Priletí k nám bocian. Pridajte sa

lilix
5. aug 2009

Ahojte. 🙂)
Vytvaram tuto temicku, dufam, ze nam ju adminky nezavru, budeme mat novu temu, ktora bude pre vsetky zienky, ci uz snazilky, alebo tehulky, ci maminky.
Zelam tejto teme, aby bola plodnejsia ako jej predchodkyna.
A hlavne, aby uz nedochadzalo k nezmyselnym hadkam.
tak sup sup sem! shandy,kolienko,pralinka, betyna, martina05, jarulai, janulcek, radka, shakura, a ostatne nemenovane spolubojivnicky.

monkri
10. aug 2009

Dobrý večer ahojte 😀

lilix
autor
11. aug 2009

ahojte.
lulu, monkri cafte.

kolienko
11. aug 2009

ahojte zlatícka.
len v skratke (mám pred výplatami) poisielam TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT a je niečo nové?? čo sofinka, ozvala sa? nemam čas to čítať.
lilix ty si ako na tom?? stále bez snazenia?? (teda myslím tým že ste to odidialili??)

lufinka83
11. aug 2009

dobré ránko sa praje..dnes je počasie..mám pocit,že mi každú chvílu exploduje hlava ☹ 😨 🙄

lilix
autor
11. aug 2009

avoj kolienko. dakujeme. ty si nasa zlata rozsypacka TTT virusu.
sofinka tusim v grafoch pisala, ze jej testy nic neukazuju.. teplota sa drzi. ms nikde.. neviem co z toho bude..
ja? no stale bez snazenia. to je hrozne, ked ti mozog brani v snazeni. 😠

lufi boli hlavka? co migrena? och to je strasne. nezavidim. ☹
ja som si dala na ranajky cesnakovy uzol, 😵 a asi budem mat nizky tlak z cesnaku. milujem cesnak, ale nerobi mi dobre.. a to som ho ani cely nezjedla. hmmm aka je u mna v kancli vooona. 😎

lufinka83
11. aug 2009

nie migréna...neviem z čoho ma bolí...asi z toho počasia...tak z ničoho sa zmenilo na také škaredé ☹ ono to prejde ... už som si tam poslala uja ibalgina 😀

nellie_
11. aug 2009

ahojte...

aj mna boli hlava... a som tu v kancli uz od 5,45 😅 😅 😅
(normalne taka trafena nie som 😀 😀 😀 to len dnes vynimocne... )

lilix mnam cesnakove uzle aj ja mozem...mnam..a tiez mi je potom blbie z cesnaku.. vidis dobry napad, na zajtrajsie ranajky uz som veru davno nemala...a u nas byvaju take super chrumkaveeee 😵 😵 😵

lilix
autor
11. aug 2009

kokos, ze od 5.45h to nam zvonil iba budik, asi 4x sme ho ignorovali, dnes nie a nie vstat, este som v polospanku nahovarala draheho, ze nech zaspime do prace, a co, raz za cas mozme. 😀

betyna8
11. aug 2009

ahojte babulky,tak ja vám posielam tiež vírusiky TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
ja som sa dnes v noci zobudila o 2:00,male mi tlačilo na mechur a skoro do 4 som nemohla zaspať.A už to vidím,že ma tu budú v robote brať driemoty, lebo vonku je počasie na spánok a ničrobenie stvorené.

lulu723
11. aug 2009

Ahojte baby no tak ja som asi do 1 chodila za malu co furt mrncala a uz som sa nasrala ved nebudem kazdu pol hodku za nu behat a ona chuda mala teplotku co sa jej dalsie zubky tlacia tak som jej supla panadol baby a do 8 sme si potiahli.ja by som spala aj dlhsie som nejaka mechom prastena 😒

radkatom
11. aug 2009

Ahujte babule, pridávam sa k tehulám a posielam vírusy TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT.

