Priletí k nám bocian. Pridajte sa

lilix
5. aug 2009

Ahojte. 🙂)
Vytvaram tuto temicku, dufam, ze nam ju adminky nezavru, budeme mat novu temu, ktora bude pre vsetky zienky, ci uz snazilky, alebo tehulky, ci maminky.
Zelam tejto teme, aby bola plodnejsia ako jej predchodkyna.
A hlavne, aby uz nedochadzalo k nezmyselnym hadkam.
tak sup sup sem! shandy,kolienko,pralinka, betyna, martina05, jarulai, janulcek, radka, shakura, a ostatne nemenovane spolubojivnicky.

jankako
26. mar 2010

ahojte...tak ja sa hlásim že v pondelok nastupujeme donemocky a ideme nato..držte mi silno palce...sa bojkam trochu.. 😖

radkatom
26. mar 2010

Jani, neboj a tes sa... Caka Ta najkrajsi den v zivote. Neboj zvladnes to. Drzim palce, nech ide vsetko ako po masle 😀

jankako
27. mar 2010

dik radka 🙂

betyna8
27. mar 2010

janul,tak sa držte 😉
inak sranda sa stala,suseda čakala dvojičky,vraj chlapček a dievčatko a šup,porodila dvoch chalanov 😀

jankako
28. mar 2010

dik bety..no to je fakt sranda 😀

jarulai
28. mar 2010

janulka, drzim paste, cely pondelok budem na teba mysliet 😵 drzte sa.

lilix
autor
29. mar 2010

ahojte.
janka aj ja na teba myslim. tento konik sa mi ale vooooooobec nepaci. 😠

lilix
autor
30. mar 2010

😝 preco mi dali prec foto? pakovia, a nech serem z vysoka na nich. nech mi aj nick zrusia.

betyna8
30. mar 2010

ale lilix,tak si tam daj inú,nekaz si náladu takou hovadinkou 😉

shandy
30. mar 2010

janka aj ja drzim palceky 🙂
lilix prd na to, ked to chcu urobit neprehladne tak nech 😝 ...
bety matusko je aky fesacisko 😵 😵 😵

betyna8
30. mar 2010

shandy dik 😉

sakura77
31. mar 2010

ahojte,no co,uz mame dalsie "bociančiatko? " 🙂
a inak ako sa mavate? u nas teda uz dost zivsie tak casu zacina byt menej a menej,len keby sa to pocasie uz chcelo umudrit trochu,hned by bola lepsia nalada 🙂
a snazilkujete veselo???ide velka noc,bude kopa volna takze sups na to!! 🙂 🙂 😉

martina05
31. mar 2010

Ahojte, neviem či viete, že Jankako má malú Vanesku .....
Ja sa chystám na kontrolu zajtra a vraj podľa nálezu si ma tam možno aj nechajú... Trošu mám strach ale už to chcem mať za sebou, hlavne nech je malá v poriadku a ja to nejako zvládnem... Držte palčeky...
Inak ak by som sa neozvala do vtedy... všetkým želám Krásnu Veľkú Noc, oddýchnite si a ako píše sakur, šup - šup na to snaženie !!!!!!!!!

jarulai
31. mar 2010

ahojte 🙂

jeeeeej, janulka, z celeho srdiecka gratulujeeeeeeemmmmmmmmmmm, hlavne nech ste obe v poriadku a zdravucke 😵 😵 😵 😵

martinka, drzim ti paste, nech to mas co najlahsie. budem na teba mysliet. drz sa

a vsetkym zelam krasnu Velku Noc, oddychnite si, uzite si a nech je plodna 😉

pa-pa

sakura77
31. mar 2010

jej,tak gratulujeme k vaneske a zelame vela mliecka 🙂
a martinka,tebe zelam taky porod aky som mala ja tento druhy 🙂 😉

lilix
autor
1. apr 2010

ahojte. aj ja gratulujem janke.
a pripajam sa Krasne Velkonocne sviatky.

betyna8
1. apr 2010

ja sa tiež prijpájam ku gratulácii k Vaneske a Matka,tebe držím palčeky 😉
vám ostatným prajem tiež pekné a pohodové sviatky 😉
sakurmoj malý si od malička vyžaduje veľa pozornosti,takto ked mi zaspinka na 20-30 minut som rada,že si aspon postu prečítam a kuk na konika.

monkri
1. apr 2010

ahojte aj ja sa pripájam
Janka gratulujem 🙂
a želám Krásne Veľkonočné sviatky 🙂

martina05
2. apr 2010

Ahojte, tak som ešte 2v 1 a podľa lekáa ak to nepríde do 9.4. "trošku tomu pomôže"...tak dúfam, že sa naša slečna umúdri ...
Prajem krásnu Veľkú NOc

betyna8
3. apr 2010

martinka,tie posledne dni sa zdaju byt nekonecne,ale ani sa nenazdas a budes mat miminecko pri sebe 😉

jankako
5. apr 2010

sevaste snažilky a maminky...Vaneska sa narodila 30.3.-o 3.41 hod s mierami 2840g a 49cm...
Porod nič moc...ale zabudneme...
tu sú foto.

jankako
5. apr 2010

a dakujem za gratulácie.. 😉

jarulai
5. apr 2010

janulka, mala je kraaaaaaaaasna 😵 😵 😵 a ocividne sa jej tu hned zapacilo, ako milo sa usmieva 😵 este raz zo srdiecka gratulujem 😵 😵 😵

lilix
autor
5. apr 2010

ahoooj vaneska. krasna princeznicka. vela zdravia zelame 🙂

sakura77
6. apr 2010

gratulujem k bambulke,je krasna ,jani neboj,na zle zabudnes a ostanu ti len krasne spomienky 🙂

betyna8
6. apr 2010

jej,dalsie vlasaté dievčatko,náš Matúško nemá take vlásky ani po 3,5 mesiacoch 😀 ,ešte raz blahoželám.A jasne,že zabudneš na zlé......

radkatom
7. apr 2010

Janka, obrovske gratulacie. Mala je naozaj krasnunka. Vela vela rodinneho stastia.

Radka

lilix
autor
8. apr 2010

ahojte, :( neviem ako sa pridavaju fotky

betyna8
8. apr 2010

lilix a čo nevies????
otvoríš si moj fotoblog,potom album,ktorý tam máš, a na spodu pod fotkami maš pridat foto,klikneš a ides.Výhoda je,že ich už netreba zmenšovat a daju sa nahrat naraz viacere,ktore si označíš 😉

lilix
autor
8. apr 2010

ale nejde mi to :((