Priletí k nám bocian. Pridajte sa

lilix
5. aug 2009

Ahojte. 🙂)
Vytvaram tuto temicku, dufam, ze nam ju adminky nezavru, budeme mat novu temu, ktora bude pre vsetky zienky, ci uz snazilky, alebo tehulky, ci maminky.
Zelam tejto teme, aby bola plodnejsia ako jej predchodkyna.
A hlavne, aby uz nedochadzalo k nezmyselnym hadkam.
tak sup sup sem! shandy,kolienko,pralinka, betyna, martina05, jarulai, janulcek, radka, shakura, a ostatne nemenovane spolubojivnicky.

reivka
21. sep 2009

no to som čítala, že baby to tak mali, ja som to určite nenatiahla tak, a ešte som čítala na stránke merenibt o hliene aj tam píšu že sa tak velmi naťahuje aj fotky sú tam 😀

reivka
21. sep 2009

je to sranda, teraz musím ale ísť, večer vás mrknem 😀

lilix
autor
21. sep 2009

to mne sa natahoval na 8cm. prvy krat v zivote, inokedy len tak na 3cm
a baby neverte celkom tomu jonasovi, povedala by som, ze ma pravdu tak na 50 percent.

karolina23
21. sep 2009

no neviem ja tomu jonasovi len tak malicko verim a dufam ze on nam pomôze aspon orientacne ja mu davam 80% 😵

lilix
autor
21. sep 2009

baby ale mne sa uz blizi snazenickoooo. od buduceho mesiaca ideme na to.vlastne uz to neni ani mesiac. ale neverim, ze sa to hned podari.
😵

karolina23
21. sep 2009

lilix a planujes kazdy den snazilkovat? 😉

nellie_
21. sep 2009

ahojte 😉

čo to tu zas naťahujete???? 😀 😀 😀 tak to mne teda nehrozi.. 😅 v tom mozno bude aj nas problem.. ze nemam vhodne prostredie.. 😅 sice minuly mesiac som mala eggača, ale isto by nesiel do 8 cm 😀 😀

karolina23
21. sep 2009

nellie len tak sa bavime a natahujeme ale uz sme prestali 😀

nellie_
21. sep 2009

ved ja to chapem... 😉 naťahovanie je veeeeeeemi dôlezite 😀

karolina23
21. sep 2009

ved to ved to bez toho ani ovulka nieje musime si to sledovat teda aspon ja musim lebo niekedy ani neviem kedy je bo ma nic neboli 😉

lilix
autor
21. sep 2009

karolin, nie kazdy den nie, cosi 😀 hoci moj by suhlasil. 😝
no sevas nellik, kde si sa tulala? ale sak ja viem 😉

nellie_
21. sep 2009

no ved prave pre toto som ja zacala s meranim.. ze nemam ani natahovacku takze preto meriam a presne viem kedy ovu bola... 😎

no ahoj Lilix 😉 ano ved vies 😉 ale uz som zasa tu 🙂 😎

videla som malinkeho radky je naaaaadherny 😵 😵 😵 😵 az ma maternica rozbolela... 😀

lilix
autor
21. sep 2009

rozbolela a preco?
juchu baby po praci ideme kupovat nejaku peknu farbu do spalne. nejaku cervenu. uaaaaaa

karolina23
21. sep 2009

lilix ani mne sa nechce kazdy den ale tento cyklus sme to skusili a tomu môjmu sa to tiez paci juuuj chlapy ti by len keksikovali furt 😀

lilix
autor
21. sep 2009

ja by som si daco dobre na jedenie dala.. nic tu uz nemam. ten moj suflik je prazdny, musim daco zakupit.
no to hej, chlapi mozu furt. ked som bola mlada, tak aj ja som mohla furt, ale uz som asi po zaruke,alebo co, ked nechcem ☹

karolina23
21. sep 2009

ani mne sa uz nechce iba niekedy ked ja mam chut chlapy maju furt chut len mi zeny sme nato neni neviem cim to je asi vekom 😀

miroslava89
21. sep 2009

ahojte idem na kuk pozriet vas...teraz som prvykrat tak poriadne sadla na zadok chvilku od rana.. ked nesoferuejm tak beham kade tade☹ ach jaj..

mata1001
21. sep 2009

ahojte.....je tu niekto? 😉

miroslava89
21. sep 2009

ja som uz tu😉

mata1001
21. sep 2009

ahoj mirka pis nieco zaujimave....aky si mala dnik?

karolina23
21. sep 2009

no a zas tunak nik nieje to je nuda piste baby dacok 😀

miroslava89
22. sep 2009

😀 ja som zaspala za pc vcera😀..

nellie_
22. sep 2009

ahojte... 😉
mirka to si musela byt riadne unavena - zapat za PC 😉

lilix - cervenu spalnu.. o la la.. to bude inak erotikuš 😎

miroslava89
22. sep 2009

znicena upracovana znudena.. uz ma nebavi ten stereotyp stale behat medzi pracou a domovom 🙄

nellie_
22. sep 2009

mirka to asi ani jednu z nas nebavi... 😅 ale čo narobime.. pracovat sa musi... 😉
a kde pracujes?

lilix
autor
22. sep 2009

cafte. no tak spalna je namalovana. je fakth erotikus. ale tie farby su riadne drahe 😠 /je umyvatelna/

miroslava89
22. sep 2009

lili pre istotu umyvatelna? 😅 😀

nellie musi musi.. ale ja by som najradsej robila kazdy den nieco ine 😅 a robim v manzelovej firme jeho asistentku , pravu ruku a take blbosti..cize odkedy je na marodke len beham medzi firmou a nasim domovom a donasam mu novinky informacie atd 😝

nellie_
22. sep 2009

lilix - to ste dobre urobili ze ste dali umyvatelnu 😀 😀 😀 😀
na tej cervenej, by pripadne nehody bolo riadne vidiet 😀 😀 😀
a to mas pravdu tieto farby su brutalne drahe.. tiez si ich ideme davat.. chystame sa tiez konecne malovat nas bytik...takze prerabky uz pojdu do finale... 😎 😎 😎 teda silno v to dufam.. 🙂

mirka to mas taku prijemnu roboticku.. manzelova asistentka.. to ma super.. ty kludne mozes sefovi do debilov vynadat... 😀 😀 😀

miroslava89
22. sep 2009

nellie ohladne lilixinej farby steny ta napadlo to iste co mna😀😀... to mas pravdu ze mu mozem nadavat len ja akosi nevidim dovod- teda dovody by boli😀..ale ked sa nanho pozriem nedokazem to😀

babenky utekam ja na poradu pekny dnik

reivka
22. sep 2009

ahojte čo máte nové? 🙂