Ja som tiež v noci skoro nič nenaspala. Nie kvoli malému, ale kvoli hafanovi. Naša Feny sa hára a asi mala menštruačné bolesti ☹(. Nie a nie zaspať a chodila stále po byte a funela. Chúdiatko.
Teraz to dospáva potvorka jedna. Ja už ale cez deň nezaberiem ☹((. Aspoň, že už nemusím ísť do práce. Betyna, je mi Ťa ľuto. Musí to byť brutál. Aspoň nie je tak teplo 🙂.

papa

lilix
autor
11. aug 2009

ahojte tehule, dakujeme za tttcka, ste zlate, ze na nas snazilky nezabudate. 😅
bety a aspon v praci beru na teba ohlad? dufam, ze ta tam moc neprehanaju..
radka, no aj nasa sa hara. ale nebadame na nej, ze by mala bolesti.je vesela ako zvycajne. aj papa dobre. uz vyse dvoch tyzdnov krvaca. zacala predomnou, jej hovorim, ze neboj sa moja, maminka tiez bude mat.. potom som dostala, tak jej hovorim, ze nie je sama, aj ja mam. 😀 😀 no mne skoncili za 4-5dni. a ona este cez vikend mala krvave.. to dokedy bude mat! 😨
psy z celej ulice su uplne mimo z nej. jeden sa nam podkopal popod branu, aj beton rozkopal, aby sa k nej dostal. no nastastie ho vcas prichytili. lebo by boli bastardicatka.. my ju vobec nechcem dat teraz na zimu pripustit. az na jar.

lufinka83
11. aug 2009

super, takže nie som sama čo je ako mechom ošlahaná...ale už sa to neako zlepšuje 😀

lilix
autor
11. aug 2009

lulu mala je podarena, krasne dieta! 😕 😅

betyna8
11. aug 2009

lilix ja som v robote sama a viac menej sedim na zadku,obcas idem do mesta nieco vybavit, na postu do banky a pod.,takze mám celkom pohodu.

nellie_
11. aug 2009

lufi aj ja mam v sebe ruzžovy doping ibalginacky... 😅 a uz som menej mechom šlahnuta ako rano 😀

inak sila je ze hafanky su plodne ked maju krvavu pomstu... to tak aj u nas mohlo byt, ze raz za cas by sme mali MS a hned by sme pocas nej otehotneli...no nemohlo to tak byt aj u zeny vymyslene? 😀 😀 😀

martina05
11. aug 2009

Ahooojte, tak ako sa mávate??? Čo nové?? Pozerala som, že včera ste mali nejakú gurmánsku tému... kačičky, napolitánočky... No ja momentálna dosahujem gigantické rozmery /170 cm 67kg ☹ ☹ ☹ /, skoro do ničoho sa nevleziem ..... A to som na jar mala 62 kg - potom prišiel Dupahston ....a išlo to ... No ale všetko by som vydržala, len aby bolo bábo v poriadku...Inak ja milujem býčie žlazy - chodievam na ne do jednej čárdy pri Patinciach a robia ich tam super... no a všetci ostatní mi fujkajú ....

Už sa neviem dočkať piatku ...Fakt mám pocit, že to ide strááášne pomaly. Dúfam, že tam lekár nájde nášho mrňúsa a všetko bude OK... To bude najkrajší darček k mojim piatkovým narodkám ....... Ja viem, že by som už nemala testovať ale overovala som to včera ráno a // trošku zosilneli HURÁA, len ma mätie že už necítim to pichanie v podbrušku ...... NECH JE PIATOK .... Zakladám ligu za skoré piatky..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

miroslava89
11. aug 2009

ahojte..po kontrole u dr.- mame vyckat 2-3mesiace, a ak sa krcok maternice "obnovi" tak ako ma tak sa mozeme zacat snaziit🙂 aspon nejake dobre spravy..

