Priletí k nám bocian. Pridajte sa

lilix
5. aug 2009

Ahojte. 🙂)
Vytvaram tuto temicku, dufam, ze nam ju adminky nezavru, budeme mat novu temu, ktora bude pre vsetky zienky, ci uz snazilky, alebo tehulky, ci maminky.
Zelam tejto teme, aby bola plodnejsia ako jej predchodkyna.
A hlavne, aby uz nedochadzalo k nezmyselnym hadkam.
tak sup sup sem! shandy,kolienko,pralinka, betyna, martina05, jarulai, janulcek, radka, shakura, a ostatne nemenovane spolubojivnicky.

miroslava89
12. nov 2009

dobre ranko🙂

lili 122😀

lilix
autor
12. nov 2009

ahoj kolienko, neviem ci toto budes citat..
no snazim sa, vcera som si citala o tom prolaktine, a baby brali ten medokriptine, niektorym vobec nebolo zle, tak ze si skusim dat stvrtku, hoci by som mala brat polku. a na noc. a rano mi bolo tak priserne blbo. ale uz to preslo. aj som odmerala teplotku, dufam, ze nebudem zabudat.
tiez berem vit E. aj gynex, no moje telo slak trafi. ja uz neviem co mam robit.. ☹ 😠

miroslava89
12. nov 2009

lili vydzrat a trpezlivo cakat co bude dalej 😔

lilix
autor
12. nov 2009

len neviem ci mozem vsetky tie "sprostosti"miesat..
nakoniec z toho budu trojicky 😀 😀 ale ne
juuj dakujem babule, uz som na prvej strane. 😅
vy ste moje lasky, lebo mi posielate hlasky 😀 😲

reivka
12. nov 2009

ahojte, dnes si malý obliekal slipy a kričí "mami mne sú malé to sú asi neni moje" tak som mu ich otočila v rukách, lebo sa do nich pchal cez otvor na nohu a potom hovorí "už sú mi dobré" 😀 😅

lilix
autor
12. nov 2009

jeeej to muselo byt zlate. tie detske vyroky.. to mas hned cely den lepsiu naladu, nie? 😀

reivka
12. nov 2009

noooo 😀 ako sa máš?

lilix
autor
12. nov 2009

makam, zakladam sanony uf nevladzem

reivka
12. nov 2009

ťažká robotaaaa hmmmm 🙂

lilix
autor
12. nov 2009

jo jo. a zacina mi byt blbo od hladu. to asi ta tabletka. grc. 😝

janula_nz
12. nov 2009

ahojte.

lilix no idem ti aj ja zahlasovat. moment 🙂

lilix
autor
12. nov 2009

dakujem, ze na mna nezabudate. vy ste v podstate cudzie baby, a hlasujete, a moje zname na mna prdia z vysoka. 😔

janula_nz
12. nov 2009

a je to taaaaaaaaam 🙂 musime sa snazit aby ste vyhrali

lilix
autor
12. nov 2009

dakujem dakujem dakujem dakujem sto x dakujem. henti sa tlacia ako luterani do neba, jak sa hovori.. este aspon 150 hlas.. uf, kde ich nabrat. 😎

janula_nz
12. nov 2009

a to dokedy mozeme hlasovat?

reivka
12. nov 2009

aj ja som ti pridala hlas 😉

lilix
autor
12. nov 2009

vidim ze 130. cmuk na licko 😲

miroslava89
12. nov 2009

lili teba chyta akesi basnicke crevo😀😀... ved ty to tam nakoniec aj vyhras 😅 😀

lilix
autor
12. nov 2009

no jo, ja som rada kedysi pisala basnicky.
no mam pocit, ze nevyhram jeden sa tam predbieha ozivot kua. co robit, kazdemu uz musim liest na nervy, aby mi posielali. aj tak malo. priatelia ma ignoruju, cudzi mi posielaju. ach

miroslava89
12. nov 2009

lil tak to byva ed potrebujes skor ti pomozu cudzi..

lilix
autor
13. nov 2009

veru veru, ale ja si to zapamatam. ani telefon im nezvihnem, ja nemam problem razom skoncit priatelstvo, ktore nema vyznam, iba mi zatazuje zivot. 😝

reivka
13. nov 2009

ahojte 🙂 ako sa máte?

lilix
autor
13. nov 2009

http://www.staropramen.sk/fotosutaz/image.php?p...
mam 160 hlasof 😅
ahoj revus my dnes cestujeme na vikend prec 😀

reivka
13. nov 2009

tak si to pekne uži 🙂 ja som si teraz čítala túto tému - je to horor https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

reivka
13. nov 2009

no ale lili to si nedala dobrý link, tam sa nedá hlasovať, či? kde mám kliknúť aby som pridala hlas?

lilix
autor
13. nov 2009

reiv to sa da iba kazdych 24 hodin, ak si vcera hlasovala az okolo 13, tak musis cakat..
a uz 170 😅

lilix
autor
13. nov 2009

reiv to sa da iba kazdych 24 hodin, ak si vcera hlasovala az okolo 13, tak musis cakat..
a uz 170 😅
a co presne sa ti tam nepaci v tom linku? ze tie maminy nemaju z coho zit, ci konkretny niektory pripad?
ale s tou zakladatelkou nemozem suhlasit, ja by som v pohode dala aj pouzite vecicky, ved sa to vyperie, a tie babatka tak rychlo rastku, ze sa to nestiha zodrat..
to je asi sila zvyku, alebo vychovy, ja som od malicka dedila po BRATOVI! baba po chalanovi, ale nevadilo mi to, lebo som bola taky chlapcisko, a chcela som vsetko co mal on, pistole, opasky, prak.. 😀

reivka
13. nov 2009

jaaaj lilix, ved ty si to nečítala celé je tam tá annamary, ktorá má dvojičky, ale chlapca si nechala a dievčatko dala vychovávať mame aby si mohlo dovoliť značkové veci pre syna. Jednoducho odložila dieťa, lebo by vraj nemala potom svoj štandard a nemohla si tolko kupovať a toho jej muža by som tiež niekde nakopala.

lilix
autor
13. nov 2009

a ked da dieta mame, tak mama dostava na to dieta? kokos, to take aj existuje? no nepoviem, ze nestiha s nimi, tak jej mama pomaha, ale nech su spolu v jednom dome.. ale takto odlozit si u mami dieta.. 😠

reivka
13. nov 2009

no ved to aj mne nejako nesedí, no nie je normálna určite, tá mama nedostáva určite nič, ona dostáva materskú a nechala si len jedno s dvojičiek. No uznaj.... a stále hovorí len o synovi aj fotky má všetky len jedného dieťaťa, aj ten jej muž je tam len s tým synom aj v pase mala že má len jedno dieťa a potom čo ju baby dodrbali tak si dala že má 2