Priletí k nám bocian. Pridajte sa

lilix
5. aug 2009

Ahojte. 🙂)
Vytvaram tuto temicku, dufam, ze nam ju adminky nezavru, budeme mat novu temu, ktora bude pre vsetky zienky, ci uz snazilky, alebo tehulky, ci maminky.
Zelam tejto teme, aby bola plodnejsia ako jej predchodkyna.
A hlavne, aby uz nedochadzalo k nezmyselnym hadkam.
tak sup sup sem! shandy,kolienko,pralinka, betyna, martina05, jarulai, janulcek, radka, shakura, a ostatne nemenovane spolubojivnicky.

sakura77
28. máj 2010

😀 😀 asi...dobra vec inak... 😉

lilix
autor
28. máj 2010

sakur to je perfekneeeee. aka je kraasna. juuuj a sikovna. 😅

radkatom
28. máj 2010

Jeeeeeeej tak to je ake super, ze ma upozornilo, ze ste tu. Dufam, ze sa to tu trosku rozbehne, ked nam uz pani bakalarova dostatnicovala 🙂 😀 😀 😀
Dnes je super pocko. Som sa tesila, ze pojdeme cez vikend na chalupu ale vraj ma zasa prsat 😠 My sa tam snad nikdy nedostaneme... Bud prsi alebo je zima alebo ma Filipko trapenia so zubkami... 😠 😠 😠 Ja chcem ist na chalupuuuuuuuuuuuuuuuuuu

radkatom
28. máj 2010

Sakur aka je mala sikupka. To je uzasne. My sa plazime len dozadu 😀 😀 😀

radkatom
28. máj 2010

nie sikupka ale sikulka 🙂

radkatom
28. máj 2010

kde steeeeeeeeeeeeeeeee
mam pouzit zavinac???????

radkatom
28. máj 2010

@lilix, @sakura77, za chvilocku sa Filipko zobudi a padim ☹

jarulai
28. máj 2010

ahojte 🙂
@lilix, dodatocne gratulujem ku statniciam 😵 😵 😵

@sakura, to video je super 😵

@radkatom, to ma Filipko uz 8 mesiacov 😨 ale to letiiiiii

vsetkym vam prajem krásny vikendik 😉

betyna8
28. máj 2010

@lilix tak tak,dobre to vymysleli s tým @, a ako si ta najdem na fb??

betyna8
28. máj 2010

inak,celkovo na konika sa dostavam coraz menej,moj aktivista mi robi program ako sa patrí 🙂 ,a aktualne hlasim 8640 gr a 71,5 cm 🙂

lilix
autor
29. máj 2010

@ betyna8 @radkatom @jarulai chodim sem pomenej. momentalne je robota okolo domu a steniatok 🙂

monkri
29. máj 2010

ahojte prepáčte ale dlhšie som tu nebola vydím že mám čo dohánať aby som všetko prečítala 😉
@lilix aj ja sa dodatočne pridávam ku gratulácii 🙂

betyna8
30. máj 2010

no @lilix,mna nejak slabo spomínaš s tou medzerou 😀 ,havulkovia krásučky 🙂

lilix
autor
30. máj 2010

@betyna8 prepac. ja trdlo. hlavne nezbeni su. uz aby boli prec, vsetko nicia. moje kvetyyyyyyy
@monkri dakujem

jankako
30. máj 2010

ahojky llilix,gratulujem...si šikulka..a aku krásnu fotku máš...fííííha.
moj poklad ide v pondelok na kontrolu s tymi očkami.už by to malo byť ok..aj ked nejako velmi jej slzavie to lave očko..ved uvidim zajtra.zajtra ma čaká aj gyndoš..som zvedava čo povie..

jankako
30. máj 2010

ježíííš teraz som prečítala že to nie si ty 😀

jankako
30. máj 2010

ozaj a inak ako sa TI dari v liečbe???

lilix
autor
31. máj 2010

liecba?? je to fajn..

jankako
1. jún 2010

stručná si lilix 😀 .myslim že čoskoro prinesie vytužene ovocie,ako sa vravi..
tu je pár fotiek malej nezbedničky..na tej poslednej vidno ako jej nechuti flaška 😀 😀 😀

sakura77
2. jún 2010

@jankako malinka ju krasnucka 😵 😵 a papate umele,ci sa kojite ,ked vidim flasku? a poslucha babo?

martina05
2. jún 2010

Ahojte, len som sem nakukla... a čo to vidím LIlix má nevé foto a je po štátniciach - tak gratulujem !!!!!!!!!!!
my pomaličky priberáme kojíme sa , Vanda už hovorí Gaga Gugu a všetko dočahuje .... no jednoducho užívame si to !!!!
Čo je tu nové ???

jankako
2. jún 2010

sakura malú kojim..flaškou som skúšala zahnať štikutku/čajikom/..no nechce flašu,a nechce ani dudu..maska jedna.už je to fajn.začiatky boli ťažke..už si to užívam....

sakura77
2. jún 2010

🙂 tak fajn...no,zaciatky su vzdy tazke..ale stoji to za to 😉

lilix
autor
2. jún 2010

ahojte.
@martina05 dakujem.
foto malej vanesky, krasna ano inak

monkri
3. jún 2010

poznáte niekto nemocnicu v Starej ľubochne mam ist tam na testi ohladne štítnej zlazi kôli tehotenstvu

betyna8
4. jún 2010

jankako Vaneska je krásnučka a som rada,že ste si to konečne začali užívať 🙂
monkri,tak držím palec 😉

lilix
autor
4. jún 2010

monkri ja nie, tiez ti drzim paste, aby bolo dobre.

kolienko
4. jún 2010

ahojte.....dlho som tu nebola...
čo nové? čítam, ze matka to ma uz tiez za sebou, janka ko tak isto...aký bol pôrod?
lilix a ty čo nové? o akej liečbe to tu hovoríte???mam vela znamych, ktorým sa nedarí, tak by som mozno odporučila...

my sa mame dobre. malý ma uz 4 mesiace a je valibučik...skoro 8 kg...berie sa uz na nohy a musíme kupit sport. kočík uz teraz, lebo nechce byt vo vaničke. na prechádzky chodím s vajíčkom. Synko je velmi zvedavý a musí všetko vidiet.práve dnes som objednala Xlander...a čítam, ze betyna a janka ma tiez. ako ste s ním spokojné??

babika0
Odpoveď bola odstránená
Zobraz