Priletí k nám bocian. Pridajte sa

lilix
5. aug 2009

Ahojte. 🙂)
Vytvaram tuto temicku, dufam, ze nam ju adminky nezavru, budeme mat novu temu, ktora bude pre vsetky zienky, ci uz snazilky, alebo tehulky, ci maminky.
Zelam tejto teme, aby bola plodnejsia ako jej predchodkyna.
A hlavne, aby uz nedochadzalo k nezmyselnym hadkam.
tak sup sup sem! shandy,kolienko,pralinka, betyna, martina05, jarulai, janulcek, radka, shakura, a ostatne nemenovane spolubojivnicky.

betyna8
14. aug 2009

matka asi ano, mojmu to kazali doniest tak aby to stihli do 30 min.pozriet a vyhodnotit

betyna8
14. aug 2009

teda do 30 min od odberu

matusik111
14. aug 2009

tak dakujem,... ☹ tak v pondelok ideme zas traposit 😎
Martinka, gratulujem k tehu 🙂 , co nam poradis, co vam pomohlo ? 😵

lilix
autor
14. aug 2009

matusik, ale jake traposenie, uplne normalna vec!vy ste to nosili? moj sa musel ''vyprazdnit '' tam.
baby zaujimavy clanok
http://www.akupunkturacentrum.sk/eav.htm

betyna8
14. aug 2009

lilix,moj to doniesol z domaceho odberu 😀

lilix
autor
14. aug 2009

moj chudak sam, v cudzom prostredi, v malej kabinke, vystresovany.. som mu slubila, ze na buduce idem s nim. inak uz by aj mohol ist, uz asi aj dva mesiace presli, co uziva lieky, ci sa mu nezlepsil.

lilix
autor
14. aug 2009

doniesla som do prace bazovy liker. vsetky sme si pripili na pekny vikend, a ja som sa nacuckala- troska opilaaa. 😨 😅 😵 😵 😵 😵 😀 😝

lilix
autor
14. aug 2009

viete o tom, ze cak noris dva krat napocital do nekonecna?

shandy
14. aug 2009

lilix 😀 😀 😀
no moj drahy daroval matros az tam na mieste 🙂

jarulai
14. aug 2009

ahojte bocianky 😵

matka, graaaatuuulujjjjeeemmmmmmmmm 😵 😵 😵 😵 vidiet srdiecko je ten najkrajsi obrazok na svete, ze 😵 😵 😵 tak vela stastia a nech si o tych 8mesiacov drzis v naruci svoje vonavucke mimi 😵

mata1001
16. aug 2009

haloooo baby nikto tu nie?kde ste? 😉 😉 😉

lilix
autor
16. aug 2009

kto by tu jedol mata1001. 😀
ale ja tu naozaj jem. lazane. 😉

shandy
17. aug 2009

dobre ranko a tu este nikoho niet? 😕 😕
lilix mnam, rob mi chute hned zrana 😀 😀 😀
a to co ste vsetky na dovolenke?

lilix
autor
17. aug 2009

cafte. vsetky makaju. alebo kakaju? ale nie, to sa mi len rimovalo. hehe 😀
ja teda makam.
shandy hmm boli dobre tie lazane.

shandy
17. aug 2009

😀 😀
no ved mas pravdu, ze kakaju na nas vsetky 😝
tusim si idem dat desiatu 😀

lilix
autor
17. aug 2009

a co mas moja na desiatku?

nellie_
17. aug 2009

ahojte 😎

ja sa dnes neviem prepnut do pracovneho rezimu nejako 😅 ani tic tac pomarancove ma k tomu neprinutili...dneska som vyžrala celu skatulu so 100 kusmi ale energiu nedvihli aj tak 😀 😀 😀

lilix
autor
17. aug 2009

caves nelie. ja som zase vstala ako skapacina, nevladna, a prisla som do prace, dala si 7days jahoda, a chytil ma pracovny zachvat, a potom som sa pomylila, 11veci nahrala, co zastupujem kolegynu do "svojho" programu. teraz mam o to viac roboty,ja krava
tak som si uz nepekne zanadavala. ale uz to nebudem prepisovat spat k nej. nastastie iba 11. kym som sa zobudila. hhaaha 😀

betyna8
17. aug 2009

nelie,mňam,pomaranšové mám aj ja rada,ale zas až takú spotrebu nemám 😀 mne sa po víkende absolútne nechcelo vstávať,ale nejako to dobojujem do fajrontu
lilix,lasagne mám tiež rada,asi spravím cez víkendik,mňam
len chute mi tu robite 😀 😀 😀

lilix
autor
17. aug 2009

my sme rozmyslali, ze by sme si sami spravili cesto na lazane. ako rezancove, len take obdlzniky vysusit. je to zbytocne drahe.
bety a ako robis besamelovu omacku. alebo nahod cely recept.
my sme dali cibulku, papriku zivu, nie mletu. potom masko, hribiky, paradajky. a dusit.
drahy robil besamelku, nejake maslo, muka mlieko tusim. a na striedacku sa to navrstvilo.

betyna8
17. aug 2009

lilix,aj ja si robievam cesto doma,klasicke rezancove.mám aj strojček na cestoviny,tak mi to na tenko vyvaľká.Netreba ho ani predvárať,ono sa v tej omajde spraví. Na 12 plátkov lasagni spotrebujem 300 gr. polohrubej múky,1 vajo a trocha vody.Bešamel robím tak ako si písala.Presný recept mám doma a je to origoš donesený z talianska.Zajtra ho tu capnem,aj keď oni su dosť podobné tie receptoše. 😉

lilix
autor
17. aug 2009

ze nas to skorej nenapadlo doma si robit cesto. 😠

betyna8
17. aug 2009

no ja som ho tu ani nekupovala,iba čo som si pred pár rokmi doniesla z toho talianska,tam to bolo lacne.Inak robíme doma a keĎ ostane cesto,pokrájame na rezance a hotovko. 😉

lilix
autor
17. aug 2009

my nemame stroj, ale rodicia ano. ale dalo by sa aj bez neho, rozvalkat a nakrajat na obdlzniky. inak dik za recept na to cesto. 😉

nellie_
17. aug 2009

mnam vy tu varite a ja som taka hladna... 😅
za chvilu padam nastastie.... 😎 😎 😎

lasagne sme nikdy este neskusali robit, diky za tip...otestujeme... 😎 😎 😎
a fakt by sa to dalo aj doma urobit to cesto....

betyna8
17. aug 2009

lilix,jasnačka,dá sa aj valčekom spraviť na tenko 😉
kde su všetky snažilky a tehulky,akosi pozabudli na temičku 😕

monkri
17. aug 2009

ahojte ako sa máte dlhšie som tu nebola 🙂 🙂 🙂

lilix
autor
18. aug 2009

kikirikiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
kohut uz kikirika tak vstavame! a preco? pretoze je den, ale ja mam este noc. 😀
ahoj monkri. no kde sa nam flakas? ty sa pochval..

lilix
autor
18. aug 2009

inak po anglicky kohut kikirika ze kakedadledu. 😀

kolienko
18. aug 2009

Dobré ránko, posielam všetkým poriadne nakazené TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

baby, hlásim sa s radostnou novinkou. včera sa nam narodilo dalšie krstniatko , 50 cm a 3300 g , chlapček.
pôrod trval necelé dve hodiny..... 😉