Priletí k nám bocian. Pridajte sa

lilix
5. aug 2009

Ahojte. 🙂)
Vytvaram tuto temicku, dufam, ze nam ju adminky nezavru, budeme mat novu temu, ktora bude pre vsetky zienky, ci uz snazilky, alebo tehulky, ci maminky.
Zelam tejto teme, aby bola plodnejsia ako jej predchodkyna.
A hlavne, aby uz nedochadzalo k nezmyselnym hadkam.
tak sup sup sem! shandy,kolienko,pralinka, betyna, martina05, jarulai, janulcek, radka, shakura, a ostatne nemenovane spolubojivnicky.

shandy
14. jan 2010

mne sa tiez zda, ze sa potatil 😉

lilix
autor
14. jan 2010

ja papam este vianocne oblatky 🤐

lilix
autor
15. jan 2010

♥ +♥ =♥♥♥

lilix
autor
15. jan 2010

to je krasna rovnica co?

kolienko
15. jan 2010

Dobré ránko...

lilix tak to je fakt super rovnica.... 😉
a mas pekný grafik, pekne sa ti predlzuje....

lilix
autor
15. jan 2010

a co pofotila si moja tie vecicky? nech sa pokochame?

kolienko
15. jan 2010

veru este nie. včera som nemala čas. manzel prisiel skôr dom, tak sme pokecali , potom prisla sestra aj s malými krpcami....a my sme isli pak na navstevu, takze nič som nestihla čo som chcela a dnes som nespravila este nič. nejako sa mi nechce...len sedím a čítam ako komu prebiehal pôrod...dost dojímavé čítanie... 😒

lilix
autor
15. jan 2010

a ja mam taaak vela prace. 😠

lilix
autor
17. jan 2010

ahojte.. kolienko de mas fotku?? 😕 😨
a je po plese..
bolo vela ludi, clovek nemal ani kde tancovat. tombola mala 200 cien, ale sme z 21 listkov nevyhrali ani jednu, lebo organizotori polovnici = PODVODNICI a vrahovia maciek
si vyherne listky odlozili pre seba.. lebo sa nelosovalo, ale tie listky oni vyrobili..nam predavali z krabice, kde nebol ani jeden vyherny.. ani kamarati nevyhrali z 15 nic.. takze jasny oje.. b !! a oni polovnici niesli plne naruce cien. jeden to dokonca priznal, ze na buduce mi povedz, ze urcite vyhras.. to je sila co?
hajzli jedni! toto som jakzif nevidela.

martina05
17. jan 2010

Ahojte, ako sa tu mávate??
My pomalicky priberáme, dnes začínam 30tt už mám + 6,5 kg !!! Som zvedavá ako to dopadne.
Chodím na predpôrodné prípravy a trápim sa v obchodoch a na nete, čo kúpiť a čo nie ... čo budem potrebovať a čo nie - ale myslím si ,že všetko ukáže prax.
Bety, malý je nádherný, držte sa a pekne priberajte ...
Kolienko, držím palce a tie hrôzostaršné pôrodné scenáre radšej asi nečítaj, na psychofyzickej príprave mi to zakázali ako prvé. MM bol som mnou v piatok a celkom ho to chytilo, tak dúfam, že ak to na nás príde nepodľahne panike aspoň on ...

lilix, držím palce na víťazný graf ... a ozaj už sa snažíte naplno ??? /prepáč al dozadu som toho veľa neprečítala ... 😔 😔/

Všetkým peknú nedeľu ....

lilix
autor
17. jan 2010

ahoooj martina. davno som ta tu nevidela. aaano naplno. uz od novembra ci tak nejako. dakujem. tak predsa ste podlahli, ste nechceli vediet pohlavie..

martina05
17. jan 2010

No makám v práci, Vo februári mám nastúpiť na materskú, tak dokončujem čo sa dá ... No pohlavie sme nechceli vedieť do poslednej chvíle ale na 3D Bambuľka rozčapila nôžky na celú obrazovku a bolo po prekvapku, lebo už som to rozoznala aj sama ... no a potom nám to len potvrdili ... Takže momentálne mám "Bambuľkovské "obdobie, doma už mále ružovo, béžovo, fialkovo, bielu záplavu ... 🙂 🙂 🙂 🙂 MM povedal, že ak Bambuľke narastie pinďúr sme hotoví, lebo nič z tých vecí nevyužijeme pre chalana... 🙂 🙂
Ale podľa fotky čo nám dali, je to asi úplne isté ...

