Priletí k nám bocian. Pridajte sa

lilix
5. aug 2009

Ahojte. 🙂)
Vytvaram tuto temicku, dufam, ze nam ju adminky nezavru, budeme mat novu temu, ktora bude pre vsetky zienky, ci uz snazilky, alebo tehulky, ci maminky.
Zelam tejto teme, aby bola plodnejsia ako jej predchodkyna.
A hlavne, aby uz nedochadzalo k nezmyselnym hadkam.
tak sup sup sem! shandy,kolienko,pralinka, betyna, martina05, jarulai, janulcek, radka, shakura, a ostatne nemenovane spolubojivnicky.

janula_nz
6. nov 2009

lilix hlavu hore. mas ip 😉

lilix
autor
6. nov 2009

parlodel mam tiez. to bol tiez dobry brutus. som normalne nemohla ovladat svoje telo, len spat spat, na grcanie.
asi navstivim na jar pani anku kopacovu, ak sa nezadari, alebo martininu homeopatku v nitre.
asi vam tu otravujem dnes den co? 😒

lilix
autor
6. nov 2009

snazilka dakujem.
jedno ma dnes tesi, ze nemam take silne ms krce, ako mavam. rano okolo 5.30 som si dala tabletku tusim a od vtedy nic. ale ta uz nemoze ucinkovat. ibac ma tusim tak 6hodin.
som hladna, ale nic mi nechuti. ☹
nech uz pride mojko domof, lebo tu umrem. asi si pustim telku, ani ta bakalarka ma nebavi, neviem sa sustredit.

janula decka este spia?

snazilkant
6. nov 2009

lilix,
ja som mrchu dostala vcera no dnes ma sice boli brusko no sla som s kolegynou cvicit rollo,
a bolo uzasne vyrozpravali sme sa vypla som hlavu , ked som prisla domov tak som pratala , prala a teraz som si sadla.
Tak daj si fajny teply cajik a pockaj svojho priatela, ked tak chodte do kina...alebo nieco ine

lilix
autor
6. nov 2009

a co je rollo?
on pride az neskoro vecer, a tu kde byvam kino nie je

snazilkant
6. nov 2009
snazilkant
6. nov 2009

Rollen je účinný masážny stroj, ktorý pri pravidelnom používaní dokáže masírovaním tvarovať postavu, zmenšiť objem masírovaných partií, požívaním dostatočného množstva tekutín, pri zdravej výžive a použití vhodných kozmetických prípravkov odstraňuje celulitídu.
Masážou akupunktúrnych ciest, ktoré zasahujú aj vzdialené časti tela spolu s vnútornými orgánmi človeka dosahujeme aj celkový priaznivý efekt na organizmus.
Cieleným pôsobením masáže na príslušnú oblasť vznikne miestny účinok, čím sa zlepší výživa kožných buniek a ich činnosť. Pokožka sa tak stane pevnejšou, pružnejšou a zdravšou.
Podmienkou dlhodobého priaznivého účinku masáže pomocou prístroja Rollen je presné dodržanie cvičebného programu ako aj absolvovanie minimálne 10 procedúr.

irsina83
6. nov 2009

lilix,

odkial si?

shandy
6. nov 2009

tak nase baby z temy co mame priatelov v zahranici u tej bylinkarky boli, ale asi im to nic moc nedalo. vraj uplne take divne rady dava 🙂 , skor by som sa asi dala na tu homeopatiu do nitry. no ved skus, uvidis a potom eliminovat stres.

irsina83
6. nov 2009

lilix,

ja mam v Piestanoch velmi dobreho dr. je fakt odbornik a zeny co k nemu chodia tvrdia ze tusim kazdej pomoze otehu. ja som z trnavy a dochadzam za nim. ak budes chciet tak ti dam kontakt aj adresu.

