Priletí k nám bocian. Pridajte sa

lilix
5. aug 2009

Ahojte. 🙂)
Vytvaram tuto temicku, dufam, ze nam ju adminky nezavru, budeme mat novu temu, ktora bude pre vsetky zienky, ci uz snazilky, alebo tehulky, ci maminky.
Zelam tejto teme, aby bola plodnejsia ako jej predchodkyna.
A hlavne, aby uz nedochadzalo k nezmyselnym hadkam.
tak sup sup sem! shandy,kolienko,pralinka, betyna, martina05, jarulai, janulcek, radka, shakura, a ostatne nemenovane spolubojivnicky.

lilix
autor
11. nov 2009

😨 😕

reivka
11. nov 2009

😀 😎

lilix
autor
11. nov 2009

😀 😅 😨 😅 😨 😢 😀 😝 😨 😕 😎 😎 😝 🙄 😨 😵

lilix
autor
11. nov 2009

to je komunikacia, skoro ako morzeovka. 😀

reivka
11. nov 2009

ide nám 😀

lilix
autor
11. nov 2009

malo nas malo nas, podze niekto medzi nas. 😀

reivka
11. nov 2009

chystáš pre svoje deti? potom ich to pekne nauč 😀

janula_nz
11. nov 2009

som tu, ked ste ma tak prekne privolali 😅

janula_nz
11. nov 2009

inak pekny den sa praje 🙂

deti najedene, uz spia. mala by som balit pohare babke ale sa mi nechce 😝 neskor

lilix
autor
11. nov 2009

janula na vianoce uz balis? ci?

janula_nz
11. nov 2009

nie na vianoce, na stahovacku 😀 na vianoce malej uz mam vsetko kupene, aj na narodky, ktore ma o tyzden 🙂

lilix
autor
11. nov 2009

a kolko bude mat 4 roky?
a co mas na tie vianoce? inspiracka.

janula_nz
11. nov 2009

ano 4r.paaaaaaaaani ale to uletelo. ten cas ide hrozne rychlo. na narodky ma lego, neni o com, ked je legova kralovna 😅 a na vianoce, dalsie lego, kolieskove korcule, barbie, letisko nody, poly pocket taky zvieraci salon alebo kadernictvo ci co to chce byt, riadiky do kuchynky , teplakova suprava, tricka s dlhym aj kratkym rukavom, vankus vlak tomas a take drobnosti. ja musim aj za babku a dedka nakupovat lebo oni sa stahuju a nemaju kedy kupovat

lilix
autor
11. nov 2009

super. teeeda ta bude mat hraciek. ja neviem co kupit "svokre" jej sa tak tazko kupuje. ked oni maju vsetko, a este viac.. lebo oni nakupuju ako keby to bol mini obchod. 5 samponov na policke, 20kg prasku vzdy v zalohe, 10litrov avivazi, 30 litrov oleja, 20kg muky, 30kg cukru..
to som uviedla priklad. takze mam pocit, ze im nic nechyba. a nechcem nejaku chojovinu, ked uz ma svoj vek. 65r. pomooc. asi jej kupim farbu na vlasy, ale dalej netusim. ☹

janula_nz
11. nov 2009

my sme sa dohodli, ze dospelakom sa nekupuje len detom, tak mam s tymto pokoj 🙂 a s drahym tiez nie , to pojdeme na vylet namiesto toho. lebo tiez nevieme co kupit a radsej ten vylet ako nejaku blbost. detom sa dobre kupuje, hrackami sa nic n epokazi. laura je inak lietadlova,raketova, stihackova. to chce od jeziska. ale ma toho tolko doma, ze nic take nebude. inak co nespravime pre deti, ze? ja mam kazde jej narodky aj vianoce slzy v ociach. normalne ma to dieta rozplace ale od stastia 😵

lilix
autor
11. nov 2009

no vy rodicia, nahradzate tym detom, to co vam asi v detstve chybalo, nie?
my sme teda vela hraciek doma nemali, a zavidela som ostatnym detom co mali. ale zase som si viacej vazila tych par co som mala.

reivka
11. nov 2009

ozaj ja som včera skúšala ten košík z papiera a aký je pekný?? malý sa hned vytešoval že do neho pôjdeme zbierať jahôdky, to je jeho oblúbená činnosť na záhrade 🙂

lilix
autor
11. nov 2009

no vidis reiv, sikula, ze to nie je take hrozne. chceme vidiet fotooo

reivka
11. nov 2009

jaaaj že foto 😅 a možno by som sa hanbila, ved prvý kúsok, ešte sa len učím

reivka
11. nov 2009

včera som bola trochu v obchode kúpiť si nejaké veci a kúpila som chlapcom také autíčka čo vo vode menia farbu, tak sa vytešovali a teraz stále púšťajú vodu a máčajú sa 😅

reivka
11. nov 2009

a ten košík som natrela takým lakom na drevo čo som našla doma, tak je ešte aj hnedý a mm som ho ukazovala a ten si myslel že je z prútia 🙂

lilix
autor
11. nov 2009

presne ludia si myslia, ze to je z prutia haha. a mala si noviny ci zlate stranky? aaa musim uz ist pracovat. papa

reivka
11. nov 2009

noviny som mala

lilix
autor
11. nov 2009

je tu niekto?

miroslava89
11. nov 2009

ja som tu uz..

lilix
autor
11. nov 2009

hlasovala si? dik
ahoj. mame 116 😅

monkri
11. nov 2009

ahojte 🙂

lilix
autor
11. nov 2009

caf

snazilkant
11. nov 2009

ahoj lilix
hlasovala som uz mas pekne hlasov.... ale sme sikovne 🙂

kolienko
12. nov 2009

ahojte, tak čo je tu nové???
ja sa už pomaly chystám na materskú, neviem či za 3týždne, alebo za mesiacik. ako ma vypíše lekárka.
aj je nejaká nová tehula???

lilix a ty si ako s tým so snazením??

posielam TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTt