velmi budeš chcieť tak sa ti to splní

reivka
6. nov 2009

shandy a ty prečo nedávaš aj sem graf? haaa? a aký dlhý mávaš cyklus, ved ty si možno tiež tehu, no len sa nám pekne priznaj a ozvi sa

lilix
autor
6. nov 2009

ja viem, revim tiez som o tom pocula, a som aj toho prikladom, som mala mat 4 na vyvecku na zakladke z chemie, na vlastne oci som ju videla v klasaku zapisanu, teda zakruzkovanu ako vyslednu. a potom som mala na vysvecku nakoniec 3. tak strasne prestrasne som si zelala, a modlila sa, aby mola 3. v zivote som nemala styrku na vysvecku. a nakoniec tam bola 3ka. ma ucka schmatla za ruku, ze ona nemala to srdce mi dat 4. ale musim zabrat a viac sa ucit. ja som tej chemii nerozumela. ona to proste nevedela vysvetlit.
potom som este aj prijimacky robila z chemia. tak ma zhodila pred tabulou, ze kam sa hrabem na taku skolu, kde je chemia, ze co tam budem robit. puca jedna.
a ku podivu, sme mali chemiu ale upne od zaciatku, a tejto ucke som uz rozumela, naucila ma to genialne, a ja som bola v sutazi druha najlepsia v triede z chemie.
ciste jednotky som potom mala.
pche, keby som jej to tak mohla vtedy ukazat a splechnut do xichtu, ze nebola chyba vo mne ale v nej..

a este som si velmi zelala chlapa, ktory bude mat modre oci, atd... a vstko co som si vysnivala sa mi splnilo.
takze plati to. 😅

lilix
autor
6. nov 2009

ale aj tak sa dnes potrebujem vyrevat..

reivka
6. nov 2009

super, aj mne sa to takto plní, a dúfam že sa mi aj do budúcna splní počom velmi túžim 😉 aj tebe 😉

reivka
6. nov 2009

no ked je toho v človeku vela, čo dusí v sebe tak nejako to musí dostať von, tak sa vyrev 😅

shandy
6. nov 2009

lilix kludne sa vyrev, ono ti to pomoze, treba to dat von...
ja to v poslednej dobe robim pri kazdej mrche a nielen vtedy. ako mi stavkuju teraz hormony by si videla u nas doma ten cirkus a drahy chudak si to odskace 😀
reiv tu je moj graf, ale nie je nicim zaujimavy, tak preto ho sem nedava, kedze sa teraz vlastne ani nesnazime uz...len cakam, kedy pride mrcha, aby som zacala brat ATB
http://www.fertilityfriend.com/home/251771
lilix moja, aj ten medocriptine si pekne davaj, ten je ovela dolezitejsi ako duphaston. zvyseny prolaktin ti blokuje ovulku. pocuj, kasli na vedlajsie priznaky, ak ti to ma pomoct, tak preco nie? keby si vedela kolko ja som za svoj zivot pojedla liekov, kolko neziaducich ucinkov a alergicke reakcie. ale ked ti to ma pomoct k tehu moja, tak to asi ma zmysel...myslim na teba a drzim ti palce.
ja tiez do seba pcham umele hormony stitnej, teraz budem tie antibiotika a povinne sa dopujem selenom a zinkom. tiez som neni nadsena, ze mi stale na nieco pridu, ale musime bojovat dalej, aj ked je to tazke...

lilix
autor
6. nov 2009

nie ten medokritptine je prilis drasticky liek, bude mi zbytocne otehotniet, ked budem po mozgovej mrtvici, alebo ked budem mrtva. to ako mozu dat vobec taky liek na trh? a ked, tak preco to tam aj napisu? nechapem 😨

shandy
6. nov 2009

lilix ako myslis...oni maju povinnost tam napisat kazdy neziaduci ucinok aj keby to mal byt jeden pripad z miliona...takmer kazdy liek ma neziaduce alebo vedlajsie ucinky, ved je to chemia...tak si nechaj predpisat nieco ine miesto toho ak sa da

shandy
6. nov 2009

lilix a tebe robili viacero odber na kontrolu hladiny prolaktinu? a co tak parlodel miesto toho? aj ked asi ani to nie je vyhra...hold, potom uz len skusit nejakeho homeopata, ak nexces do seba pchat chemiu...

snazilkant
6. nov 2009

lilix
moja nevesaj hlavu, uvidis ze babo budes mat len jednoducho ten hore to riadi tak ako to ma byt,
uvidis ze ked to budes najmenej ocakavat tak to pride samo,
my ked sme sa zacali snazit hned som si robila testy a bola som s toho nestastna ze niesom tehu,
a potom ked som to uz neriesila tak sm zostala tehu... ale vies ako to skoncilo.

No urcite nevesam hlavu, bud silna posielam ti velke objatie a vela sily