Priletí k nám bocian. Pridajte sa

lilix
5. aug 2009

Ahojte. 🙂)
Vytvaram tuto temicku, dufam, ze nam ju adminky nezavru, budeme mat novu temu, ktora bude pre vsetky zienky, ci uz snazilky, alebo tehulky, ci maminky.
Zelam tejto teme, aby bola plodnejsia ako jej predchodkyna.
A hlavne, aby uz nedochadzalo k nezmyselnym hadkam.
tak sup sup sem! shandy,kolienko,pralinka, betyna, martina05, jarulai, janulcek, radka, shakura, a ostatne nemenovane spolubojivnicky.

lilix
autor
28. nov 2009

cauko bety. 😅
co ja viem co take nove, co stoji za rec..
zajtra pride majster robit zarubne.. mame novu postel, nocne stoliky.
je mi kosaaaaaaaa.

mala by som pisat bakalarku, ale viete ako sa mi chce. ble
vcera som balila nejake darceky.. a kupila som nasim zreby, to bude take prekvapko na vianoce odomna, nech si zotru.. aspon bude sranda. 😀
a kolko vazi teraz cca matusko..

betyna8
28. nov 2009

tak to máš fajn,ja nemám ešte žiaden darček,a ak nestihnem kúpiť,bude im musieť stačiť Matúško 😀 neviem koľko teraz váži,lebo na poradni mi robil len monitor,srdiečko mu bilo paradne,až na chodbu to bolo počuť,drahý ma tam čakal,tak mal tiež zážitok,ale mal by mať podľa tabuliek okolo 2,5-2,7 kg. No ale čo čítam,rodia sa tak 4 kg mimi,teda ak vydržia do termínu,tak uvidíme.
No ked sa odhodlaš do písania bakalarky,tak sa tym prelúskaš,veď ti to štúdium ide 😉
Fajn,že na chalúpke pokračujete so zariadovaním.
Ja idem čosi porobiť a chcem piecť na večeru čerstvé žemličky a na zajtra tortičku pre synovca...je mi na nete fajn,ale strašne to zabíja čas a meni plány 😀
držkaj sa

janula_nz
29. nov 2009

ahojte bocianky 🙂

par dni som tu nebola a nasa tema je niekde na tretej strane zabudnuta. ako to? tak u nas je veselo. dom je este stale akoby tam bomba spadla a tak strazim mamine deti u mna v nz. tak sa nenudim. ale je to fajn, tesim sa, ze mam nejake deti doma 🙂

betynka no ty mas pre vsetkych ten najkrajsi darcek 😵 ty si veru velku hlavu robit nemusis z toho, ze nemas nakupene. ja mam nakupene len pre lauru. my dospeli si nejako moc nekupujeme. a teraz je to tak, ze kupuju sa nove veci na dom, takze vydavkov je habadej. hlavne aby mali deti bohateho jeziska a to nie je taka velka veda pokupit

lilix
autor
30. nov 2009

ahojte. 😕 😕

janula_nz
30. nov 2009

co sa to tu deje, ze je tu tak prazdno posledne dni? 😕

monkri
30. nov 2009

ahojte ako sa máte ? 🙂 😉

palculka
30. nov 2009

ahojte všetky, aj k nám priletí bocian, som v 11. týždni.

lilix
autor
30. nov 2009

ahojte, ahoj vitaj palculka.. no my zatial snazilkujeme.. nejaka smola tu zavladla, dlho tu nikto neotehotnel. co ma mrzi :(((
tebe gratulujem k tehu.. ako dlho ste sa snazili?

monkri
30. nov 2009

palculka gratulujem 🙂

kolienko
1. dec 2009

ahojte....
bety tak ty si už krátko pred pôrodom...no pekne. ako to letí....

lilix, nesmut, ved sa to niekedy prelomí a zase nás tu bude vela. ja uz začínam pomaly chystat vybavičku pre malého a už chodím mene do práce...a viac oddychujem domka ....