Pozerám, že zase meriaš BT ... len tak ďalej ja si myslím, že nám to pomohlo... Berieš aj nejaké liečivá ??

jarulai
17. jan 2010

ahojte babulky 🙂
ako sa mi tu mavate? co nove? som tu davno nebola 😅

martina05
17. jan 2010

Ozaj a len tak mimochodom na nás Činsky kalendár pohlavia bábätka vôbec nesedí !!!!!!!!!!!!

jarulai
17. jan 2010

matka, ty to uz mas za chvilku 😵 a gratulujem k bambulke 😵

ty si merala BT? a ako dlho?

martina05
17. jan 2010

Jaru, ja som merala asi od apríla a v júli som zostala tehotná. Popri tom som brala aj homeopatiká ....Ja som totiž mala cyklus bez ovulky cca 50 dni, posielali ma na folikulometriu, mala som ureaplazmu ... od septembra som mala brať clostyl, no bolo toho dosť... Potom som vysadila Duphaston, merala BT a brala homeo a zadarilo sa ....

jarulai
17. jan 2010

wow, mati. a ja som tu rumazgala, ked som mala pred 2mesiacmi zase po roku anovulak 😅

martina05
17. jan 2010

No tak to je úv prípade, že nemáš žiadne iné komplikácie/ úplne normálne ... teda aspoň podľa mňa ... Ja som brala Duphaston od januára do mája a ovulku som nemala vôbec .... ☹ ☹ Ono to síce skrátilo cyklus na 30 dní ale ovulku to úplne vyblokovalo.. No to mi zistili až po 2 mesiacoch folikulometrie.. potom som si povedala, že dosť a vysadila som to ... Našťastie to vyšlo....

jarulai
17. jan 2010

pocakj, to akoze tebe zmizla ovulka, ked si zacala brat duphaston? 😨 a neberie sa on prave pre to aby ovulka prisla? no tak to je iny gol 😠
ja si tiez myslim, ze je normalne mat obcas anovulak. len to bolo prave vtedy, ked mi robili kontrolny HP /cyklus predtym som mala HP uplne v poriadku, ovulka prebehla/ a hned narobili paniku, ze ja nemavam ovulku, preto sa nam nedari a musim uzivat clostyl 🙄 😅
tak som sa tiez rozhodla zacat merat 😉

lilix
autor
17. jan 2010

no ja teraz neviem, ci mam brat ten duphaston.. fasa. shandy mi radila ho zacat brat az po ovulke..

lilix
autor
18. jan 2010
lilix
autor
18. jan 2010

baby kde ste, kuk mi do albumu 😀

martina05
18. jan 2010

No lilix, doooobre.... myslím, že ten pokles "niečo " naozaj signalizuje .... 😉 😉 . tak šup šup do snaženia ...

lilix
autor
18. jan 2010

a k tej otazke pijem cajik gynastan a beriem femibion 800.

kolienko
18. jan 2010

ahojte...ja stale 2 V 1

lilix, vymazali mi foto, uz ma to štve... a k tvojmu grafíku ....hej aj mne sa zdá, ze ovula je tu...tak dnes skús preistotu aj ovu testík....a čo hlinik, aký je??

mati, jaru ahojte. som Vás tu velmi dlho nevidela....
Matka ty si uz v 30 tt?? boze ako to letí....ved zachvílu rodís aj ty.... 😎
ja uz sa neviem dočkat na krpca, ako bude vyzerat.
Jaru, ja som mala na ovulku predpísaný clostyl a duphaston som uzívala na udrzanie plodu zo začiatku, to uz ked som bola tehu, tak aby som nepotratila....

martina05
18. jan 2010

KOlienko, budem na teba myslieť držte sa obaja a potom dúfam, že sa skoro ozveš ....
Ja musím ešte porobiť nejaké nákupy, zatiaľ mám len oblečko... Akú kozmetiku si kupovala?? Kupovala si si dopredu aj odsávačku na mliečko ??
Kľudne napíš do IP..

kolienko
18. jan 2010

odsavačku som si kupila min. týžden a to preto, lebo sestra ma na nu nahovorila, ze pre istotu aby som mala...mam malé bradavky, tak ked sa nebude chciet chytit, odsajem a dam mu z flasky. inak som okrem kozmetiky nekupovala skoro nic. mozno 4 body. všetko som zdedila.
kozmetiku mam samp., sprch . mliečko, a krem po kupkani, ale ptom som kupila radšej olej., sudokrem, kvapky do očí, lieh na pupok, všetko ti daju v lekárni. a sebe som si kúpila jednorazové nohavicky, zevraj sú velmi dobré.
potom plienky , kefku na vlasky, teplomer aj do vody aj na meranie teploty....a to je asi všetko...

lilix
autor
18. jan 2010

ako to len ti admini robia, ze najdu foto co sa im nepaci a vymazu. kua ved si to ty.. a ja co ma tam ani neni vidno mi nechaju.. to je spravodlivost?? skusim test, len dufam, ze uz vecer nebude po nej..

lilix
autor
18. jan 2010

videli ste tie ples. saty, lebo ich chcem vymazat..