Priletí k nám bocian. Pridajte sa

lilix
5. aug 2009

Ahojte. 🙂)
Vytvaram tuto temicku, dufam, ze nam ju adminky nezavru, budeme mat novu temu, ktora bude pre vsetky zienky, ci uz snazilky, alebo tehulky, ci maminky.
Zelam tejto teme, aby bola plodnejsia ako jej predchodkyna.
A hlavne, aby uz nedochadzalo k nezmyselnym hadkam.
tak sup sup sem! shandy,kolienko,pralinka, betyna, martina05, jarulai, janulcek, radka, shakura, a ostatne nemenovane spolubojivnicky.

lilix
autor
27. jan 2010

a vlastne nie, dnes nie je.. sory, dnes bol u lekara. zajtra ide.

janula_nz
27. jan 2010

to tu vsetci studujete? 😅

janula_nz
27. jan 2010

ja sa vecer chystam prvy krat na zumbu, tak som zvedava, ci ma odtial neposlu domov, ked budem mat aj lauru so sebou. nemam ju kde ani komu nechat, nasi sa uz odstahovali 😒 ak im to bude vadit, uz som docvicila ☹

lilix
autor
27. jan 2010

co je zumbu? este som o tom nepocula.
hej studujeme, ale akurat dnes som citala, ze spoluziacku nechcu zamestnat prave preto, ze ma bc. titul. sila..

janula_nz
27. jan 2010

zumba je take daco ako aerobic len trosku tanecnejsie. skor ako tanec. no proste cvicenie 😀 je tu aj taka diskusia vo volnej niekde a tam su aj videa. ja chcem schudnut, tak sa na nieco musim dat. okrem teda toho, ze stepujem. inak sa mi nehce nic, som leniva. kedy ides k p. kopacovej?

lilix
autor
27. jan 2010

a kolko vazis?
janula neviem kedy, ked sa otepli.. som citala, ze tie zeny cakaju aj hodinu, kym pride na ne rad, takto v zime to nechcem.

janula_nz
27. jan 2010

no vazim dost. hoci vsetci hovoria, ze vobec nato nevyzeram ale vaha ukazuje dost 😝 ved sa ozvi, kedy by ste isli, mozno sa pridame. ja s laurou casto chodim aj do ba na take jednodnove vylety, ona by chodila asi stale niekam 😅

janula_nz
27. jan 2010

aj u vas je taka zima? tu uz niekolko dni mrzne ako na sibiri. to je hrozne, ledva rano zoberiem lauru do skolky a to mi celu cestu pisti, ze jej je zima na lica, oci, nos. esteze nechodia von zo skolky, ved b y tie deti vsetky premrzli a ochoreli

lilix
autor
27. jan 2010

hej zima, ale vezieme sa autom, tak to tak nepocitujeme.
chuda mala. a zajtra ma byt minus 20. nech ani nejde do skolky.. 😠

janula_nz
27. jan 2010

to fakt? 😨 minus 20? to co je? fakt sibir. no neviem, ved to na nase pomeru veru nic moc take krute mrazy. mne na dome uz zamrzol a odpadol vodomer v pivnici.

lilix
autor
27. jan 2010

mne sa nic nechce. ako vzdy 😀

janula_nz
27. jan 2010

tak a sme doma. boli sme cvicit zumbu. bolo to fajn napriek tomu, ze ma laura otravovala. ale zapotila som sa aj pri tom 😅 v sobotu ideme zas. hadam bude coskoro vidiet aj nejake vysledky 🙂

monkri
27. jan 2010

lilix bohužial ano je v Alžírsku je to troška daleko ☹

lilix
autor
28. jan 2010

ahojte. ty vole nejako mi to moc vystrelilo 😨
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/nu...
a nemohla si ist s nim? to je. ☹

kolienko
28. jan 2010

Dobré ránko, tak ja sa hlásm stále 2 v 1....zajtra idem k lekárovi a ak sa vám cez víkend neozvem, tak mozno si ma tam nechaju. ale to hadam napísem lilix sms....

lilix, to je dobre ked ti to vystrelilo...kyvajuca sa teplota je dobré znamenie a ak si tehu, tak tak či tak musí zostat hore....