lilix
autor
11. aug 2009

nelie presne, ja som o tom istom minule hovorila, ze aj ja by som chcela raz za polroka ms. maju to tie psy super vymyslenee. len to nevies, ze my platime za evin hriech z raja krvou? 😀
mata sevasky. to je spravne, ze kontrolujes hcg. cakala si dlllhe mesiace na drobca, tych par dni uz je malina, nie?
o pichani neviem nic 🤐 ☹

m.a.y.a.
11. aug 2009

ahojte baby 🙂

mata: pridavam sa k tebe uz aby bol piatok )))) ja sice cakam na september, snad sa dockame dobrych sprav, mne dokina dala sice prve foto GV ale ta spravicka ze tam nieco je a bije tomu srdiecko bude az v sept. takze ja chcem uz september. a to pichanie v podbrusku mne trvalo par dni a to som mala tie // ciarky naozaj slabe ale posledne boli riadne a hned. takze drzim palce na piatok!!!! 😉

lilix
autor
11. aug 2009

ahoj miri, no vidis.. nie je to az take zle. to utecie ako voda uvidis. sa zacneme snazit spolu dobre? ja tiez tak oktober, november. 😅
baby otvaram debatu, ake parfemy pouzivate?

lilix
autor
11. aug 2009

martina a testiky nam neukazes? zaloz si albuuuum prosiiim! 😵

m.a.y.a.
11. aug 2009

ahojky lilix: vidim ze ideme z debaty do debaty ale dobreeeeee)) vcera ze sladkosti a dnes parfem)))
mne vonia naj naj a to si vzdy kupujem je Bruno Banany 😀

betyna8
11. aug 2009

nelie, keby bola istota,že počas mršky hneď otehotnieš,veru to tak mohlo byť zariadené aj u nás ľudkov.No zas porodiť naraz aj 8 detí by som asi nechcela 😀
lilix ja používam len také svieže, Elizabeth Arden Green tee, to ani nieje riadný parfém,ale stačí mi.Ťažké a sladké vône neznášam 😝

nellie_
11. aug 2009

mirka to su dobre spravičky... 2-3 mesiace ubehnu ako voda 😉

matka aj piatok pride rychlo ved sa uz len 3 krat vyspis a je tu 😉 😎 😎

no ku parfemom... momentalne mam na sebe D&G light blue - viem ze je dost otrepany ale ja ho proste milujem... 😵 😵 😵 😵 a este mam doma moschino - I love, love a salvatore ferragano -incanto shine ale tu teraz v lete nenosim, pride mi taka tazsia troska 😉

a bruna banni milujem tu ruzovu women 😵 😵 😵

nellie_
11. aug 2009

a zabudla som ze mam doma bruna banni - modru tu mi drahy kupil na vianoce 😎
taka dobra svieza je..ale moc ju nepouzivam.. 😅 😅

m.a.y.a.
11. aug 2009

ahoj bety: pozeram ze uz 21tt noo uzasne ten cas leti ))) ale je to krasny cas ze?
a musim uznat ze elizabeth arden je fakt svieza vona moja mamina ju pouziva, nedavno bola v akcii v metre ze cca10€ ale ked sme dosli uz nemali 😠

miroslava89
11. aug 2009

ja a parfumy? lili to si dala ale temu😀 keby som tu mala rozpisat svoje naj tak mi je strana malo 😝
Chanel Cristalle, Escada Incredible Me, Escada Sunset Heat,

a na specialne prilezitosti- Viktor & Rolf - Flowerbomb

lilix
autor
11. aug 2009

tak to ano 8 a aj viac naraz detii. asi je to tak dobre, ako to je.. priroda vie preco.. alebo by sme zniesli vajicka, a sedeli na nich. 😀 materska by sa zacala ked by sme nasadli na vajcia co? 😀 😀
ja roky milujem a pouzivam od avonu persiv./to asi tiez neni klasicky parfem/ este sa mi nezunoval a chlapom tiez nie. vsetci ho na mne mali radi.
ale tiez ho raz za cas musim vystriedat, lebo uz ho na sebe necitim. teraz mam to tiez nie je parfem, ale voda, adidas ruzovy. potom mam aqvawomen paris? tusim sa to vola.
a zbieram flakony od parfemov. mam ich ale 150. kazdy samozrejme iny. to mi nosia aj kolegyne, kolegovia, kamosky.. su tam aj dobre drahe kusky. ale aj take sity.

m.a.y.a.
11. aug 2009

ahoj miri: noo dobre znacky a veru aj strana by bola malo 🙂