lilix
autor
6. nov 2009

ja dr. menit nechcem

citala som,ze dava divne rady, ale aj ze vela zenam pomohla.
a krce zacali. neviem cim to je, ale vzdy ku veceru sa mi to zhorsi. pomoc. az pri zaludku ma picha. 😖

irsina83
6. nov 2009

nemusis menit dr. ani ja som nemenila, ja som k nemu len prisla a hotovo. on je sukromnik...

lilix
autor
6. nov 2009

tak ma boli bachor ☹ idem daco zjest

reivka
6. nov 2009

fiiiha lilix, prídi do nitry 🙂 janula, ty si v tých šatách aká kočka, a ten dekolt 😉 to je príroda? 😀

reivka
6. nov 2009

práve som si vybrala poznávací zájazd do Nemecka, taký vianočný 2-dňový, nejdete? pozrieme si zámok a potom niečo pekné k vianociam kúpime a mm ma posiela, schválil mi to, vraj si mám ísť oddýchnuť 🙂

miroslava89
6. nov 2009

ahojte ja som vas uz daaavno nebola kuk..no zeby sa nepovedalo napravim si reputaciu 😵 😎

TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

😵

lilix
autor
6. nov 2009

pekne mirka od teba.. ze sa aj ukazes.. ze 11tt woow

miroslava89
6. nov 2009

lili stahovali sme sa nemohla som sa ukazat... ze 11.. ja nebudem spokojna kym sa tie tt nezmenia na 1d 😅

inac otazka k tvojmu "mottu" teda ak smiem_: preco ti je totalne na nic? 😔

lilix
autor
6. nov 2009

a momentalna nalada. to cloveka z casu na cas prepadne taka depka. nie je to uplna depresia taka pre psychiatra, ale taka, ze sa clovek vyreve, vynervaci a je dobre 😀
moj chudacik dostal Ecko. a je rad, ze presiel. no ale aspon si nezavdime, od toho profaka som aj ja schytala E.

janula_nz
7. nov 2009

dobre ranko dievcence 😉

dnes som tu prva ja, ktora v sobotu rano strasi na nete 😀 to bola teda nanic noc, vobec sa mi nespalo dobre. podava sa cajik alebo kavicka, ktora sa prida?

lilix
autor
7. nov 2009

ahoooj, ja varim o 106.
kedze nam zostal karfiol a treba ho minut tak varim karfiolovu polievku a kuracie masko na karfiole 😀 😀 😀 😀 😀 😀
a k tomu ryzu, nebojte, ta je bez karfiolu, ale ja som schopna ho dat aj tam. ja si tieto recepty vymyslam, lebo ziadne neviem, ale je to dobreeeee. a ja ani nie som hladna. asi by som sa mala ist vybehat so psom, nech mi vytravi.
🙂
cajik by som si dala. a aky mas? ja som teraz kupila s echinaceou a chuti mi.

kuspitka
7. nov 2009

Ahoj lilix.
ako sa mas?

lilix
autor
7. nov 2009

ahoj kuspitkaaa. dakujem za opytanie. uz dobre.. mala som vcera depku.
paaani moji ty o mesiac daco rodiiiiiiiiiiiiis. urcite to bude aj skor ako 21.
🙂

miroslava89
7. nov 2009

ahojte... ja sa snazim od rana zahnat chut na pivo len neviem cim 😠 uz mi to lezie na nervy tie vselijake chute 😅

lilix
autor
7. nov 2009

a ja ti este posielam tu ip, ked mas chut, daj si glga, to ti nic neuskodi, kolegyna si dala aj sampanske, ale s mierou.. DO toho! 😉

miroslava89
7. nov 2009

lili vidis mimochodom zahlasovala som😉..a to mi padol tak akurat vhod😀 slinky sa mi zacali zbiehat este viac...

lilix
autor
7. nov 2009

a ty si zratala tie cisla? dakujem pekne

miroslava89
7. nov 2009

lili myslis ten "jednoduchy priklad pod fotkou?..to ano..

lilix
autor
7. nov 2009

super mame dva hlasy 😅

miroslava89
7. nov 2009

lili sikovny😀 a da sa poslat viac?? poslem aj neskor..i tak sa nudim😉