palculka gratulujem a nech to dobre dopadne

betyna8
1. dec 2009

kolienko aj tebe to už preletí,viacere dievčata v tehu teme porodili v 36-37 tt,jeden nikdy nevie. Že by som ja nejak oddychovala sa nedá povedať,ešte ani jedinký deň som nebola iba doma,stále ešte kdesi čosi vybavujem,chodila som do minuleho týždňa občasne do roboty a tak dookola.Aj teraz sa chystam s mm do mesta.
Lilix, tiež si myslím,že aj u vás sa to prelomí,nemôže to byť stále neuspešné,aj keď ťa chápem,že si z toho smutná a posielam ti špeci dávku TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😉

palculka
1. dec 2009

lilix neboj, ved ono sa to podarí, ked to budeš najmenej čakať. Nám sa to podarilo asi po pol roku a štvormesačnom každodruhodennom snažení, a to som už ani nečakala že sa to podarí tento rok, lebo manžel odchádzal na služobnú cestu na ktorej je až do Vianoc.A stalo, den pred odchodom som si kúpila tehotenský test, lebo už sa mi to nejako nezdalo, meškal mi menzes už asi týžden ale manžel o tom nevedel. A tak som zostala v šoku, v dobrom slova zmysle, triasli sa mi ruky, ked som zbadala dve ružovučké čiaročky, a bola som šťastím bez seba. Hlavne to chce klud, žiadny zhon, lebo mi sme pred otehotnením prerábali, všade bordel, z roboty do roboty, no proste hrúza, takže sa ani nečudujem že sa nám to nepodarilo hned.A tak s malou dušičkou čakám kým prehupnem do štvrtého, menej kritického mesiaca.

Monkri, Kolienko dakujem Vám.

monkri
2. dec 2009

lilix neboj aj nám sa to podarí len musíme dúfať 🙂 😉

janula_nz
2. dec 2009

ahojte dievcence

chcela by som ist sem ale nechce sa mi ist samej. nepridala by sa niektora ?

http://www.svz.szm.sk/svz19py0.htm

lilix ty by si mohla 😀

lilix
autor
3. dec 2009

ahojte. janula nemohla. 8.1 idem na prednasky.. a keby aj nejdem, neviem ci by som sa prinutila. prepac.
co mate nove? ja som posledne dni nemala nejako casu. mala som tu kamosku, vcera som bola na skoleni..
potom s drahym sme si boli sadnut po skuske troska. ja sa citim na mrchu. 6.12 dojde. 😢

janula_nz
3. dec 2009

ahoj. nevadi. ani ja asi nato nemam aby som tam sla 😝 a ako dopadla skuska? uz mas vsetky hotove? ja sem tiez moc nechodim teraz, doma stale to iste akurat, ze deti su trosku nachladnute, tak ani von sa neda ist a doma sa uz nudia. ale nejako bude. na mikulasa sa tesime, laura neposlucha, tak dostane aj poriadne velky zemiak do balicka 😔 v skolke to s nou nejako nevedia vydrzat 😒

ktore sa chystate na vianocne trhy? lebo my sa chystame , mohli by sme sa stretnut 😉

lilix
autor
3. dec 2009

ja uz mam po skuskach.. ta posledna bola za B. takze mam ak sa nemylim AA BB CC alebo tak nejako.
my si s babami planujeme ist na vianocne trhy..

betyna8
3. dec 2009

lilix, zaseky ťa chystá navštíviť ta potvora 😒
ja som bola na poradni,všetko ok,stav nezmenený,či sa nám podarí porodiť do termínu ani srnka netuší.Malý kope ako taký divoch,aj ma to trochen boli,ale už,keď mi tak prejavuje lásku 😀 von sa mu zatiaľ očividne nechce

lilix
autor
3. dec 2009

hej, a ked na nu myslim, tusim ju citim este vacsmi.
co uz, sakris nemozem za to ☹
19 to mas prvy termin? ci ako?

janula_nz
4. dec 2009

pekne dobre ranko sa praje. aky mate dnes den? 🙂

ja sa chystam nieco upiect, nejako vianocne kolaciky. vcera som piekla a skoro vsetko sa zjedlo. a to som piekla az tri druhy 😝 asi chutili potom 😅

lilix
autor
4. dec 2009

cafko. som dostala. ☹ 😠
nemam naladu..
tak mi ani medokriptine nepomohol ani duphaston. mne uz asi nic nepomoze.
janula aj mne by si mohla poslat. som hladna. idem si asi spravit aspon palacinky. vobec sa mi nic nechce..
janula co dobre si to piekla? a reivka kam zmyzla?

