Priletí k nám bocian. Pridajte sa

lilix
5. aug 2009

Ahojte. 🙂)
Vytvaram tuto temicku, dufam, ze nam ju adminky nezavru, budeme mat novu temu, ktora bude pre vsetky zienky, ci uz snazilky, alebo tehulky, ci maminky.
Zelam tejto teme, aby bola plodnejsia ako jej predchodkyna.
A hlavne, aby uz nedochadzalo k nezmyselnym hadkam.
tak sup sup sem! shandy,kolienko,pralinka, betyna, martina05, jarulai, janulcek, radka, shakura, a ostatne nemenovane spolubojivnicky.

lusinkaj
9. aug 2009

🙂 ahojte,aj ja sa pridavam k pozdravu 🙂

miroslava89
9. aug 2009

sofi skus pozriet temu grafy BT..

kolienko
9. aug 2009

Ahojte, sofi skús , ked je tvrdý a dolu, tak je mozné , že si tehu. ak je maky a vysoko (tazko nahmatatelný) tak príde mrcha, lebo krcok a otvára.

prajem peknú nedelu

sofinka2009
9. aug 2009

no ja som ho nahmatala hned alahko skor sa mi zda tvrdsi uz musim vydrzat a zajtra testnem 😉

jarulai
9. aug 2009

ahojte, aj ja vás chcem pozdraviť 🙂

sofi, držím paste, nech ti to vyjde podla tvojich očakávaní 😉

mata1001
9. aug 2009

ahojte baby mate niektora skusenosti s liekmi estrofem a lutenyl?

sofinka2009
9. aug 2009

no nevydrzala som spravila som rapiclear a ukazuje mi z tej druhej ciarky stipku hore stipku v strede stipku dola.pockam aspon dva dni a skusim iny test.

m.a.y.a.
9. aug 2009

ahoj sofi: juuuj vydrz este par dni a budu silnejsie !!!! ja som tiez tak zacinala je to krasny pocit ze?

sofinka2009
9. aug 2009

jasne ze je len mam strach lebo neviem na com som ci sa uz tesit ci nie my sme mali povodne snazilkovat od sptembra toto je take necakane ale vecicky uz mame pripravene listovku beriem dlho len vis ako ked cely den na to myslim ze ci ano ci nie ten test ma uplne domotal.

lufinka83
9. aug 2009

snažilky,neako ste sa rozpísali...😀 no my čakáme na bociana..asi ešte niekde blúdi 😀 tak si idem dať aspoň čaj plodnosti... že nazdravie 😀

lilix
autor
10. aug 2009

ahojte, dobre rano. 🙂
juuj, dalsia tehulienka? 😨 😅
lufinka, aky je to caj plodnosti? alchemilka? 😕
mata 1001 nie, nepoznam ten liek.. a zrejme ani baby, ked ti ziadna neodpisala. 😵

lufinka83
10. aug 2009

lilix, no je tam aj alchemilka..volá sa gravozen..a je hnusný!! 😝 bylinky...akurát som ho dopila... 😀

lilix
autor
10. aug 2009

lufi a kde sa da kupit?

lufinka83
10. aug 2009

ja som ho kúpila cez internet... presne tu: http://www.zdravysvet.sk/kategoria/prirodna-byl...
nebudem sama čoho bude piť...? 😀

lilix
autor
10. aug 2009

ja som hrozne nedosledna, co sa takychto veci tyka, ani aloe som poctivo nevydrzala pit, a moj drahy mi ho vsetok vyslopal. ani alchemilku som poriadne nepila.. 😠 😖 😎

lufinka83
10. aug 2009

tak to ja som začala piť tento čaj asi pred dvomi dňami...ale ja si zasa viem dať pozor nato...síce sa mi občas luhuje viacej ako má...ale vždy ho vypijem 😀 😎

shandy
10. aug 2009

dobre ranko bambulky 😀 😀
ako ste vikendili? co nove? sofinka nech ti ciarka silnie 🙂 , ja dnes alebo zajtra vyvesim cervenu zastavu 😀 , no uz ma to pomaly prestava bavit 😀 😀 😀 😝 , ale musim pochvalit gynex, od kedy ho pijem, PMS takmer ziadne 😀 😀 , tak sa tesim aj z malickosti.

lilix
autor
10. aug 2009

hmm shandy, sa mas, mna od gynexu este viac bolelo brucho, ani tabletky nechceli zaberat. tak ale nezanevriem nan.. mozno to bol proces liecenia. 😀

shandy
10. aug 2009

ano lilix, ved tak to tam aj pisu, ze ked sa ti to zhorsi, moze to byt priznak, ze liecba zabera 😀 😀
alebo mozno skusim tie kvapky FEMI, uvidime 😉

nellie_
10. aug 2009

ahojte difčence 😀

shandy a mozno ziadna zastava nebude.. 😉 kde mas graf, hod ho nech sa omrknem mojim odbornym okom 😀 😀 😀 😀
moja ovu stale v nedohladne...slahlo by ma z nej....neviem kade sa zasiva lemra jedna 😀 😀

miroslava89
10. aug 2009

dobre ranko 😀

lilix
autor
10. aug 2009

dobre miroslava. shandy nam nechce ukazat graf 😝 😝 😝

kolienko
10. aug 2009

ahojte, prisla som vás len pozdraviť v skratke. čo nové??
sofi, ako si dopadla?? testovala si aj dnes??

lilix, shandy neli a všetky, aký bol víkend??
posielam TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTttttt

nellie_
10. aug 2009

lilix, ja som si shandin graf vypatrala... 😝
a vypada ozaj predmrchovsky.. ☹
ale ved neva, o mesiac budu plodne dni zasa 😉 😵 😵 😵 😵

kolienko ahoj 😉 chytam virusiky, dosla som ako prva ale nebojte, ja len zopar necham aj pre vas,nie som ziadna lakomica lakoma 😀 😀 😀

lilix
autor
10. aug 2009

tie malicke tt na konci su moje dobre? 😅

nellie_
10. aug 2009

lilix kludne, ja som nasala prvych 7 TTTTTTTT do seba... 😀 😀 😀 😀 😀

lilix
autor
10. aug 2009

nellie nieze z toho budu sedmoricky 😀

nellie_
10. aug 2009

hííí to ma nenapadlo 😨 😨 😨 😀 😀 😀 😀
neviem preco prave sedem... 😀 😀 😀 a sice viem, aby som ich nasala vsetkymi otvormi čo mam na tele 😀 😀 😀 😀

miroslava89
10. aug 2009

nellie😀este ze mas dobry dovod na presne 7😀 semoricky by boli naozaj veela😀

lili len malicke?🙂 velke nepotrebujes?🙂

shandy
10. aug 2009

😀 😀 😀 nellie ty detektiv oriesok 😀
so nevedela, ze vas tak zaujima moj graf 😀
ale ved som hovorila, ze to je jasna mrcha, nuz ale ked mne tu nikto neveriiiiiiiiiiiiiiiiiii 😝