Priletí k nám bocian. Pridajte sa

lilix
5. aug 2009

Ahojte. 🙂)
Vytvaram tuto temicku, dufam, ze nam ju adminky nezavru, budeme mat novu temu, ktora bude pre vsetky zienky, ci uz snazilky, alebo tehulky, ci maminky.
Zelam tejto teme, aby bola plodnejsia ako jej predchodkyna.
A hlavne, aby uz nedochadzalo k nezmyselnym hadkam.
tak sup sup sem! shandy,kolienko,pralinka, betyna, martina05, jarulai, janulcek, radka, shakura, a ostatne nemenovane spolubojivnicky.

janula_nz
10. nov 2009

reivka pekny den.

inak ja som z tych grafov magor. uz som to studovala ale nechapem ako sa to tam pridava. ani co znamenaju tie znacky v tom.proste nic 😝

snazilkant
10. nov 2009

no dievcata tak ja mam uz uvareny obed ,
napapala som sa este chvilku volno a potom utekam do pizzerie 🙂

lilix
autor
10. nov 2009

snazilka a naco do pizzerie, tam pracujes?
janul ten kalendar, ja som davala robit, na stenu jednej firme, som tam poslala fotky. taky myslis?

snazilkant
10. nov 2009

lilix
no manzel ma pizzeriu tak mu chodim pomahat, a aby sme boli aj spolu
Do svojej roboty idem zajtra az do piatku lebo robim 12-tky 😒
co nieje ziadna vyhra, a v sobotu musim ist do skolicky na prednasku 😉
takze ked budem mat cas v nedelu aby som tu dosla tak budem rada, alebo jedine vecer po robote, len ci tu niekto est bude

lilix
autor
10. nov 2009

a co tam robis, pizzu? alebo ako pomahas?
12ky obdivujem. a to kde co robis tie 12ky?

snazilkant
10. nov 2009

no pomaham mu za barom, nalievam 😀
robim v jednom nakupnom centre a tam robime 12-tky , cize 12 hodin na nohach 😠

ale clovek si na vsetko zvykne

lilix
autor
10. nov 2009

a preco ta nezamestnal magel? 😨

snazilkant
10. nov 2009

lebo ja tam nexem robit ja mam dobru robotku, nemozem sa stazovat.

*To len aby som sa doma sama nenudila 🙂

miroslava89
10. nov 2009

ahojte...

snazilkant
10. nov 2009

ahoj mirka ako sa mas?
ako babo?

irsina83
10. nov 2009

janula ja mam ten kalendar. ale dala som si robit este pred tym ako mi dr. zistil syndrom polycystickych vajecnikov 😅 tak som sa preliecovala a babo prislo samo ze ani nevieme ako 😉

lili ja len , ze si pisla ze mm na zly spg tak preto som sa pytala. a liecite sa nejako?

lilix
autor
10. nov 2009

iris lieci sa iba vitaminmy.
ja som si vestila prstenom, a vyslo mi, ze otehotniem v januari. cha cha. no som zvedava. 😀

miroslava89
10. nov 2009

snazilkant nam sa dari dost dobre🙂 babetko rastie, srdiecko bije🙂 kym je tak tak je dobre🙂
a vam sa ako dari so snazilkovanim?

snazilkant
10. nov 2009

miroslava 89
tak to rada pocujem, ze sa mate dobre,hlavne nech je to uz stastlivo az do konca 😉
no my este nesnazilkujeme az od januara- februara ,
no najradsej by som hned zacala 😀 este nam to velmi dr. neodporucala a teraz mi aj kazdy mesiac berie krv a sleduje ma. No ale uz je to lepsie

karolina23
10. nov 2009

ahojte baby dlho som tu nebola to je super mirka ze sa vam tak dari nech len babenko krasne rastie 😀
no my uz ideme do 8 kola uz to ani nie je snazilkovanie proste len nahoda teraz mi meskala naposledy ms 49 dni a to len preto ze som bola chora no a teraz pre istotu som ani nevedela kedy bola ovula no a ani nemyslim ze sme sa trafili beriem femi kvapky tak som zvedava ci zaberu a upravia mi cyklu 🙂
lilix a ako si si vestila prstenom aj ja by som to skusila 😉

irsina83
10. nov 2009

lili drzim palce 😉

karolina23
10. nov 2009

irsinka vy ste sa ako dlho snazili s babetkom?
🙂

snazilkant
10. nov 2009

tak ja sa s vami lucim idem do pomali stadial prec, pekny zbytok vecera papa 🙂

lilix
autor
10. nov 2009

zavesis si prsten na vlas, alebo nit a pytas sa. ked sa hojda to znamena ano, ked sa toci nie.
ked chces vediet pohlavie dietata tak hojdanie chalan, krutenie baba.
😀 😀 😀 ale neviem ci sa da tomu verit, to je len taka sranda. 😉

karolina23
10. nov 2009

aha no ja som skusila retiazku s prstenom dala nad brusko a spytala som ak som tehu nech sa toci ak nie tak nech kmita a tocil sa no neviem uvidime co bude 😉

irsina83
10. nov 2009

karolinka nam sa podarilo po pol roku snazenia... 😉

lilix
autor
10. nov 2009

keby clovek vedel, kedy sa mu zadari, hned by sa upokojil.. ved nemusi to byt hned, ja si rada pockam, ale ci sa vobec dockam? 😔
babiky ktora mi este dnes hlas neposlala? nahanam hlasy zase. 😀

karolina23
10. nov 2009

irsinka tak to si medzi tymi stastnymi pretoze my uz 8 mesiac snazime a nic ja to uz pomaly aj vzdavam lebo je to riadne na psychyku ☹

lilix
autor
10. nov 2009

karolin, tak sme dve. a mate nejaky problem?

karolina23
10. nov 2009

vies co lilix môj problem je asik v tom ze neviem ozaj kedy mam ovulku pretoze mi to chodi kedy chce a testy keby som kupovala by som sa ani nedoplatila no pockam este do noveho roka ak nebudem tehu po novom roku tak idem k dokymu nech nam nejak pomôze cize ci nieje problem s mm pretoze doky mi povedal ked som bola na prehliadke ze mam vsetko v poriadku no ved uvidime a vy sa tiez tak dlho pokusate mat babetko? 😉

lilix
autor
10. nov 2009

no my dlhsie. od maja 2008

miroslava89
10. nov 2009

a namsa prve tehu podarilo po 4mesiacoch snazenia.. druhe po dvoch mesiaccoch nesnazenia takze vuvidime..

betyna8
10. nov 2009

ahojte babulky,ako vidim temicka sa rozrasta ,tak som rada?
co mate nove? ja som od soboty na materskej,ale každy den kamsi beham a este vybavujem co treba.Mam sa ok a vam posielam TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTt, ja o nejakych pat tyzdnov koncim s tehotenstvom,tak by som rada predala stafetu 😉

irsina83
10. nov 2009

karolinka no ja som moj problem zacala riesit asi dost skoro lebo pri mojej diagnoze syndrom polycystyckych vajecnikov tak je to maly zazrak. mala som stastie na vynikajuceho lekara, kt. sa vyzna. vies to PCO je otazka casu, trpezlivosti a spravnej liecby 😉 a boli sme na vysetreni obaja, ja by som skor povedala ze som bola tvrdohlava a nenechala som to na nahodu lebo keby som sa neliecila tak by som tehu nebola 😉
a ste obaja v poriadku?

lilix
autor
10. nov 2009

ahojte kocky. som tu davno nevidela sakuru, ktovie ci uz neporodila. 😕