Priletí k nám bocian. Pridajte sa

lilix
5. aug 2009

Ahojte. 🙂)
Vytvaram tuto temicku, dufam, ze nam ju adminky nezavru, budeme mat novu temu, ktora bude pre vsetky zienky, ci uz snazilky, alebo tehulky, ci maminky.
Zelam tejto teme, aby bola plodnejsia ako jej predchodkyna.
A hlavne, aby uz nedochadzalo k nezmyselnym hadkam.
tak sup sup sem! shandy,kolienko,pralinka, betyna, martina05, jarulai, janulcek, radka, shakura, a ostatne nemenovane spolubojivnicky.

sakura77
4. sep 2009

ale co ty vies,mozno aj si!!!! 🙂 teda moc to prajem ! 🙂

shandy
4. sep 2009

jeeeeeej kika, gratulujeeeeeeeem 😀 😀
a teraz budes chodit castejsie na kona? 😕 😀 😀

lilix
autor
4. sep 2009

shakur dakujem. tak dobre, ja spravim test, aby som vedela na com som, len pre istotu. ale aj tak bude biely, to vam garantujem!
cav lasko 😲 S. 🙂

shandy
4. sep 2009

ahoj milasku L. 😵 😵 😵
uz si ho urobila? 😵 😵 😵 , ty jo to by bola sranda, keby si bola aj ty tehula 😀 😀 😀

sakura77
4. sep 2009

no co? no co? 🙂

lilix
autor
4. sep 2009

nie nespravila. budem vas natahovat hehe 😀 😀 😀
ja som potvorka co? ale mam divny pocit v podbrusku. nech sa to uz spustiiiiiiiii 😠

radkatom
4. sep 2009

Čaute zlatíčka.

Včera to boli predsa len poslíčkovia. Len ma zaskočilo, že boli pravidené (každých 5 min). U Dr. všetko OK. Som zatvorená, takže vraj ani cez víkend mi nič nehrozí...

Shandy, Filipko sa narodí 9.9.2009. Dr. bude pôrod regulovať... V pondelok idem na kontrolu, tak uvidíme, či sa niečo zmení. Tak soráč, že som Vás navnadila, že rodím ale aj ja som si to myslela 😉 .

Lillix zlato testni!!! Ty máš teda trpezlivosť 😠 . Ja som taká zvedavá. Strááááááášne držím palce. Možno motyka vystrelila, práve keď ste to neplánovali 😉

Posielam TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

lilix
autor
5. sep 2009

Ahojte. radka tak si das porod vyvolat?
dakujem, mam trpezlivost lebo som si sto percentne ista, ze tehotna nie som.
beriem si rychlo tie tecka od radky, bo uz dlho rozdavat nebude 😀

lilix
autor
5. sep 2009

no vidite mala som pravdu, je tu mrcha. konecne sa spustila, uz som to tusila, lebo krcok zmakkol. to je sranda s tym krkom. tesim sa, aspon nebudem trpiet v pondelok v skole. takze ak ma bude niekto zhanat, ze tu nie som. vecer nakuknem. cafte.

shandy
5. sep 2009

ahoj lilixocka moja, no teda, mrcha jedna hnusna...bleeeeee
tak pokracujeme, aspon nebudes mat mrchu v skole a rodit cez statnice 😔 🙄
radkatom, vidis, ved mne sa ten datum 9.9. pacil 😉 😉 ,t ak drzim palce 😵

sakura77
5. sep 2009

lilix,skodaaaa,uz som tajne dufala za teba... 🙂 no nic,tak na buduce,nooo

radka,ja uz som myslela ze sa uz trapis v porodke a ty nic!!! 😀 ale datum bude krasny,ak to teda vyjde a nepojdes skor,no...mojej kamoske tiez povedal na poradni ze,jaaaaaaj,to tak za dva tyzdne,skor to nebude-a v noci uz aj isla 😅

lilix
autor
5. sep 2009

nevadi babky moje. ja som to aj tak teraz nechcela.
dnes sa nam okotila macka, ma tri male, ale to je uz velmi neskoro, to podochne, ide zima. a vraj po janovi macky mysi nechytaju. aj minuly rok boli neskor a vsetky podochli. chudence male, take boli krasne.
nie su to take vnutorne macky, ale take obycajne, tak to nebudeme davat dnu, aby im bolo teplo. pes v dome, aj to iba na noc mi staci. teraz nam kriva, dostala injekciu. ma natiahnute slachy. a vcera som zistila, ze je stekliva na labkach. 😀 😀 😀 😀 som jej robila zle, to bola sranda ako sa jej to nepacilo a snazila sa packy skryvat. 😀

betyna8
7. sep 2009

haloooo,je tu niekto? 😕

shandy
7. sep 2009

ahoj bety ja som tu 🙂 🙂 , co nove? ako po vikende? matusko kopka? 🙂

betyna8
7. sep 2009

ahoj shandy,po vikende celkom fajn.Na byte sa zas kus porobilo. Matúško kopká a vôbec sa mu nepáči,keď sa zvalím na ĺavý bok, hoci sa odporúča spať práve na tej strane.Niekedy má v brušku riadnu diskotéku 😀 začína mi dosť tlačiť na mechúr,hlavne keď dačo robím v podrepe alebo ohnutá,ale to už je tak.Brušeno mi začína zavadziať.Aj som v sobotu piekla muffiny a polálila som si bruško plechom,ked ono už tak vytŕča 🙂
a ty čo máš nové?

