Priletí k nám bocian. Pridajte sa

lilix
5. aug 2009

Ahojte. 🙂)
Vytvaram tuto temicku, dufam, ze nam ju adminky nezavru, budeme mat novu temu, ktora bude pre vsetky zienky, ci uz snazilky, alebo tehulky, ci maminky.
Zelam tejto teme, aby bola plodnejsia ako jej predchodkyna.
A hlavne, aby uz nedochadzalo k nezmyselnym hadkam.
tak sup sup sem! shandy,kolienko,pralinka, betyna, martina05, jarulai, janulcek, radka, shakura, a ostatne nemenovane spolubojivnicky.

reivka
8. sep 2009

alebo v tom grafe uvidím ovulku asi až ked bude po nej 😒

betyna8
8. sep 2009

reivka,ked budes mat niekolko grafov odsledovaných,zhruba budes vediet,že sa ovula blizi,ale graf ti ju vyznaci az potom ,neskôr.A je to ideálne,len tak skúšať a možno,že sa pritrafí,my sme sa snažili 8 mesiacov,merala som teplotu len 5

reivka
8. sep 2009

že len !! 😲 😀 to sa načakám, že pár grafov 😀

betyna8
8. sep 2009

len som myslela tak, že som nemerala od začiatku snaženia a len je to aj v porovnaní s niektorými snažilkami,ktoré sa snažilkuju dlhšie 😉

reivka
8. sep 2009

ved ano, niektoré čakajú velmi dlho, to klobúk dolu 😉

betyna8
8. sep 2009

reivka a chlapci sa vám podarili jednoducho?

reivka
8. sep 2009

no dá sa povedať 🙂 nejako sme sa nesnažili tiež takto pozvolne, prvý na 7.mesiac a druhý na 9. 🙂

betyna8
8. sep 2009

no to záleží asi ako to kto berie, vy ste na taký systém pripravený a viete,že sa to skor či neskôr podarí,ale keď niekto veľmi túži,asi hlavne po tom prvom miminku,nechce toľko čakať a sanží sa tomu pomôcť 😉

reivka
8. sep 2009

no my by sme tiež chceli aj hned, aj sme sa zo začiatku snažili poriadne, ale ked nič tak čo máme robiť 😒 ved my sme chceli otehotnieť už v apríli a pozri aký je mesiac, tak čo sa odstrelím ked sa nedarí? 😠

betyna8
8. sep 2009

nie nie len sa nestrieľaj,ono sa podarí 😉

reivka
8. sep 2009

😀 😀 😀 dúfam že teraz 😀

betyna8
8. sep 2009

a už ta niekto dnes oplul 😀 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

reivka
8. sep 2009

nie 😀 dakujeeeeem 😉 😀 😀 😀 teším sa a chytám

betyna8
8. sep 2009

ako vidím,ostali sme tu zas len my dve,kde sa to všetko tára,žeby zas súťažili o prcanta roka? 😀 😀 😀

karolina23
8. sep 2009

ahojte baby aj ja som tu 😀

betyna8
8. sep 2009

ahoj 🙂 ty si prišla a ja pomaly balím

karolina23
8. sep 2009

no teda tak hadam na vecer tu dakto hadam bude no nic tak zatim pa 😀

lilix
autor
8. sep 2009

ahooojte. dakujem baby za rady, tak ja si tu antiku nedam. ja som v antike analfabeth, nic o nej neviem, a ked vy ste tu take skusenejsie, posluchnem.
vitam nove snazilky. 😅

karolina23
8. sep 2009

diky lilix za prijatie baby tie co ste tehu hadzte na nas virusy T aby sme aj mi dacok chytili mozno malu fazulku v brusku 😀

kolienko
9. sep 2009

ahojte.....čo nové?? lilix, ja som brala antiku asi 0,5 roka a strasne ma boleli nohy z nej. mavala som krce. hlavne v noci a to bola ukrutná bolest. tak som to potom nechala tak.....

posielam tTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTt a drzte palce, aby bol drobček dobre otočený a aby bolo vidno pohlavie. idem zajtra do poradne, tak som zvedava.....

reivka
9. sep 2009

ahojte 🙂 aj mne sa ušlo jedno z tých TTT?? hádam ano 🙂 ved sa podelíme 😀

betyna8
9. sep 2009

pridám vam aj ja ked sa vam máli 🙂 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

reivka
9. sep 2009

zlatá 🙂 ja len chytám a nič sa na mňa nelepí 😒
ako sa máš? aj ti býva zle?

shandy
9. sep 2009

dobre ranko bambule 😵 😵
kolienko, to som teda zvedava, co to bude ak to bude 😀 😀
mne sa teda mali bety 😅 😅 😅
a co radkatom? zasa skace na fitlopte? 😀 😝

reivka
9. sep 2009

radkatom asi už doskákala 😀

reivka
9. sep 2009

podla mňa už Filipko vykukol

kolienko
9. sep 2009

práve som na nu myslela a myslím si, ze ked sa tu včera neukázala, tak uz asi porodila malého Filipka...🙂 apropo aj my chceme ak to bude chlapček meno Filipko

reivka
9. sep 2009

aj ja si myslím, a dievčatko aké meno?

kolienko
9. sep 2009

to sme sa este na 100 % enerozhodli ale asi Karolinka alebo Natalka

shandy
9. sep 2009

😀 😀 😀
ano ano radka, 9.9. to je ten datum 😵