Priletí k nám bocian. Pridajte sa

lilix
5. aug 2009

Ahojte. 🙂)
Vytvaram tuto temicku, dufam, ze nam ju adminky nezavru, budeme mat novu temu, ktora bude pre vsetky zienky, ci uz snazilky, alebo tehulky, ci maminky.
Zelam tejto teme, aby bola plodnejsia ako jej predchodkyna.
A hlavne, aby uz nedochadzalo k nezmyselnym hadkam.
tak sup sup sem! shandy,kolienko,pralinka, betyna, martina05, jarulai, janulcek, radka, shakura, a ostatne nemenovane spolubojivnicky.

miroslava89
9. nov 2009

lili dufam ze si sa neurazila alebo nieco podobne ja len to som ti chcela vysvetlit aby si myslela pozitivne a optimisticky trosku ti pomoct vstepit si pozit. myslenie

janula_nz
9. nov 2009

lilix no vecer je takyto. uz nech dokoncim denny program. o18h idu deti vecerat a spat. nekupem ichkazdy den, kazdy druhy. a 18.30 su pekne v posteliach. teda okrem laury. to je uz velka slecna, ta sa hra s legom este do 20h 😅

lilix
autor
9. nov 2009

janula ja by som chcela aspon den prezit u vas.. 😵

miri, myslim, ze ja nie som na tom az tak zle s optimizmom, ci? mas taky pocit ze som na tom az tak zle?
no to musia posudit ine, ako na ne posobim. minule to bol momentalny vypadok, ze som dostala kramy, ale zatial to neberiem az tak tragicky. co ine mi ostava. ako dufat, a cakat.
a aj ked som doteraz bola veeeelky optimista, prd mi to bolo oplatne.

janula_nz
9. nov 2009

lilix ked si spravim domcek, tak si vitana. 🙂 mozes praxovat 😅

lilix
autor
10. nov 2009

ahojte. janula to vazne? to mi ani vlastna rodina nenavrhlaaa. 😕 😨

lilix
autor
10. nov 2009

co dnes tu som sama?

reivka
10. nov 2009

ahojte 🙂 lilix hehe určite ťa aj rodina privíta, čo kecáš
mne včera prišiel ten výpočet od Jonáša, tak som to študovala že o čom to je aj mm som informovala, len mi to tam nevyšlo nejak silno pozitívne, lebo ja som to chcela kvôli výberu pohlavia a veru to dievčatko mi vyšlo iba každý nepárny mesiac ☹ 😒 no čiže mám šancu dnes a potom o 2 mesiace no haha vtipný 😅

lilix
autor
10. nov 2009

nie, nemysla som to tak, ale ze mozem praxovat, to mi este nikto nedovolil. 😠

reivka
10. nov 2009

aha 🙂

lilix
autor
10. nov 2009

nejako sme tu same dve opustene dneska ☹

reivka
10. nov 2009

no veru, toto je nejaká skapatá téma ☹

lilix
autor
10. nov 2009

to ma mrzi ☹
ale uz nebudeme pisat smutnych smajlov.
nahod nejaku veselu temu. co zabavne vyviedli v poslednej dobe tvoje deti?

reivka
10. nov 2009

teba to nemusí mrzieť ved ty za to nemôžeš, aha dám lepšieho smajla 😀

lilix
autor
10. nov 2009

no nemozem, ale zalozila som tuto skapatu temu. mozu ju rovno zavriet.

lilix
autor
10. nov 2009

dnes mi nikto neposiela hlasky.

reivka
10. nov 2009

ale moja, dobre si to založila, len si tam mala dať otáznik na konci 😀

lilix
autor
10. nov 2009

a myslis, ze by to nejako pomohlo? 😀

reivka
10. nov 2009

nebral by to ten hore, že sa vystatujeme že príde ten bocian ale tak skromne by sme sa pýtali 😀

lilix
autor
10. nov 2009

a co tie tvoje decka, bonzi na ne, co vystrajaju.

reivka
10. nov 2009

no krpatému sa nechcelo po víkende do škôlky ani dnes, vymýšlal že bude doma, lebo vide tatina v pyžame, tak že zostane doma s ním, lebo my odchádzame z domu skôr a tatino má čas a potom vykrikoval na celý vchod 300 krát "pá páááá tatinooo"!! a večer ked poviem že sa ide spať, tak začne vymýšlať že vtedy musí cikať, piť, vreckovku mu mám dať... a zase 100krát "dobrú noooc" a vykrikuje za nami a starší je trochu viac v pohode, nosí jednotky zo školy, ale čo sa nadrem s ním pri domácich úlohách 😒

lilix
autor
10. nov 2009

a kedy to stihas? 😨
a vobec kedy to vsetky mamicky stihaju.. raz som citala taku slohovu pracu, ze moja mama.
a tam niekto opisoval, ze moja mama jednou rukou krmi malu, druhou miesa polievku, dalskou rukou vysava, sleduje ci si robim ulohy, zehli a bla bla. ale moja mama ma len dve ruky, ako to vsetko stiha?

reivka
10. nov 2009

neviem, ráno vstanem, zobudím chlapcov, namalujem sa, dám im raňajky, urobím desiatu, oblečem menšieho, rozvozím ich do školy, škôlky, idem do roboty, potom ich zvozím zase domov, dám im jesť, robíme úlohy, popritom periem, vešiam prádlo, niekedy varím, dokončíme úlohy, dám večeru, okúpem, dám spať a konečne sadnem pri telku, kde sa mi zatvárajú oči a potom............ sa mám snažilkovať 😀 😅

reivka
10. nov 2009

ale v sobotu sme si s mm vyšli von a deti sme dali babke 😉 (oslavovali sme akože moje meniny)

kika99
10. nov 2009

ahoj lilix, tak som vas prisla pozriet po dlhej dobe. Chcela som Ti aj dnes zahlasovat,a le uz sa neda...Uz to skoncilo? POdari sa Tinieco vyhrat? 😵

lilix
autor
10. nov 2009

kikaaa, ahoj, dakujem. mozes aj dnes, ale iba raz za 24 hodin ta pusti, takze este pockaj, skus vecer.
hlasovat sa da do 21.12 kazdy den.
dufam, ze sa mi podari. ale niektory hekeri tam podvadzaju. sledujete tych 800 hlasov?

kika99
10. nov 2009

aha, no nevadi, skusime pomoct. takze zahlasujem vecer 🙂

lilix
autor
10. nov 2009

dakujem, kazdy hlas ma posuva blizsie k vitazstvu. 😉

reivka
10. nov 2009

no tak pri takých podvodníkoch nemáš velkú šancu 😒 dúfam že aspoň 10. cenu dostaneš 😉

reivka
10. nov 2009

inak to je na tom Jonášovi zaujímavé, že jeho nezaujíma kedy má žena ovuláciu a je plodná podla neho a basta, vraj dva cykly nezáväzne na sebe hmmm stále ma to máta 😕

lilix
autor
10. nov 2009

ja som mu verila, skumala som jeho uspesnost.. najskor to aj vychadzalo, ale vela aj nevzchadzalo. ja osobne poznam par bab, co sa absolutne mylil, ci uz v pohlavi, alebo v tom risku, ze zla zivotnost.
alebo dokonca ani neotehotnela.
takze to treba brat s rezervou, ale netvrdim, ze to netreba skusit. skusit treba vsetko!
mne sa do rana snivalo s byvalim, a ze moja mama dosla, tak som ho chcela rychlo schovat do skrine, pod postel, za zaves, hoci kam, ale uz som to nestihla, tak mi vynadala, ze ked mam priatela, ze preco tam mam milenca 😀