Priletí k nám bocian. Pridajte sa

lilix
5. aug 2009

Ahojte. 🙂)
Vytvaram tuto temicku, dufam, ze nam ju adminky nezavru, budeme mat novu temu, ktora bude pre vsetky zienky, ci uz snazilky, alebo tehulky, ci maminky.
Zelam tejto teme, aby bola plodnejsia ako jej predchodkyna.
A hlavne, aby uz nedochadzalo k nezmyselnym hadkam.
tak sup sup sem! shandy,kolienko,pralinka, betyna, martina05, jarulai, janulcek, radka, shakura, a ostatne nemenovane spolubojivnicky.

karolina23
17. sep 2009

nooo na tom nieco bude aj nam to nebude vychadzat tak si ho aj mozno kupim ja som citala ze ked ma byt ovulacia tak krcok je nizsie a otvoreny pred ovu je hore ze ho nedokazes ani nahmatat ja neviem tiez rozoznat ale priblizne sa orientujem ze kedy asi tak bude ovulka 😀

bibi24
17. sep 2009

Rei, mas naaaadherny graf 😀 😀

reivka
17. sep 2009

no ale to sa nedá kúpiť a musíš to brať pod dohladom lekára http://steroidy.szm.sk/steroidy/Clostilbegyt.html
že?! 😀 bibi

karolina23
17. sep 2009

tak ked sa to neda kupit tak pôjdem k dokymu a mozno mi to predpise hadam 😅

reivka
17. sep 2009

vieš že aj ja som nad tým uvažovala? no čo keby mi niečo také dal a urýchlil to? ved hádam bude silnejšia ovulácia alebo niečo také

karolina23
17. sep 2009

ved to ale este pockam malo sa snazime a mozno ze to aj predpisuje ak sa nedari aspon 1 rok no uvidime kolko sa budeme musiet snazit potom to jednoznacne chcem riesit u dokyho aj s manzelom 😉

reivka
17. sep 2009

ja som bola minulý mesiac tak na nervy, že som chcela ísť na umelé oplodnenie a mm dokonca súhlasil, ale potom že nebudeme to tak siliť 😀

karolina23
17. sep 2009

vies ze aj ja nad tym niekedy uvazujem je to nefer volakedy sa plodilo deti habadej a teraz ma jedna zena problem otehotniet to je tím ovzdusim a pomylenym svetom asik 😉

miroslava89
17. sep 2009

dakujeem..🙂

a test som si nerobila.."tehu" mam potvrdene len z krvnych testov

karolina23
17. sep 2009

a to uz si bola u dokyho kolky tyzden si tehu?

miroslava89
17. sep 2009

ja som isla k dr. len na "beznu" kontrolua tak sa to zistilo..a tehu som cca 4tyzden..

reivka
18. sep 2009

ahojte, ešte je skoro? nikto tu nie je 🙂 ja som taká deprimovaná 😖 aj u vás sa strieda dobrá nálada so zlou?

shandy
18. sep 2009

dobre ranicko 🙂 🙂
reiv, to je u mna bezne a asi u kazdej z nas, raz sme hore a raz dolu. jedina istota je, ze nic netrva vecne, takze ked si teraz dolu, neboj, coskoro to zas vylezie hore 😵 😵 , pekny dnik
mirka to je super 😉 🙂 🙂

karolina23
18. sep 2009

jeeeej take stasticko no to by som aj ja brala ze by som o tom nevedela a bola by som tehu tak drzim palceky nech je vsetko ok jasna vec reiv ja mavam dost casto zmenene nalady hlavne pred ms to som hrozne nervozna a chrlim ohen okolo mna 😀

reivka
18. sep 2009

no ja som skôr myslela že niekedy si myslím, že ved máme čas, kde sa budeme naháňať, ved raz to bábo budeme mať a inokedy ma to pochytí a zúrim, že kolko mám ešte čakať, ved všetky čo nechceli sú už tehotné aj porodili a ja ešte furt nič a mám z toho nervy, nedokážem sa tešiť z takých báb, ktoré to nechceli a už majú aj deti, teda v mojom okolí

shandy
18. sep 2009

hej, hej reiv, tak presne toto poznam 😀 😀 😀

karolina23
18. sep 2009

tak aj ja sa pripajam aj ja to poznam je to nespravodlive fakt alebo napr. môj sused prvy krat to robila a bum bola tehotna museli sa vziat ako to je mozne ze sa akurat trafil a bolo je to nefer mam aj ja z toho niekedy nervy a riadne by som kricala od zurivosti 😠 😀

lilix
autor
18. sep 2009

ahooojte. reivka, nestresuj sa, ved ty uz mas dva poklady. co mame potom hovorit my ostatne, co este nemame ani jedno ☹ a ani nevieme ci budeme mat.
😢
musis si toho vazit a byt trpezliva. alebo co ma povedat taka mirka, ktora o dva poklady prisla. 😔

reivka
18. sep 2009

😔 to som nevedela ale tiež som o jeden prišla, preto to nedokážem prekusnúť, že nemám

betyna8
18. sep 2009

ahojte babulky,neklesajte na duchu 😉 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTt

shandy
18. sep 2009

veru bety, staci, ze klesam na ucte, nemusim este aj na duchu 😀 😀 😀 😀 , co mas nove?

shandy
18. sep 2009

akurat pozeram, ze ake mas brusino uz velke, ale pekne 😉 😵 😵 😵

betyna8
18. sep 2009

shandy,nove nemam ani nič, na poradni všetko ok, len mi nejak klesa železo,tak uvidíme,ale anemická by som skončiť nechcela. Brušeno mám veľké,ale každý hovrí,že na moje tt je malinké 😉 s bytíkom pomaly finišujeme,od buduceho piatku mám dovču a začíname sťahovať,tak sa teším
a ty čo nové?

lilix
autor
18. sep 2009

wwwooow bety sa uz stahuje, no vy ste teda sikovny. 😨

miroslava89
18. sep 2009

ahojte

bety ste sikovny🙂kym sa babo narodi tak uz budete aj v novom uplne ze?🙂

lil nezuffaaj aj ty urcite raz budes mat vytuzene babetko🙂

lilix
autor
18. sep 2009

skoda, ze sme sa nesnazili tento mesiac, lebo sa mi dnes krasne natahoval hlienik. apon na 8 cm sa natiahol. to som v zivote ani nepocula ani nemala. lepilo to ako soplik 😀 uplny ukazkovy

karolina23
18. sep 2009

no lilix aj ja som dnes mala krasne natahovaci tak sme to s manzelikom vyuzili dufam ze sa podari takyto hlien som este nemala tak hadam sa tam potapaci uchytia a najdu tu spravnu cesticku 😀

lilix
autor
19. sep 2009

ahojte. sa idem pochvalit. dnes sme si kupili v diegu plavacku. vo velmi vyhodnej cene.a dokonca peknu. tak makame, som uplne KO, unavena. osuchanu stierku mam vsade vo vlasoch v nose.. a moj ani nehovorim, ten je biely cely.

miroslava89
19. sep 2009

ahojte... ja som sa dnes uplne znicila kosila som dvor zahradu a som uplne na dne 😝

karolina23
19. sep 2009

no teda lilix miri ste to dnes rozbehli a miri môzes robit take roboty mala by si oddychovat 😀