shandy
7. sep 2009

🙂 🙂 a teda, co sa mu nepaci na lavom boku, jaaaaaaj no ved oni neni ziadny lavobocek, tak jasne, ze sa mu neluubi 😀 😀 😀
no ved moja za chvilu nam aj porodis 😀 , ten cas tak rychlo leti, ufff. No bodaj by nezavadzalo 😀 , chudiatok matusko, snad si nepopalil ritku 😉
ja nove? ani neviem, asi nic...som po hormonalnom profile, ktory mam uplne vzorovy a cakam pomaly mrchu...uz sa trosku hlasi potvora 🙄 . buduci mesiac idem na folikulosku zas, ale len kvoli tomu, aby videl ci mi lavy vajecnik ovuluje, lebo zatial fachcil vzdy iba pravy 🙂

shandy
7. sep 2009

a kde je radkatom? dnes mala ist na tu kontrolu 😉

kolienko
7. sep 2009

ahojte zlaticka moje.....čo tu je nové?? posielam TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTt

ja som sa v piatok ocitla skoro v nemocnici ...mam zápal maternice, tak som víkend oddychovala v posteli...
radka este neporodila??? musíme na nu mysliet. a v yčo nové?? shandy, ako pokracuje liecba?? lilix, to mi je luto, ze dorazila potvora jedna.

bety, ty si bola na 3d ultrazvuku v Hlohovci??

shandy
7. sep 2009

ahoooooj kolienko, ty kokso, vy tu hadzete teda cisla, ze 20 tt, odpadnem z vas 😵 😵 😵
kolienko my neliecime, lebo nemame co 😀 😀 , nie sme chori 😀
kolienko a davaj na seba pozor a teda, to si z coho dostala ten zapal? ufff 😔 a kedy budes vediet uz co to je? hmm? 😉
inak som pocula, ze teraz sa rodi nejako viac dievcat, tak neviem co je na tom pravdy, ale matusko si bude moct vyberat 😉

kolienko
7. sep 2009

aký matusko???
vies z čoho to mam?? zo zanedbanej ličby.... mala som také nervy na doktora. debil.... nemala som 2 krát dobré výsledky moču a on mi nič nedal. kazal mi papať brusnice, no a z toho som dostala infekcie az zapal... dietatko je v poriadku a dúfam, že v stredu na poradni nam povedia, čo to bude.

shandy
7. sep 2009

matusko je betynkino babo 🙂
co??? no to je sila ten tvoj doktor, este ze babo je v poriadku...tak som zvedva, ci to bude dievca ako tipujem 😀 😀 😀

betyna8
7. sep 2009

kolienko ahoj, to bolo 4D a bola som v Pruskom /pri Ilave/ a áno,Matúško je môj synček čo mi spinká v brušku 🙂
shandy,v teme čo mame tehule je nas tam 15 čo čakáme chlapcov a 15 čo baby,takže je to dosť vyrovnané 😉
tak a ty aspoň vieš,že máš hormoniky v poriadku, už len nech sa pri ovu stretne vajko so spermoškou a máte to TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😉

karolina23
7. sep 2009

ahojte babenky môzem sa k vam pridat aj ked niesom tehu ale snazime sa 5 mesiac ak vam to nevadi 😀

reivka
7. sep 2009

ahojte, tak ja by som sa tiež rada pridala, ak môžem 😀

shandy
7. sep 2009

ahoj karolina, no jasne pridaj sa 😉
no bety, asi tym mojim vajkam a draheho spermosom budem musiet dohovorit, lebo co je vela to je moc 😀 😀 😀
secko v poradku a robia drahoty 😀 😀 😀
fii, no tak to hej 😉 , tak to len moje kamosky maju same baby?? 😝

shandy
7. sep 2009

karolina a merias si aj BT?

karolina23
7. sep 2009

ahoj shandy dik za prijatie vies co merala som si ale som sa nato vyprdla lebo sa nam nejak nedari ked som si merala a zbytocne sa aj rozculujem ked klesne a pride ms sme sa rozhodli s manzelikom ze to budeme skusat tyzden pred ovu kazdy den a hadam sa nam podari splodit babetko 😀

betyna8
7. sep 2009

karolinka a ovulu resp.cyklus máš pravidelný? vieš,ja som mávala ovulu okolo 21 dna a práve tá uspešná,keď som otehu bola až 31 DC.naš´tastie sme sa snažilkovali veľmo intenzívne aj mimo očakávaných plodných dní a tak sa ujalo 🙂
reivka a ty nám čo o sebe prezradíš?
Inak ,nové babky,aby vám bolo jasné,čo tu tehule robíme,sme patrili medzi naše snažilky a tak by nám bolo za nimi smutno 😉

betyna8
7. sep 2009

a kde sa dnes flaka lilix? 😕

karolina23
7. sep 2009

jasna vec betynka vies co ja mavam 33 dnovy cyklus a ovulku ani neviem kedy mavam pravdu povediac sledujem si ju s hlienom a bolestami vajecnika ale skusime tyzden pred ovu kt.som si vypocitala priblizne a uvidim ci sa podari alebo nie ale iste ze sa snazilkujeme aj mimo plodnych dni a hadam sa ujme a cyklus mavam zatial 33 dnovy hadam mi to vydrzi 😀