monkri ze v Alzírsku...to neviem či by som predychala , asi by som to bez neho tak dlho nevydrzala. ja uz teraz nariekam, ze ako budem bez neho 4-5 dní v nemocnici.... 😉
a to som chodila do zahranicia na 2-3 týždne.... a ked som ho nepoznala na 3 mesiace a týžden doma....ale to bolo o inom. uz som si tak na neho zvykla, ze ked príde neskôr z roboty, tak mi strasne chýba.
mozno to malinky zmení....
babenky, len myslite na nas....termín je 31. tak takto o týžden uz bude hadam na svete krpček... 😅
cítim sa velmi dobre, je mi lepsie ako pred mesiacom, včera som vyupratovala, prevliekla duchničky, oprala , dnes ozehlím...a este nachystám všetky veci pre maleho, čo mi donesie manza do pôrodnice, ked po nas príde.

martina05
28. jan 2010

Ahojte, tak lilix držím silno všetky pršteky nech sa teplotka drží hore .... neboj ono to príde ani nebudeš vedieť ako ... Ani ja som to nečakala, už som sa nachystala na stimulku a vidíš...

Kolienko, myslíme na Vás ......... 😉 😉

lilix
autor
28. jan 2010

martina, kolienko nemate vase stare grafy? chcem ich kuk.
jasne micka myslime na vas.
mata tebe to tiez rychlo ubehlo, ze 31tt. no hej, len ako dllllho to uz trva. to uz nem s kostolnym poriadkom. vy ste otehu do roka. ale ja uz som temer dva roky snazilka. ☹

kolienko
28. jan 2010

lilix, ono to príde práve vtedy, ked to budes najmenej čakať. ved ja som mala tiez horm. na nočnom stolíku, ze ked dostanem mrchu, tak začínam uzívat a mrcha nedosla...nebojkaj.....
idem kuken ten graf

kolienko
28. jan 2010

lilix, na wunschkinder som sa dostala, ale nemam sajnu, prečo tam neni ten moj graf ale, ak bude vedieť shandy moje prihl. meno na fertility, tak kludne ti to sem môze hodit. ona mi tam registrovala.

lilix
autor
28. jan 2010

neviem kedy pride ten den, ze to budem najmenej cakat, ked to cakam kazdy mesiac ako na spasenie. 😔

betyna8
28. jan 2010

ahojky tehulky aj snazilky 🙂
my sme boli vcera trochen viac urevani a tak som sa na kona dostala len letmo. u nas je tiez zima,ale aj tak chodime kocikovat,malemu sa dobre spinka pri tom hondrlani na omrznutych chodnikoch
zumbu mam 4 dvd,ale este som to ani nevidela,teraz by som aj tak nemala cvicit kvoli mliecku,ale chrbat by si ti zasluzil,dost ma boli,maly je dost tazky a to este len bude

betyna8
28. jan 2010

kolienko,drzim palceky 😉

martina05
28. jan 2010

lilix, kuk našla som to .............

http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/us...

lilix
autor
28. jan 2010

dakujem ti martinka 🙂

lilix
autor
28. jan 2010

perfektny graf si mala. 😕

shandy
28. jan 2010

ahojteeee 😵 😵
lilix moja, to je pozitivne, ze si tak vysoko skocila, len sa tam pekne udrz 😉 😅 , vyzera to dobre 🙂
kolienkov graf mam ulozeny, tu je: http://www.fertilityfriend.com/home/257744
kolienko, drzime ti palceky, neboj dobre to dopadne 😵 😵 , budeme na teba mysliet a tesit sa na dalsieho drobceka z bociana 😅
martinka ty jo, to uz tiez si dobre daleko...ako sa citis?
bety, tak zas nemoze byt kazdy den nedela nie? musi si aj trosku pokricat 😀

lilix
autor
28. jan 2010

shandy moja dakujem, preco kolienku tak toho 18 klesla teplota? IP to uz byt nemohol, ci?
dakujem. no len nech sa drzi.

lilix
autor
28. jan 2010

inak bilancia je, ze tu mame 3 chlapov a 3 baby.
radka, bety, kolienko chalani
a shakura, janulcek a martina baby. dobre nie?