Priletí k nám bocian. Pridajte sa

lilix
5. aug 2009

Ahojte. 🙂)
Vytvaram tuto temicku, dufam, ze nam ju adminky nezavru, budeme mat novu temu, ktora bude pre vsetky zienky, ci uz snazilky, alebo tehulky, ci maminky.
Zelam tejto teme, aby bola plodnejsia ako jej predchodkyna.
A hlavne, aby uz nedochadzalo k nezmyselnym hadkam.
tak sup sup sem! shandy,kolienko,pralinka, betyna, martina05, jarulai, janulcek, radka, shakura, a ostatne nemenovane spolubojivnicky.

lilix
autor
27. okt 2009

monkri dakujem. a co mas nove?
jarulai som tu davno nevidela.
dobre ranecko. ja budem asi chora. boli ma hrdlo. nechapem ako som k tomu prisla, vobec nebeham po vonku, stale mam sal. 😠

betyna8
27. okt 2009

bre ránko 🙂

reivka
27. okt 2009

ahojte ☹ ja viem že ani tento mesiac nám to určite nevyšlo, to vychádza len takým čo nechcú alebo omylom ako to niektorí nazývajú

lilix
autor
27. okt 2009

ale reiv, podme si poplakat spolu, lebo ani mne nie ☹

lilix
autor
27. okt 2009

reiv okolo 20 ste nesexovali?

lilix
autor
27. okt 2009

dnes sa dozviem vysledok tej jednej skusky, co som mala pred tyzdnom. vsetky musite zase na mna mysliet, nech je to C. ako minule, mysleli ste, a bolo B a nic som nepovedala. 😵

reivka
27. okt 2009

bude B alebo A a hotovo ! 😀
no lilix, my sme aj keksovali ale 20. sme to nedokončili a 21 potom normál, takže nič ☹ http://www.fertilityfriend.com/home/29bad3 no a kukni čo mi to robí, úplne inak mi to skáče ako minulý mesiac a ja že stačí merať 2 mesiace 😝 😝 😝

reivka
27. okt 2009

😀 som to napísala tak blbo, akože nie že by som potom už otehotnela, ale že budem poznať už svoj cyklus ako mi idú teploty som myslela a potom už sa mi merať nechce 😀

janula_nz
27. okt 2009

dobre ranko sa praje. je tu niekto? 😕

shandy
27. okt 2009

ahojteee 🙂
ale co to co to? ake depky to tu mame? uz aj s nimi prec...kua, chcete dostat na prdel? 😀
reiv, skackave grafy dost casto koncia ako tehotenske, takze klud. nikdy nic nie je stratene...
lilix, ty rovnako vies, ze ako tehu nemusis pocitovat vobec nic.... 😉
tak pekny den vam 😵

lilix
autor
27. okt 2009

ahoj janul, ano ja jem. preco sa pytas? 😀 😀 😀 😀
reiv, videla som. aj mne zvykli tak teploty skakat. ved nic este nemusi byt stratene. ja to uz viem preto, lebo mi ide ten moj hrudkovity hlien a to vtedy uz viem, ze nie som tehu. no zivot ide dalej. co mam robit. 😔

janula_nz
27. okt 2009

mne buduci tyzden pridu plodne dni, tak som tiez zvedava co a ako 😝 ja by som chcela navstivit tu bylinkarku anku kopacovu, je tu niekde tema o nej. boli ste u nej niektora?

janula_nz
27. okt 2009

lilix a kedy sa dozvies vysledok zo skusky? teraz si doma alebo v skole? nejako nie som v obraze, kedze si na nete a cakas vysledok 😅

reivka
27. okt 2009

shandy ja neviem ☹ 😒

janula je tu taká téma o tej Anke Kopáčovej, chodia tam baby, ked som si to pozerala, a vraj pomáha tá teta, tak skús. Ale pekne divné recepty im dáva, že napr. bravčovú masť a nejaké zrno pšeničné natrieť na brucho, či tak nejako 😝 ale ked pomôže...

janula_nz
27. okt 2009

reivka ano viem, som to sdudovala 😀 no ak to pomoze, veru, tak si na brucho natriem aj neviem co 😅 ja som zacala akurat pit gynastan a alchemilku. vsetkym hovori, ze to maju pit. ale bola by som zvedava, na co u mna natrafi, tak k nej skocim. ale az o mesiac, skor sa neda lebo sa stahujeme do domu a vsetko to okolo, brrr 😝

janula_nz
27. okt 2009

reivka ty si priamo z nr?

reivka
27. okt 2009

fííííha gynastan? to som ešte neskúšala 🙂 http://www.lekarennawebe.sk/lieky/gynastan-vlhu...

reivka
27. okt 2009

ano janula priamo

janula_nz
27. okt 2009

reivka to akoze reakcia na pitie gynastanu? 😅 obrusky? 😀 jasne, ze gynastan bylinkovy caj 😅 😅 😅

reivka
27. okt 2009

prečo kúpila si tu dom? do domu sa zmestí detíííííííííííí 😀

janula_nz
27. okt 2009

v nr som ako doma. v ktorej casti to tam byvas? ja tam mam celu rodinku

reivka
27. okt 2009

jasné že čaj, ale to som ešte našla že tiež gynastan 😀

janula_nz
27. okt 2009

ano ja som si kupila dom ale ten sa az na jar zacne prerabat 🙂 rodicia dokoncuju velky dom poschodovy, tak sa idu stahovat. ale kedze byvame spolu, to akoby sme sa stahovali aj my, chapesn? 😀

janula_nz
27. okt 2009

prezrad, co varis na dnes? alebo mas navarene zovcera? neviem , co zajtra budem detom varit

reivka
27. okt 2009

no som v robote, tak toho vela nenavarím tu 😀

reivka
27. okt 2009

moji strašne lúbia mlieko a do toho si nasypať nejaké tie veci ako štvorčeky, hviezdičky, mušličky, guličky.... 😀 to raňajkujú a práve jem zákusok čo som malému urobila v nedelu k narodkám 😝 😀

janula_nz
27. okt 2009

jaj normalne mi vyslo z hlavy, ze ty mozes byt aj v robote 😅 mnam a aky to zakusok si robila? moja bude mat v novembri narodky, tak tiez budeme vypekat. aj laurika lubi gulicky s mliekom a ja tiez 😀

reivka
27. okt 2009

no tak toto som urobila a tam som mu zapichla sviečky 😵 http://dobrejedlo.pluska.sk/dobre-jedlo/clanky/...

lilix
autor
27. okt 2009

janula ja som v praci. a dozviem sa ho asi poobede.

lilix
autor
27. okt 2009

zeny dostala som B. 😅 huraaaa