betyna8
4. dec 2009

lilix,nejake riešenie tvojho problemu musi byt,ale chapem,ze mas toho plne zuby
ja mam 19. urceny ako jediny termin,je vyratany na zaklade sona,ved vies,ze v mojom pripade sa to podla mrsky neda,ked som mala dlhy cyklus a ovulu az na tridsiaty den.Doktor povedal,ze to je aj posledny den,ak dovtedy neporodim,tak potom asi vyvolaju.Podla mojich vypoctov by to malo byt 16.12.,tak uvidime

janulcek
4. dec 2009

Ahojte dievčence.Včera sme absolvovali 3D utz tak náš anjelik je zdrave dievčatko.. 🙂
Manžlelv prvom momente trošku sklamany/túžil po chlapcovi/,ale už je ok,ked mu volam tak sa ma opýta že:no čo moje šušky??? 😀 Druhe bude chlapec.Mne to bolo jedno čo to bude.Ale v kútiku duše som si priala chlapca,aby mal manžel radosť,kedže mne to bolo jedno.Hlavne že je mala zdravučka a dúfam že to aj tak ostane.Takže ženska intuicia nesklamala,ako som cítila od toho 12tt že to bude dievča,aj to tak vyšlo.
Váži 465g...Ale ťahy má po manželovi,chytil sa zahlavu zpredu a poškrabal a v tom to spravila aj ona,maska. 😀
Inak sledujete ten prípad čo vyhodilo to dievča to donosene miminko??kolka to nespravodlivosť na tomto svete.Ale,asi to tak má byť...Ale prečo? ☹ Ja som nemohla ani spať kvoli tomu.Bože to dievča že normálne cvičilo na telocviku a ako to vobec mohla tak bezpproblemov porodiť??????Ved kolke ženy sa trápia kolko v nemocke a ona si jednoducho pride na WC a porodi to tam!!!!!!Co toto je?????
Ako sa bude na to pozerať o 10 rokov,ked si bude chcieť založiť rodinu.Predtym ako to spravila si mala prečítať modrehokonika temu snažilky.... ☹ Je mi jej možno aj luto ale...........nemala to takto riešiť.Tažko sa súdi obyčajnemu človeku ale............nemala to spraviť.Je mnoho riešeni ako takuto situaciu vyriešiť..
Ja ked som mala 17-násť a tiež som bola v situacii že som sa bála že som tehotna,tak mi nebolo všetko jedno.Ale myslim že k takemuto činu by som určite nepristupila..
Som sa trochu rozpísala,ale chcela som Vám o tom napisať,ako to cítim.. ☹

betyna8
4. dec 2009

ahoj janulcek, gratulujem k dievcatku.Sranda,my sme zas obava viac chceli dievcatko a je chlapcek,u vas naopak,ale ako hovorim,hlavne nech je zdravucky a vasa babulka tiez. 😉

janulcek
4. dec 2009

dakujem Bety....No mne to bolo jedno,nemala som favorita,ale len kvoli mojmu manželovi aby mal radosť,som si trochu priala nech je to chalanec..Lenže synovec je z toho viac rozhodeny ako moj manžel.Ze on nechce babu,lebo ma dve segry,dvojičky,a že kto s nim bude hrať futbal a on ju nebude voziť,a nebude ju brať ani pripotok.Segra mi to volala že takto žialil včera.Dneska som mu volala že čo na to vravi,a že v pohode/6 rokov má synovec/že nevadi...už ho to prešlo 😀

monkri
6. dec 2009

ahojte ako sa máte ? 🙂
no nebola som tu mala som toho veľa práca dokončenie bytu a behanie po úradoch ale chvála bohu to mám za sebou 🙂

lilix
autor
7. dec 2009

ahojte. janulcek super,ze ste zdrave.. aj ja chcem dievcatkooooooooooooooooooooooooooooooooooooo
boze kedy to uz pride??

janulcek
7. dec 2009

No malinka je zdrava a dúfam že to tak ostane..Len mňa stále niečo obchádza ☹ .Pár dni dobre,pár dni som ako na chrípku a takto to ide dookola už skoro dva týž.papám aj vela ovocia a aha.len aby nás horšie nechytilo.Zatial je to bez horúčiek a dúfam že to tak ostane..
Lilix držím palce,aby to už naozaj prišlo...

betyna8
7. dec 2009

janulcek, nasad si nejake homeopatika,keď cítiš,že sa bacil rozrasta a čajičkuj sa,to pomáha 😉

lilix
autor
8. dec 2009

ahojte 😕